Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szczesliwe mamy z czerwca 2009r

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

    No widzisz Gabcio, koleżanka cię uspokoiła, przed chwilą rozmawiałam z koleżanką, której syn ma 6 miesięcy, jest na cycu i ma dokładnie tak jak ty, czyli nie chce nic nowego próbować, oczywiście je owocowe deserki ale jeśli chodzi o zupki to be. No i oczywiście gotuj, bo te ze słoiczka to ohydztwo.
    Olcm cieszymy się, że ktoś nowy się pojawił, bo teraz to tylko ja i Gabcio i czasami ktoś z doskoku, nawet Justynka, która często pisała się nie odzywa.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

      hej no duzo czytac to nie musialam co tu taka cisza??? gdzie wy wszystkie jestescie?
      gabcio widze ze wytrwale trwasz razem z kornelkiem i dobrze moze reszta mamc tez znajdzie chiwlke napisac
      dzieciaczki rosna jak na drozdzach:0 i do tego sa sliczne
      chyba u kazdej z nas jakis kryzys w zwiazku choc u mnie odkad wrocilismy to tak naprwde nie ma czasu na wielkie klotnie
      Gabcio nie martw sie moj Mati tez nie chce jesc nic innego niz mleczko po duzo rzeczach ma uczulenie soczki odpadaja marchewka od tyg zaczelam mu dawac sloiczki i tez najpierw byl placz i nie chcial a teraz naszczescie mu posmakowalo
      musze go jzu dokarmiac mlekiem modyfikowanym raz-dwa razy dziennie kupilam mu Nan H.A i dostal strasznego uczulenia na plecach i teraz nie wiem czy to od mleka czy od nowego plynu do prania
      do tego ze spaniem tez problem codziennie o 5 rano pobudka do tego w nocy wstaje po 3 razy i jestem wykonczona
      ale Mati jest swietny juz nie chce siedziec a tylko i wylacznie stac do tego jak go poloze w lezaczku to krzyczy MAAA MAAA a jak go nie wyciagam to wola Baaa Baaa a jak babcia nie reaguje to krzyczy Neee Neee smiesznie tak
      taki wstydzioszek sie zniego zrobil i wszyscy sa nim zachwyceni a on umie sobie zjednac sympatie
      w srode idziemy do lekarza zobaczymy czy urosl
      a z nowosci to kupujemy mieszkanko dla naszej trojki
      Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







      Skomentuj


        Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

        kornelku a ja daje swojemu ze sloiczka i nie mysle ze to takie ohydztwo
        jak bedzie juz jadl troszke wiecej to tez mu bede gotowac barazie sie uczymy na gotowcach
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

          Hej
          ja już wiem dlaczego fifi nie lubi moich zupek otoz maja inna konsystencje niż te w sloiczkach
          dałam mu dziś na próbę ze sloiczka ziemiaki ze szpinakiem i wtryniolil a przyznam ze to było dla mnie okropne a mu smakowalo wiec nakupywalam mu różnych obiadkow i niech je jak mu mamine nie smakują
          kornelek to chyba koszykarzem zostanie bo takie długie nóżki ma sliczny bobo
          Olcm gratki z okazji kupienia własnego m jak już zamieszkacie to będzie z górki i kolejna parapetowka się szykuje
          fifi tez jakiś czas temu wolał wkolko mama a teraz wystawia jezorka i pruka usteczkami
          w nocy śpi ze mną i tak się wierci ze rano zawsze budzimy się w poprzek łóżka tak mnie gania
          gabcio pewnie ze cycos wystarczy
          u mnie w domu wszyscy zaczynAja chorować a ja nie wiem jak tu filipka uchronić nrazie maja zakaz zbliżania się ale czy to wystarczy
          buziole dla bobaskow kochanych
          Last edited by kurczaczek22; 24-11-2009, 00:07.

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
          .

          Skomentuj


            Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

            Hej.
            Kamila Wielgosz dzięki za radę fajnie jest jak można skorzystać z rady kogoś kto ma już doświadczenie. Wchodziłam na Twoją galerię, śliczną masz córunię a jaki słodki z niej pączuszek
            Kornelku Tobie również dziękuję za pocieszenie.
            Olcm gratuluję Ci kupna mieszkania, nie ma to jak mieć własne mieszkanko, zazdroszczę Ci bo my mieszkamy z moimi rodzicami. Nie jest źle, ale uważam, że nie ma jak mieszkać samemu.
            Kurczaczku moja Gabrysia też śpi z nami, jak w nocy budzi się na karmienie to kładę ją z nami i tak śpimy sobie razem gabcia tak samo wierci się i rano często budzę się a tu gabrysia w porek łózka leży. Mąż ma połówkę łózka, Gabi leży w poprzek na mojej wię mi zostaje tylko skrawek
            U nas jak na razie w domu wszyscy zdrowi, ale boję się żeby ta świńska grypa nie dopadła Gabi. Moja siostra pracuje w prywatnym przedszkolu więc martwię się żeby niczego nie przyniosła stamtąd
            Justyna a ciebie gdzie wcięło, mam nadzieję że wszystko ok?


