Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sorki dotka238...przecież widzę w jakim wieku jest Twoje dzieckoEch..to wszystko przez te nieprzespane noce
    Mama
    Martynki (31.03.2007)
    i
    Kamilka (27.11.2008)

    Skomentuj

    •    
         

      Ja tez nadal mam nieprzespane, poki co odpuscilam jakiekolwiek metody.

      Skomentuj


        Witam
        U nas było ciężko z nockami ale daliśmy rade.Zuzia ma 2,5 miesiąca i wieczorami robiła się bardzo towarzyska.Przesunęliśmy jej kąpiel na 20:00,butla o 21:00,trochę przytulania i o 22:00 śpi jak aniołek do 4-5 rano,butla i znowu zasypia tak do 8-9.Mija 2 tydzień i jest ok,mam nadzieję ze to nie chwilowe....
        pozdrawiam

        Skomentuj


          Napisane przez Kafejka Pokaż wiadomość
          dotka238, może to przez to, że teraz szybko robi się jasno rano? Więcej czasu na rozrabianie A jak duże jest Twoje dziecko?
          mamy w oknach okiennice wiec jest ciemno jak dlugo chcemy...sama juz nie wiem poczekam moze jakis nowy zabek sie pojawi ?
          Last edited by dotka238; 09-04-2009, 15:23.

          Skomentuj


            WITAM JA MAM 2.5 LETNIĄ CÓRKĄ I 6 MIESIECZNĄ CÓRKĘ OD MOMENTU URODZENIA SIE STARSZEJ NIE PRZESPAŁAM CAŁEJ NOCY TERAZ TEŻ SIE BUDZI PŁACZĄC LEKARKA MÓWI ŻE TO ZAZDROŚĆ O MŁODSZĄ SIOSTRĘ
            W NOCY WSTAJE NA PRZEMIAN RAZ DO JEDNEJ A RAZ DO DRUGIEJ OK 5 RAZY LUB WIĘCEJ

            Skomentuj


              Dziewczyny w końcu przespałam całą noc
              Jak wiecie mój Julek ma 13 miesięcy i dzisiaj przespał od 21 do 7 rano tiririri... ależ się cieszę
              Od 2 tygodni w nocy zamiast mleka dawałam mu wody z sokiem malinowym bo samej wody pić nie chciał (zresztą do tej pory nie chce). W dzień owszem ale w nocy już coś mu w niej przeszkadza. Pierwsze 3 nocki były okropne... nawet nie płakał jak mu podawałam wodę ale często się budził, do dzisiaj budził się raz na wodę wypił kilka łyków i spał do 5-6, wtedy dostawał mleko. A dzisiaj...... ahhhh w końcu się doczekałam.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                No to po cichu gratuluje - tylko nie chwal malego za bardzo bo uslyszy :P
                Miejmy nadzieje ze teraz bedzie tylko lepiej

                Skomentuj

                •    
                     

                  Gopi dzięki Ja już jestem szcześliwa z tego,że wstawał tylko raz do wody z sokiem. Zawsze to coś... podejrzewam, że z systematycznym przesypianiem całej nocy będę musiała jeszcze poczekać. Ale już jest krok na przód
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Gratuluje!!!!
                    to oby tak dalej!!

                    Skomentuj


                      Gratuluje.Ja stoje w miejscu nadal.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Gratulacje tree moze synkowi sie spodoba spanie do rana?Powodzenia
                        U nas ok, kilka marudnych nocek mamy za soba, mysle ze to moglo byc przez zmiane czasu.Nocki synus przesypia ladnie a w dzien spi juz tylko raz ok 2 godziny ,sam sie tak wyregulowal...

                        Skomentuj


                          Witam U Mnie Bez Zmian Aktualnie Jestem Po Trzydniowce Teraz Jest Wysypka I Dziecko Jest Bardzo Niespokojne

                          Skomentuj


                            A u mnie zamiast wstawac o 8:30 jak zawsze to robił to wstaje przed 7.

                            Skomentuj


                              Mamusie a próbowałyście herbatkę wyciszającą na noc np. HiPP? Chociaż chyba dopiero od 4 miesiąca można ją stosować. Pomaga?

                              Skomentuj


                                jak narazie dwie przespane noce ufff

                                mój synek 22 kończy pół roku, jak skończył 4,5 miesiąca zaczęłam mu wprowadzać stałe pokarmy i też karmiłam go jeszcze w nocy, ale ostatnio doszłam do wniosku że chyba na tyle się najada że już w nocy nie musi jeść, więc od zeszłej środy jak się budził dawałam mu wodę do picia, przez 2-3 noce pił ale następnego razu coś mu nie posmakowało i zrobiłam mu herbatkę malinową z różą no i wypijał, teraz już od dwóch dni nie budzi się na jedzonko ani na picie.czyli podsumowując przez tydzień dostawał same picie i po tygodniu już jak zaśnie o 20-21 top budzi się standardowo o 7 i rzadziej się przebudza, dzisiaj tylko 2 razy a normalnie to chyba z 10 razy - także nie jest najgorzej

                                narzeczonemu nie podobało się, że mały nie dostaje już mleka w nocy, ale postawiłam na swoje, w końcu to ja wstaje w nocy do małego a nie on...

                                życzę jak najwięcej przespanych nocy, które są nie tylko potrzebne nam mamą, ale przede wszystkim naszym pociechom
                                Przemek 22.10.2008, godzina 00:50
                                http://mamaczytata.pl/pokaz/6739/do_mamusi_czy_do_tatusia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X