Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    A mój Gabryś z nowu świruje juz nie je w nocy dluuugo, ale od chyba 3 a moze nawet 4 tygodni nie przesypia spokojnie nocy tylko sie wybudza przynajmniej co godzine, dam smoczek jest ok, ale nawet jak go wezme do siebie to strasznie wedruje i nie moze sie ulozyc.juz nie mam pomyslow od czego to moze byc ,zabki nie bo to za dlugo i po p.bolowych nie jest lepiej, u lekarza bylam zdrowy, juz sie zaczynam zastanawiac czy moze my mu przeszkadzamy...

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Moj syncio tez od kilku tygodni niespokojnie spi.Wedruje w lozeczku,zdarza sie ze glowka uderzy w szczebelki.Mysle ze to zabki bo juz od dawna nie je w nocy i wczesniej tez zdarzaly mu sie takie niespokojne nocki a kilka dni pozniej pojawial sie nowy zabek.

      Skomentuj


        #48
        MOj synek ma prawie 9 miesiecy a ii tak budzi sie w nocy na karmienie (sztuczne), nie moge go odzwyczaic od tego.A wagowo jest w normie.

        Skomentuj


          #49
          hm...Mój synus wczoraj skończył 11 miesięcy i nadal budzi się w nocy na jedzenie ( ok 24-1)a poza tym ze trzy razy budzi sie na picie szczerze mówiac nie mam juz siły i nie pamietam co to znaczy dobrze sie wyspaćmiło wspominam jak córcia w wieku 8 miesiecy zasypiała o 20 i budziła sie o 7 rano. pozdrawiam

          Skomentuj


            #50
            Moja córka od 1 miesiąca przesypia całą noc. Ale ostatnio budzi mnie tylko po to bym podała jej cumel który wypluła. Nie bardzo wiem czym to jest spowodowane Ma prawie pięć miesiący, może to zęby?
            Last edited by mala102; 17-02-2009, 19:39.

            Skomentuj


              #51
              Moja corcia mimo ze ma 11 miesiecy tez sie budzi na jedzonko kilkakrotnie,od kiedy sie urodzila to szczerze powiem wam ze juz zapomnialam co to znaczy przespac noc
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                #52
                hej

                Moja mała ma 3 latka i budzi się w nocy bo .... albo się coś złego śni.... albo się posika i ma mokro .... nie chce ubierac na noc pampersa a zdarzy sie jej popuścic jeszcze gdy założe jej na śnie... i tak go ściągnie Gdy jest zupełna cisza w domu też się budzi...zasypia o 21 ja posiedze jeszcze pooglądam tv czy posiedze na kompie musi grac muzyka albo głosniej tv....gdy zamilknie cisza wie że ide już spac i nie ma nocy by do mnie nie przyszła nie wiem jak oduczyc jej przychodze do mnie w nocy
                Mama_Michelle

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Mój Michas m prawie 10 mies. i nie prześpi w nocy 3 godzin.Wstaję do niego nieraz co godzine. (Jest na piersi) Jestem juz u kresu sił do tego mój mąż jest nerwowy, bo wstaje do pracy o 5 rano i mały w nocy mu nie da sie wyspać. Poradźcie co robić, nie chce butelki - wszystko je łyżeczka, herbatkę też.

                  Michałek 13.05.2008

                  Skomentuj


                    #54
                    Napisane przez hornet600 Pokaż wiadomość
                    Mój Michas m prawie 10 mies. i nie prześpi w nocy 3 godzin.Wstaję do niego nieraz co godzine. (Jest na piersi) Jestem juz u kresu sił do tego mój mąż jest nerwowy, bo wstaje do pracy o 5 rano i mały w nocy mu nie da sie wyspać. Poradźcie co robić, nie chce butelki - wszystko je łyżeczka, herbatkę też.
                    Marne to pocieszenie będzie, ale u mnie było to samo!
                    dzieci na piersi (większość) tak ma, że w nocy budzą się na cyca.
                    Ponieważ ja też byłam u kresu wytrzymałości (tu mogę podać Ci rękę, bo rozumiem co przechodzisz), odstawiłam synka od piersi jak skończył roczek.
                    Butelki z mlekiem nie chciał, ale przynajmniej wodę pił z butelki i w nocy zamiast cyca dostawał wodę, częstotliwość pobudek ograniczyła się do 3-4.
                    Wstawanie w nocy, żeby podać mu butelkę z wodą, też było męczące. Od pół roku Julek jest już nauczony, gdzie jest woda i sam sobie bierze kubeczek z piciem, nie budząc nas.

