Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piszczenie .....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Piszczenie .....

    Hej dziewczyny macie jakies rady na piszczenie u dziecka ?? Moja córka od niedawna nauczyla sie tego a ma dopiero 8 mies. , niewiem jak ją uciszac a widze ze jej sie to podoba Poradzcie cos ....
    Katarzyna
  •    
       

    #2
    Kates myślę , że nic na to nie poradzisz.To jest taki etap u dziecka i sam minie.Swego czasu Amelka też piszczała ale już tego nie robi.
    Ja zawsze piszczałam razem z nią
    A więc głowa do góry!!
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      tak, głowa do góry - cierpliwości
      znudzi jej się i sama przestanie w końcu...

      normalne, mój też piszczał, nawet teraz lubi sobie czasem popiszczeć
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        #4
        Zgadzam się z koleżankami wyżej, to taki etap i trzeba go jakoś przetrwać z zatyczkami do uszu Na początku jak Kuba zaczął piszczeć, to nas z mężem to śmieszyło, ale z czasem stało się to męczące.Szczególnie rano, kiedy człowiek chciałby jeszcze na 5 minut zmrużyć oko, ale się nie da, bo Kubuś koncertuje....Takie uroki posiadania Dzidziusia

        Skomentuj


          #5
          Nasz Franek piszczy codziennie jak w zegarku czyli o 7.00 rano. Daje mi znaki, ze on juz nie bedzie sam lezal w lozeczku i ze zabawkami jest znudzony Piszczy takze podczas spacerow, podczas przewijania, czasami uszy wiednano ale ja sie z tego jak narazie smieje i tez sie przylaczam do synka. A on jakby chcial mnie przekrzyczec i piszczy jeszcze glosniej.
          Mam rowniez nadzieje, ze niedlugo mu przejdzie
          FRANEK 16.08.2008

          Skomentuj


            #6
            Odp: Piszczenie .....

            U takiego malucha, to chyba taki etap. Próbuje różnego porozumiewania się, raczej poczekałabym czy samo przejdzie.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Piszczenie .....

              U nas dzieciaki piszczą podczas zabaw to jest ich reagowanie na zadowolenie i razem ze śmiechem jest pisk. A jaki mają przy tm głos, normalnie to tak głośno nie umieją mówić

              Skomentuj

                     
              Working...
              X