Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Noc już prawie przespana :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ola_zabrze Pokaż wiadomość
    Sikornik, młody dostaje na noc 180 ml samego mleka, narazie niczym mu jeszcze nie zagęszczam
    mój jednorazowo 180 ml nie wciągnie bo pęknie hahaha
    cholera i tak mało w dzień je więc szkoda mu anulować jeszcze posiłek nocny

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
      mój jednorazowo 180 ml nie wciągnie bo pęknie hahaha
      cholera i tak mało w dzień je więc szkoda mu anulować jeszcze posiłek nocny
      no, skoro tak je to pewnie, nie ma co Mu zabierać

      mój Wojtek z kolei zjada 4 porcje mleka, każda po 180 ml, nie mogę dać mniej bo będzie awantura

      choć teraz pzyzwyczajam go do innych posiłków, więc zobaczymy jak będzie dalej...
      Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

      Skomentuj


        i co mu pierwsze podałaś po mleku?

        Skomentuj


          Wiesz co, zaczęłam od jabłuszka, potem marchewka, brzoskwinia, teraz próbujemy przeciery z dynią, no i pomału próbuje jedno mleko zamienić na kaszkę
          Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

          Skomentuj


            Moja Paulinka przesypia całe noce z małymi przerwami na cycusia, ale że śpi z nami i ja zawsze bez koszulki więc czasami sama znajduje mleczarnie ja się budzę bo coś mnie ciągnie a to dziecie sobie je Od urodzenia w jedną jedyną noc miała atak kolki i dawała dżezu przez 2 godziny
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              u mnie Lala dopiero od niedawna zaczela przesypiac cale noce, ze nareszcie nie musze wstawac do niej tak jakos po 5 miesiacu, zasypia kolo 20-21 najpozniej a budzi sie 6. Wczesniej musialam raz czy z dwa razy jeszcze w nocy dokarmiac.

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                Moja córcia jak zaśnie o 19 tak śpi do 7 rano wiec nocki mam przespane.ale zawsze zanim ja sie położe spac to daje małej jeszcze przez sen butle i o to jest cały sukces przespanej nocy mojej Zosi

                Skomentuj

                •    
                     

                  A mój nie chce spać

                  Cześć dziewczyny! Mój synuś to też jest straszny cycek, zaraz zacznie 11 miesięcy i nie potrafi zasnąć bez cycka, jestem właśnie na etapie odstawiania od piersi, idzie nam całkiem nieźle ale dzisiaj zaczynam nocki (mały budzi się po kilkanaście razy w nocy więc ledwo żyję) więc może być ciężko no a potem całkowite odstawienie więc pewnie będzie straszny ryk, bo jak to zasnać bez cycka

                  Skomentuj


                    Hej! Mój synek ma teraz 16 miesiecy i dalej budzi się w nocy od 3 do 6 razy, Do 13 miesiąca karmiłam go piersią, ale wtedy to budził się co godzinę. Teraz różnie, raz mniej raz więcej. Daje mu wode, smoczka, czasem musze przytulić i zasypia. Też nie wiem co jest grane, przebudza się i płacze i tak każda noc. Mam jednak nadzieję, że niedługo mu to przejdzie:P pozdrawiam wszystkie mamy

                    Skomentuj


                      Napisane przez dorothy10 Pokaż wiadomość
                      Hej! Mój synek ma teraz 16 miesiecy i dalej budzi się w nocy od 3 do 6 razy, Do 13 miesiąca karmiłam go piersią, ale wtedy to budził się co godzinę. Teraz różnie, raz mniej raz więcej. Daje mu wode, smoczka, czasem musze przytulić i zasypia. Też nie wiem co jest grane, przebudza się i płacze i tak każda noc. Mam jednak nadzieję, że niedługo mu to przejdzie:P pozdrawiam wszystkie mamy
                      moj syn ma 15 mcy od 11 mcy karmie butelka,w nocy budzi sie raz ,nie zawsze jest glodny,natomiast ma klopot z zasnieciem ,choc moze to wina ostatnich dni i zmian po urlopie ...nie martw sie dorothy 3 mce to jeszcze okres przejsciowy u twojego malca ,przeciez on juz rozumial rozstanie z cycem,daj mu czas ,tak wiecznie nie bedzie,a moze na noc herbatka z melisy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam dziewczyny:-) znam ten ból mój Misaiczek ma13 miesięcy i dalej budzi się w nocy 1 raz, zazwyczaj przed spanoem ok. 19 dostaje butle- nieraz budzi się po paru godzinach i dostaje następną- ogólnie przesypia ok 8 godzinek, no chyba że ząbkuje





                        Skomentuj


                          a moja malutka ma 6 miesiecy i jak usnie o 20 tak budzi sie o 6.30 czasem nawet o 7. szczesciara ze mnie



                          Skomentuj


                            Moja córeczka za niecały tydzień kończy 5 miesięcy i nie ma mowy o przesypianiu całej nocy.Przez pierwsze miesiące były nocne kolki..tragedia...potem był krótki oddech i potrafiła spać nawet 10 godzin, ale tak było ze dwa i pół tygodnia..Ale ostatnie 4tygodnie to już istna masakra..potrafi nie spać do 4 rano, a ja razem z nią. Ciężko później funkcjonować..Nie wiem co jest przyczyną..być może ząbki zaczynają wychodzić, albo nadal kolki, bo słyszałam że niektóe dzieci mają je nawet do 6 miesiąca

                            Skomentuj


                              Odp: przespane nocki

                              moja corka ma 3,5 miesiaca teraz. okolo 3 miesiaca (pare dni z rzedu) wogole nie budzila sie na karmienie w nocy. ostatni posilek przed spaniem dostawala ok.19 i potrafila przespac az do 6 rano. ale to zaa dluga przerwa jak na takiego malucha ,wiec ja karmie "przez sen" o 1 w nocy.

                              Skomentuj


                                Odp: przespane nocki

                                moja córeczka ma 6 miesięcy i nadal budzi się co chwilę w nocy , przewraca się przez sen na brzuch i wtedy zaczyna się ryk lub kiedy wypadnie jej smoczek ,wstaję do niej po kilkanaście razy , macie może jakiś sposób

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X