                    Po odstawieniu od piersi nocki były lepsze, ale u synka dosyć późno zaczęły pojawiać się zęby, więc budził się w nocy, z powodu ząbkowania.

                    Mój Julek ma obecnie 2 latka i dopiero teraz mogę powiedzieć, że przesypia nocki.

                    Powodzenia i wytrwałości życzę.
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      #55
                      hornet sprobuj, dawac wode w butli lub w kubku niekapku, u mnie tylko kubek przeszedl...
                      a postaraj sie dziecko przetrzymac zeby jadlo co 3 godziny, je czesciej bo dajesz jak tylko zakwili.
                      ja mialam identyko dopuki nie wprowadzilam godzinowek, w dzien i w nocy w tych samych porach co 3 h(oczywiscie +/-) i nie odpusc. i tak nie spisz a to potrwa 2-3 dni zanim sie ureguluje, moj juz po 2 nocy bez placzu jadl co 3h , owszem potrafil zamarudzic pomiedzy ale szybko sie nauczyl ze to ja dyktuje warunki nie on!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Mój synek ma 10 miesięcy, od 4 miesiąca życia je mleko tylko z butelki i nadal nie przesypia nocy, mam 3-4 pobudki w nocy, jedna jest typowo na jedzienie, a pozostałe to jest po prostu płacz i marudzenie, nie mam pojęcia jak to zmienić


                        http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                        Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                        16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                        27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                        20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                        20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                        Skomentuj


                          #57
                          Dzięki Pieczulka za radę -masz racje przystawiam do piersi jak tylko zakwili :/ ale od dzisiaj zaczynam być konsekwentna! No i zobaczymy kto wygra?

                          Michałek 13.05.2008

                          Skomentuj


                            #58
                            Ja mam podobnie na cycu i co 2-3 godz pobudka w nocy. Ale od dzis dostanie wode w niekapku zobaczymy czy wytrwam...

                            Skomentuj


                              #59
                              Hornet ,ja mialam to samo ale u nas ograniczenie karmien niewiele dalo i dopiero odkad nie ma cyca zapanowala cisza nocna Teraz tez czasami sie obudzi ale nie co noc i nie tak czesto poza tym chwile pozniej zasypia.Wiem jak sie musisz czuc bo ja bylam wykonczona przez kilka miesiecy(maly zaczal zle sypiac jak skonczyl ok.4 miesiace).

                              Skomentuj


                                #60
                                wybudzanie chyba przez zabkowanie

                                Moj synek w czwartek skonczy 18 m-cy i byl okres ze juz ladnie przesypial nocki ale niestety od jakis 2 m-cy odkad ida mu kolejne zabki, chodzac spac miedzy 20 a 21, ok. 3 w nocy znowu budzi sie na jedzenie.. a czasem potrafi obudzic sie juz ok. 12-1, potem o 3 no i w koncu nad ranem, kiedy to biore go do nas do lozka i gdzie spi do 7.30-8. Te nocne wybudzenia sa dla mnie coraz bardziej uciazliwe bo jestem juz w zaawansowanej ciazy (termin 8.05). Podejmowalam juz proby podania mu herbatki czy soczku ale nic z tego, placze dopoki nie dostanie mleka.. bede chyba jednak musiala byc konsekwetna. Czekam z utesknieniem jak mu juz wyjda te zeby. Ale bede juz powoli podejmowac kolejne proby podania herbatki ziolowej badz wody. Mam nadzieje, ze starczy mi sil..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X