Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szczesliwe mamy z czerwca 2009r

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    mamuszka mimo że nadal nie mieszkam z Damianem to on sporo mi pomaga. Dzięki niemu mogę chodzić do szkoły , on przychodzi rano po Polę i idzie do siebie , czasami siedzi z nią do 15.16 nie jest to cudowne życie , ale cieszę się że wogole mi pomaga. Musisz coś zrobić ze swoim mężem bo nie powinien z ciebie robić kurki domowej, ja się na to po prostu nie zgadzam ,spróbuj podzielić się z nim obowiązkami też niech się zajmuje małą a nie , w końcu uczestniczy w jej wychowywaniu. A ja też jak z małą na szczepienie to w konciku sobie cichutko płakałam... A no i Mania dużo waży ale to dobrze wiadomo że mamusia nie głodzi córeczki.





    http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7509...my_czy_do_taty


    http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7820/pola




    Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,56 cm 13.30

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      O widzę że jest sporo oglądających brzydulę.
      Carlin
      tutaj http://brzydula.tvshow.com.pl/ , na razie tam jest zwiastun ale za kilka godzin pewnie będzie.

      Skomentuj


        #63
        Aha już wiem jak to włączyć. Dziękuję ślicznie :*

        Skomentuj


          #64
          carlin proszę cię bardzo.A jak chcesz szybciej to obejrzeć , jakaś dziewczyna w komentarzach pod tym zwiastunem zamieściła linka jak można ściągnąć ten odc. i obejrzeć , ja właśnie sciągnełam i zaraz oglądać będę.

          mamusie ja na razie lecę.
          W padnę około 23.

          Skomentuj


            #65
            Hej kochane!
            ALE ZMIANY TU NASTALY.... niekorzystne niestety...nie bede dalej komentowac bo jestem takiego samego zdania jak Wy.
            mamuszka,nie jestes sama!!! ja mam identycznie z moim Mezem..przykre to troche....juz nawet mu mowilam ze moze zapomniec o drugim dziecku bo takie zycie to nie dla mnie i ze predzej sie wykoncze bo myslalam ze bedzie inaczej,ze bedzie mi pomagal a on Dzidzie brzydko mowiac tylko potrafil zrobic i nic wiecej juz go nie obchodzi nie powiem,ma duzo roboty na budowie a oprocz tego pracuje codziennie w knajpie od 11 do 21 ale mialam nadzieje ze choc raz w nocy bedzie mnie zastepowal i dawal malemu butle....
            Nikus budzi sie sredni co 2 h na jedzenie czyli srednio 3 razy w ciagu nocy odkad ja sie poloze spac tj ok 24.taki los matki...no ale pocieszam sie ze niedlugo skoncza sie te nieprzespane noce....karmienie mnie nie meczy bo maly je praktycznie na spiaco,wypije butle i spi dalej ale ja musze jeszcze wstac i wymyc bytelke,wyparzyc,wlac odmierzone 90ml i wstawic do podgrzewacza...proszek dodaje jak Maly sie budzi.
            mamuszka,czyli Marysia tez cierpi na skaze bialkowa.... Nikus pije nutramigen i nie podaje juz mu sab simplex na kolki bo nutramigen tez jest na kolki i juz mu nie doskwieraja
            Kobietki!!!!! Eureka!!!!!!!!!!!! musze sie z Wami podzielic radosna wiadomoscia!!!!!!!!!! Pisalam Wam ze zamowilam na allegro owieczke stelle z bijacym sercem,podobno dziecko samo przy niej zasypia w 5 min.powiem Wam szczerze ze nie ma sily go lulac na rekach za kazdym razem godzine...dlatego tez pomyslalam sobie ze sprobuje tej owieczki i wiecie co??? DZIAŁA!!!!!!!! Polozylam nikusia do lozeczka po kapieli o 19 razem ze stellą,pieluszka przy buzi(olcm dzieki za pomysl! Nikus zasypia juz tylko z pieluszka:]) i smokiem,nie minelo nawet 5 min,patrze a maly obejmuje owieczke i spi jak zabity:]]] jestem taka szczesliwa!!!!!! mam nadzieje ze nie zapesztlam i odtad kazde zasypianie bedzie juz tak wygladalo:]
            Bylismy dzisiaj u lekarza i przeziebienie przechodzi,tylko nosek zapchany zostal do wyleczenia.Nikus wazy 5150g czyli chyba najmniej ze wszystkich czerwcowych bejbiczkow...
            poza tym przyjechal dzisiaj fotograf ktory robil zdjecia na chrzcie w kosciele,przepiekne sa! sprobuje wstawic jutro jakies.
            lece tymczasem!
            Ucalujcie Bejbiki Kochane!!!
            I buziaczki dla Was!!!!!!!!
            Przespanej nocki zycze:*
            Nasze najdroższe Słoneczko-Nikulek ur.17.06.2009 godz.6.22 2720g 53cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7739/kur...bdzius_tatusia