            Skomentuj


              Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

              Witajcie.
              No cóż dawno ... dawno temu ostatnio tutaj byłam.
              Ciągle zbierałam się żeby napisać ale jakoś mi nie szło.
              Dużo szkoły... zajęć i zero wytchnienia.
              Dzisiaj jestem bo w szkole są matury próbne .
              Mam nadzieje że nadal są tutaj moje kochane mamusie
              Z którymi można pogadać zawsze.
              Nareszcie coś się zmieniło w moim życiu , Damian
              Wyprowadza się będzie wynajmował mieszkanie …
              A potem możliwe że się do niego wprowadzę.
              Ale na pewno nie będzie to tak od razu .
              Niedługo święta… śniegu nadal nie ma, mam nadzieje że szybko
              Zleci ta paskudna Zimka i w końcu będzie ładnie i ciepło.
              Pola niedługo zacznie pół roku , w zeszły czwartek byłyśmy
              Na szczepieniu , do tego lekarka zbadała ją i zważyła Pola na
              Reszcie trochę przytyła a właściwie waży 6kg. Kurczę jaka ona
              Już fajna się zrobiła , dużo się bawi ,i jest pogodnym dzieciaczkiem
              A jak już zacznie siadać , ojej już nie mogę się doczekać!
              Gabcio
              Ja również boję się tej świńskiej grypy.
              Ostatnio mam już psychozę na tym punkcie … jak jadę tramwajem albo
              Jak zaczynam się źle czuć. Boję się strasznie o Pole…No a moja mama
              Pracuje w szkole… gdzie jest pełno dzieciaków
              Kurczaczku
              Nie boisz się że jak teraz śpisz z Filipem to potem będziesz miała większy
              Problem?
              Ja daje Poli cebion … to jest z witaminą C mam jakąś nadzieję że to stwarza dla niej jakąś barierę ochronną , na pewno nie wielką … ale chociaż zawsze przed czymś zabezpieczy.
              Olcm ale ci zazdroszczę!
              Mati krzyczy ma ma? O kurdę!!!! …. A Pola cały czas blee… meee… albo Aluuu… i takie inne . na Ma … jeszcze nie zaczęła
              A Mati już siedzi?...
              Coś zauważyłam że Pola jest lekko spóźniona z niektórymi rzeczami , pewnie dlatego że 3 tyg. Później miała przyjść na świat.
              No i zazdroszczę mieszkanka…






              http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7509...my_czy_do_taty


              http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7820/pola















              Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,52 cm 13.30

              Skomentuj


                Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                a to Pola dwa dni temu .
                siedząca na kanapie.
                Ale siedzi przy oparciu.
                Attached Files
                Last edited by mlodam17; 24-11-2009, 11:09.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                  Olcm masz rację co do mieszkanka, nie ma to jak swoje, ja też nie mogę się doczekać kiedy wprowadze sie do mojego domku, na szczęście to już w następnym roku, bo też mieszkam z rodzicami no i tylko jeden pokoik, ani ze znajomymi poszaleć ani zabawić się głośno. A co do gotowych obiadków ze słoiczka to przepraszam, że obraziłam bo opierałam się jedynie na wnioskach koleżanek i mówiły że to ohyda no ale dzieciaki jakoś to jedzą.
                  Mloda masz ładną córeczkę, taką małą kruszynkę, pewnie wda się w mamusię.
                  Mój teściu leżał w szpitalu na obustronne zapalenie płuc, zamknięty był w izolatce bo myśleli że to świnska grypa, ale na szczęście nie. Powoli wraca do zdrowia, i na razie u nas też wszyscy zdrowi oby tak dalej.
                  Mój też mówi neee, soś jakby mamaaaaa, itp.


                  Skomentuj


                    Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                    czesc mamuski, ja tez zapuscilam sie na troche, no i w piatek bylysmy na szczepieniu i miala 3 klucia(ostatnie) ale powiem wam ze wcale nie plakala nawet nie zajaknela, nawet pielegniarka byla w szoku, i ja tez , cwaniara juz nie chce siedziec w lezaczku tylko na fotelu lub wersalce zeby mogla widziec telewizor na wprost taka telemaniaczka z niej a teletubisie to jak zahipnotyzowana oglada nawet jak jej macham przed oczami to nawet nie mrugnie hihi Mloda Polcia slodka kruszynka bo moja byla wazona w piatek na szczepieniu i ma 7300 Bunia moja mala, kupilam jej juz czerwoniutka sukieneczke na swieta bo byly urodziny forum naszego centrum handlowego i byly przeceny, ale juz kupuje na 86 cm rozmiar sukienki bo jak kiedys kupilam na 74 to prawie tylek bylo widac taka kusa i na lato bedzie miala jako bluzeczke,
                    http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

                    Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












                    pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



                    http://martynka------.aguagu.pl/

                    Skomentuj


                      Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                      moja jeszcze tak nie gada jak wasze dzieciaczki ale nieraz mowi baba i tez pryka ustami i wytyka jezyk ale najbardziej podoba sie to pierdzenie i smiejemy sie gdzie ona jedzie ,
                      http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

                      Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












                      pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



                      http://martynka------.aguagu.pl/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                        No to widze Justynko że nasze dzieciaczki przechodzą wszystko tak samo i w tym samym czasie, mój też pyrka buźką, a przy tym ślina mu się leje, bąble wychodzą a piszczy jak opętany aż czasami kaszle z wysiłku, a nasze pociech ważą tyle samo i coś mi się wydaje że twoja jest dłuższa, skoro kupujesz ubranka na 80/86. A może jakieś zdjęcie wmontujesz? Fajnie, że się odezwałaś.
                        Czekamy na inne mamy.


