Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Aniu do łodzi mam około 55 km a własnie we wrzesniu zaczelam robic technika farmacji no ale za szkole musze placic bo poszlam na podyplomowe a z praca tak jak piszesz ajk nie masz cicoi wujka co ma wtyki to nic bynajmniej u nas nie zalatwisz,a urzad pracy jak zwykle sie wypiera ze kasy nie ma i do studiow tez mi nie chca doplacic ale ja ich bede nekac az dadza
    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Megi a nie myśleliście,żeby się do Łodzi przeprowadzić?Większe miasto,większe możliwości i mały może by się dostał do przedszkola.Ja wiem,że trudno podjąć taką decyzję(wiem to po sobie),ale może...?

      Wiecie,ja pracowałam z taką dziewczyną w Tesco,po anglistyce była z wyższym wykształceniem.Ostatnio znalazła pracę w Lotniczych zakładach w Łodzi jako sprzątaczka i wiecie,ile jej zaproponowali? 2400 brutto plus premieSama byłam w szoku,pracuje na jedną zmianę i sobie chwali ale kawał dojeżdża.
      Ja wczoraj jeszcze do Indesitu złożyłam cv,na kontrolę jakości,mnie też już męczy to czekanie....W piątek idę na giełdę pracy.
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        megi a jakiej ty pracy teraz szukasz ??

        mój m szuka kobitek do pracy ale to chyba nie dla ciebie bo masz wyższe wykształcenie i pewnie byś nie była zainteresowana po za tym to w Porcie więc pewnie za dalaeko ,
        w każdym razie gdybyś chciała sie czegoś dowiedzieć to napisz na priv do mnie

        kurcze z tą pracą to naprawde jest problem
        Last edited by kala8; 29-11-2011, 18:19.
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          cześć dziewczyny!

          widzę, że na tapecie brak kasy? megi my też cały czas na jednej wypłacie, jakoś dajemy radę ale nie odkładamy ani grosza, święta będą marna, dobrze że moi rodzice kupią dość fajowe prezenty bo inaczej Amelka miała by kiepsko..

          dziś kupiłam strój Gwiazdora (w Pepco za jedyna 17 zł) taniocha nie, owszem nie jest to coś extra ale zawsze ktoś się przebierze i Amelia będzie miała radochę..

          byliśmy dziś u cioci M na rodzinnej sesji by dać po zdjęciu na Mikołaja dla rodziców i babć

          a propos nagrywania, dziś też akurat nastawiłam dyktafon bo Amelia podczas zabawy już takie tekstu puszczała, że my z M laliśmy ze śmiechu..
          niesamowite są te nasze dzieciaczki

          madzik zagłosowane

          a mnie jakoś od paru dni prawa pierś swędzi i trochę pobolewa niekiedy, nie mówiłam tego wcześniej nikomu bo myślałam, że to od stanika czy po prostu podrażnione ale kurde wystraszyłam się nie na żarty, umówiłam się na USG piersi ale dopiero niestety 12. więc sobie troszkę poczekam, nie wiem tez kiedy odebrać cytologię, jakoś nie po drodze choć już dawno pewnie jest do odbioru

          ach kurde jak nie urok to sraczka... co chwile coś...
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kala a co to za praca?Możez zdradzić szczególy?Albo na priv napisz

            Dzięki dziewczynki za głosiki
            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kaluś dzięki za wiadomość
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                dzień dobry dziewczyny
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  cześć czacza i pozostałe lachonki

                  Załatwiłam dziś Filipowi darmowe obiady w przedszkolu 100zł w kieszeni czyli przedszkole za darmola
                  1.03.2009 9:55 FILIPEK

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hejka.

                    A ja mam dzisiaj cholernego lenia-nic mi się nie chce,brak humoru i do tego @ Na słuchanie muzyki mnie wzięło.....Ach,te zmienne nastroje

                    Zagłosujecie?

                    http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/pati7814-moje-m-4
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Cześć

                      Madzik zagłosowane.

                      Ania2288 to fajnie z tymi obiadkami

                      A ja po imprezie andrzejkowej w pracy, było super, dzieciaki z bananami na buźkach, cały dzień zabawa, żadnych zajęć zorganizowanych, dla mnie też fajnie, luzik
                      Szkoda tylko, że Julci nie było Ale na Mikołaja mam nadzieję, że wyzdrowieje...

                      A wiecie co - gotowałyście kapustę na gołąbki w mikrofali??? Ja znalazłam ten pomysł w necie i już wypróbowałam, liście super odchodzą no i jak wygodnie Polecam

                      Buziaki zabieram się za prasowanie.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                        cześć czacza i pozostałe lachonki

                        Załatwiłam dziś Filipowi darmowe obiady w przedszkolu 100zł w kieszeni czyli przedszkole za darmola
                        jak i gdzie??



                        ja kiedyś dla F zalatwilam.. bo on chodził temu ze mial takie zalecenie, bo na indywidualne zajecia nauczyciele sie nie pisali..wiec wykombinowalam ze opieka mi moze zwrocić za obiady..i zwracali.. przez 3 lata edukacji F placilam 54 zł za 8 godzin p-la filipa..

                        a inni po ok 150 zł



                        Bry tak wogole
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Itka aders na priva mi daj.. jutro ci bym wyslala paczke( list )
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Renatka w MOPSie złożyłam podanie i dostaliśmy nie możesz przekraczać 500zł na osobę w poprzednim miesiącu (nie za cały rok jak przy rodzinnym) a że Damian ma umowę dopiero od listopada ja nie pracuję to się załapaliśmy

                            Madzik zagłosowane

                            Kasiu a na ile wkładasz kapuchę? mieści ci się?
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kapusta z wyciętym głąbiem, głąbiem do dołu na 20 min, potem odwracam i na 15 min




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej baboszki
                                Ach ciągle ta kasa kurcze bez niej ani rusz a tu ciagle wszystko w góre my też prawie z jednej wypłaty ale w grudniu odbój sporo premi tylko jak to m mówi jak przypływ kasy to zaraz dziury wychodza i tak to trzeba auto do mechanika i opłaty itd ciągle cos szkoda gadać

                                a ja niedawno wróciłam z Gorzowa jazda jak zawsze rewelka tylko parę rzeczy zapominam takich jak np kierunkowskaz
                                a jeździł ze mną (uczył się)gościu ok 50 on był w innej szkole i nie zdał egzaminu i sobie jazde wykupił masakra jak on ruszył na miasto to ja taka zestresowana wróciłam on nic nie potrafił ale my z instruktorem jak go odwieźlismy to pośmigalismy jeszcze i odstawiliśmy auto do mechanka poczekaliśmy na inne i odwiózł mnie do domu nawet 2 razy na kawce byliśmy hehe

                                jestem zmeczona i zaraz się kłade odpocząć
                                Madzik na mnie też tylko muza działa i własnie ide sobie ze słuchawkami na wyrko a dziewczyny niech sobie same zajęcia szukają
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X