            Skomentuj


              #66
              mamanikosia Pola wazy równe 5kg.
              hehe więc Nikoś jest trochę tłuściejszy ale prawdę mówiąc oba takie małe chuderlaczki są.
              Last edited by mlodam17; 23-09-2009, 19:55.

              Skomentuj


                #67
                alescie sie rozpisaly super
                mamanikosia ciesze sie ze pomysl i u Was sie sprawdzil i trztymam kciuki zeby tak zostalo
                Mloda wiesz czasami jak mowisz to nie trafia do faceta, ciesz sie ze damian Ci pomaga bo u nas wszytsko robie ja sama tato pracuje i pol godz dziennie widzi dziecko bo mati idzie spac w domu mi nic nie pomaga i nawet go o to nie prosze bo pracuje caly dzien i tez chce odpoczac a zreszta mogla bym gadac i gadac wiec stwierdzilam ze sie denerwowac nie bede a jak przychodzi weekend to i tak ja sie malym zajmuje
                mamuszka a niby jak ty masz Mani odstawic to jedno mleko ja sobie nie wyobrazam przeciez moj maly to by sie zaplakal kurcze to co mi by powiedziedziala jak moj juz ponad 7 kg:/
                kurczaczku odp ci a propo tej wodki:0 oj moze nam sie kiedys uda spotkac i poznac w realu
                oj ja brzydule tez ogladam ale na tej stronce kiedys patrzylam i tam sa niepelne odcinki trzeba bylo sobie wykupic???
                ja tez mam fajna strone z filmami www.filmio.pl tylko jak wlaczycie film to pod filmem jest opcja BEZ LIMITU czasowego
                Last edited by olcm80; 23-09-2009, 21:55.
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  olcm80...
                  wiem że mi to tak wszystko łatwo powiedzieć.Rozumiem was bardzo z tymi facetami, ale jakby Damian mi nie pomagał to chodziłabym ciągle zapracowana i zła że mam tyle na głowie , nie dajcie się dziewczyny to my powinnyśmy mieć przewagę.
                  Dzięki za tą stronkę z filmami , może coś obejrzę .Ale tam normalnie można cały film? bo ja miałam taką stronkę że mogłam obejęć tylko 105min filmu a resztę po 2 godzinach , takie oglądanie to bezsensu.
                  Dziewuszki ja też chętnie bym poszła z wami na wódkę! co wy myślicie :P mam 18 lat już skończone hehehe. I też bardzo chciałabym was poznać ... ale ja to przy was taka gówniara ....







                  http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7509...my_czy_do_taty


                  http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7820/pola




                  Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,56 cm 13.30

                  Skomentuj


                    #69
                    MLoda tam tez sa limity ale wystarczy przed wlaczeniem zjechac troche na dol i tam jest bez limitu
                    a z ta wodka to poczekjacie az wroce takze mloda zdarzysz sie postarzec troszke
                    Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                    Skomentuj