                        Skomentuj


                          Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                          kornelku ja bron Boze o ta ohyde sie nie obrazilam
                          o teraz to ja Ci zazdroszze domku wlasnego my narazie sie jeszcze wstrzymamy i kupimy mieszkanko niestety we Wrocku ceny sa straszne i kupujemy pod wroclawiem ale za to do siostry bede miala 5 min autem a do mamy 10
                          w sumie mieszkanie do generalnego remontu takze jesli nam sie uda je kupic bo wiecie z ludzmi roznie bywa i troche wszystko tam pogmatwane jest to tez szybko sie tam nie wprowadzimy
                          tak latac od mamy do tesciowej sie nie da bo Mati na tym najgorzej cierpi bo nie ma swojego miejsca
                          mojemu juz troszke przeszla faza z jezyczkiem teraz krzyczy strasznie i najlepsze ze mu sie to podoba sam sie smieje ze swojego krzyku taki urwis maly
                          a mialma pytac bo ostatnio byla u mnie kolezanka ktora ma 2 miesiace mlodszego synka i robila mu mleczko 200 ml i ten glodomor wszystko wypil i przesypia jej od miesiaca cala noc a moj Mati je tylko 70-100 i tak jak dzisiaj budzil sie z 5 razy a Wasze bejbiki jak?
                          Polcia jest sliczna i jak na dziewczynke mysle ze wcale nie musi byc duza wyglada na zdrowe dziecko
                          kurczaczku a pewnie ze na parapetowe zapraszamy
                          ja tez sie boje tej grypy mam nadzieje ze nas ominie
                          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                          Skomentuj


                            Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                            kochane mamusie
                            przeczytałam i jestem strasznie zdziwiona , Pola nadal nosi ciuszki na 62 a jak była mierzona miesiąc temu to miała 61 cm, więc przypuszczam że nic jej nie przybyło.Olcm z tym jedzeniem u mnie jest trochę lepiej , Pola podciągnęła się i potrafi zjeść nawet 240ml ,od jakiegoś tygodnia bałam się że jej się coś stało bo.. zaczęła jadać o 22 wieczorem i dopiero je następnego dnia o 10 lub 11... zależy jak jej się zachce . Totalny szok, myślałam że coś jej dolega ale to chyba normalka.A jeśli chodzi o to czy jest zdrowa , to jest tylko już zawsze będzie taka mała i chuda, w końcu tatuś Poli choćby najadł się 5 kg kiełbasy to niestety ale nie przytyje, tak jest naprawdę bo Damian bardzo dużo je i nic ...A czy wasze dzieciaczki bawią się stopami? Pola owszem ..ale w wannie ma o wiele większą swobodę i wkłada sobie wtedy do buźki , no i mamy problem z kąpielami... bo ona chyba wyczuła że w wannie pod wpływem wody jest lżejsza i próbuje się odwrócić na brzuch , ale robi to tak niespodziewanie że ledwo mogę ją utrzymać.



                            Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,52 cm 13.30
                            Last edited by mlodam17; 24-11-2009, 16:20.

                            Skomentuj


                              Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                              Gabrysia też jest coraz fajniejsza, śmieje się w głos, zagaduje, parska tak, że jest zapluta po same oczy.Lubi jak się do niej mówi i rozmawia nieźle. Tylko znowu nie chce siedzieć na spacerku w wózku, muszę ją brać na ręce niedługo to wyrobię sobie niezłe mięśnie, bo Gabi waż koło 8 kg
                              Młoda Polka zmieniła się, dawno nie dodawałaś jej zdjęcia i widać że urosła. Sliczna zniej dziewczynka i wydaje mi się, że jest coraz bardziej podobna do tatusia


                              Skomentuj


                                Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                                Olcm mamy ten sam problem, mój też się budzi 5-6 razy w nocy, jeść nie chce a pić to też za nie bardzo daję mu smoka i zasypia a czasami daje koncert, nie wiem co jest grane, na noc robie mu 230 ml czasami zje a czasami tylko 150, ręce mi opadają. On też jadł przeważnie 240 ale do momentu kiedy nie zaczęłam dodawać kaszki od tej pory je mniej, ale z kolei kaszka jest bardziej sycąca.
                                Mloda zazdroszcze ci spokojnych kąpieli, na początku je lubił ale już od dawna przestał, a szczególnie jak mu myję szyję, główkę i buzię , wtedy wanna jest pusta, wy też tak macie?
                                A dzisiaj to był z niego niezły diabołek, prawie cały czas płakał, nic nie spał i nic mu nie pasowało, ciekawe jaka będzie nocka!!!!!!!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X