                      #70
                      Ale jak kiedyś zdarzy się że się spotkamy to co po ksywce do siebie będziemy mówiły? hahaa np. ''cześć Olcm80 a co u Ciebie młodam17'' haaha.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        heheh mloda jeszcze ok ale olcm to ciezko:P jakby co dla tych co nie wiedza to ja jestem Ola tak jak kurczaczek
                        mamuszka tak doczytalam teraz twojego posta i wspolczuje ci ze Mania nie moze spac bo i dziecko sie meczy i ty ...dla pocieszenia Ci powiem ze u nas tatus tez nie slyszy jak dziecko placze a jak wstaje niewyspana to mowi ja nie wiem co ty w nocy robilas noc jest od spania czujecie?? i sie smieja
                        u nas jest jeszcze taki problem ze jak maly wstaje w nocy na jedzenie to placze dopoki ja mu nie dam mleka wiec wstaje ide wlaczyc mleczko i chce mu przebrac pileuszke Mati w tym czasie drze sie w nieboglosy a ten do mnie DAJ DZIECKU JESC tak jakbym ja mu krzywde robila ech mowie wam moze lepiej nie ruszac tego tematu
                        a mialam wam powiedziec ze Dorian dzisiaj wyprobowal karate na Matim ale sie zdenerwowalam ale sam sie wystraszyl i wiedzial ze zle zrobil jak sie maly rozplakal mowie wam tak trzeba pilnowac i to mateusz byl u mnie na raczkach karmilam go a ten chyba z zazdrosci albo dla zabawy heh
                        Last edited by olcm80; 23-09-2009, 20:49.
                        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                        Skomentuj


                          #72
                          Olcm to bierz tyłek w troki i przylatuj z tej Hameryki na wódzię! A poważnie, to macie zamiar się przeprowadzać?
                          Co do wykluczenia karmienia to mam zamiar podać jej herbatkę zamiast mleka, zobaczymy... Powiedziała, że jak dziecko przekroczy 80centyl to już otyłość!!!!

                          Młoda nie tak łatwo jest zmienić chłopa z którym się mieszka kilka ładnych lat, dlatego od początku trza się stawiać!

                          Zrobiło się ckliwie, to ja napiszę że bardzo się cieszę że Was poznałam, jak był czas porodów to ja normalnie gryzłam paluchy z nerwów o Was i maluchy. Ech nikt tak nie rozumie kobiety jak druga kobieta, a jak jest ich kilka to już RAJ.

                          Mamonikosia kochana właśnie licytuję tą owcę, ja tez Myszkę tylko na rękach usypiam i mam już łapy jak małpa po kolana wyciągnięte. Tak rzadko się odzywasz... pisz częściej.

                          Kuuurczaczku, Justynko, Gabi gdzieście są????

                          Skomentuj


                            #73
                            A ja jestem Ania jakby kto nie wiedział, tylko nie wiem czy Mamanikosia ma na imię PAULA czy PAULINA???

                            Skomentuj


                              #74
                              heheh sie usmialam a propo tych lap po kolana przepraszam ;D
                              no ja tez sie ciesze ze JESTESCIE bo praktycznie nie mam tu nikogo z kim moge pogadac bratowa jedyne ale ona juz ma 2 letnie dziecko i wiadomo nie interesuja je moje problemy a przyjaciola dziecka nie ma i wogole nie jest w temacie
                              co do powrotu to plany byly ze w pazdzierniuku ale jak wiecie plany sie lubia zmieniac narazie odwleklismy to do zimy tzn ja bo moj ani mysli wracac:/ ale on zmienia zdanie co 5 min wiec kto wie wszytsko zalezy czy bedzie tu praca
                              kurczaczku a wy na stale w tej anglii?
                              Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                              http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                              Skomentuj


                                #75
                                Olcm, mój mąż tez mi tak gada, że aż się płakać chce. Co do zazdrości do masz rację trzeba ciągle patrzeć na inne dzieci, mój bratanek prowadził wózek z małą i nie wiadomo kiedy go puścił na ulicę, dobrze, ze moja Mama szybko złapała. Ja nei wiem jak Ty dajesz radę z dwójką, kobieto!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X