Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

..::! RoCzNik 2oo9 !::..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    INSOOMNIA widze ze juz urodzilasgratulacje i czekan na foteczke ksiezniczki
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Gratulacje

      Inso

      Skomentuj


        #78
        o!
        i ja doczytałam!
        INSOOMNIA GRATULUJEMY I ZDRÓWKA DLA WAS!!!!!
        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

        Skomentuj


          #79
          oj nie to rzeczywiscie ciezko mialas no ale pomysl sobie ze teraz to juz bedzie tylko lepiej no i corcia juz z Toba no i razem z Malgosia witamy w klubie punktualnych dzieci



          Skomentuj


            #80
            Gratulacje Inso teraz to już bedzie z górki
            http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

            http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
            http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

            Skomentuj


              #81
              Hej wpadlam jeszcze na moment, ale wszystko mi odchodzi chyba po tych zabiegach i znieczuleniach to zaraz znowu spac do lozka. A Laurunia wazyla przy porodzie 4050 g i miala 59 cm No i urodzila sie 12.02.2009 o 19.45 Klocuszek fajny i sliczniusi A foteczke narazie jedno wstawiam w profilku jak sie wgra w galerii. Dzieki za gratki. Postaram sie do jutra
              Last edited by iNsOoMNia; 15-02-2009, 19:24.

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #82
                Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
                Hej wpadlam jeszcze na moment, ale wszystko mi odchodzi chyba po tych zabiegach i znieczuleniach to zaraz znowu spac do lozka. A Laurunia wazyla przy porodzie 4050 g i miala 59 cm No i urodzila sie 12.02.2009 o 19.45 Klocuszek fajny i sliczniusi A foteczke narazie jedno wstawiam w profilku jak sie wgra w galerii. Dzieki za gratki. Postaram sie do jutra
                Gratuluje mamusi,życzę Ci żeby córeczka zdrowo rosła
                Alanek 14.09.2006

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Gratulacje dla dzielnej mamuśki!!! Odpoczywajcie


                  Skomentuj


                    #84
                    iNsOoMNia no to duze to Twoje dzieciatko sie urodzilo

                    a moj kochany znalazl idealny sposob na nasz dzidzie!! zawijamy sie ja w kocyk tak zeby miala raczki skrepowane i nie mogla nimi wywijac. wiem moze brzmi to okrutnie ale malutka uspokaja sie w pol minuty- tak to plakalam non stop a teraz jak ja tak zawiniemy to sobie lezy spokojnie i podziwia swiat a po jakims czasie usypia tylko ciekawa jestem czy to tak dlugo sie da czy w koncu to tez sie przestanie podobac ale poki co to mamy jako taki spokoj



                    Skomentuj


                      #85
                      Aneta to nie brzmi ani jest okrutne. Jak byłam w szpitalu to
                      mała też miała rączki owinięte becikiem, takim miękkim. I było jej dobrze.
                      Dopiero w domu po jakimś czasie zaczęła wywijać rączkami.
                      W brzuszku nasze dzidzie też nie maja jakoś super dużo miejsca, przez
                      co zawijanie rączek w kocyk lub becik sprawia, że czują się bezpiecznie

                      Inso gratulacje Duuuuża masz córeczkę


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Witam Kochaniutkie Juz coraz lepiej ze mna na szczescie a Dzidzia taka spokojna, calymi dniami tylko spi, je i robi kupki W nocy dzis wstala mi tylko 2 razy na amku, teraz siedze i w koncu moge zjesc sniadanie i wpasc na forum. Niedlugo mam przeprowadzke no i teraz zanim sie przyzwyczaje, ze Dzidzia jest to moze mnie za czesto nie byc na forum. Nie moge odstapic jej na krok A Tatus jaki dumny chodzi i musze Wam powiedziec, ze zawsze nosi i zjamuje sie Mala, w nocy caly czas wstaje i mi ja podaje, przwija nawet i kapie ja sam Bo Mama musi odpoczywac narazie hehe Lece narazie wykapac sie, postaram sie wpasc jeszcze.

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          #87
                          Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
                          ...Dzidzia taka spokojna, calymi dniami tylko spi, je i robi kupki W nocy dzis wstala mi tylko 2 razy na amku...
                          oj nie chcialabym Cie dobijac ale lepiej nie chwal dnia przed zachodem slonca... moja niuncia tez pierwsze dni pieknie przesypiala dni a teraz... caly dzien nie spi tylko grymasi- od czasu do czasu zdrzemnie sie na pol godzinki i znow szalenstwo! troche mnie corka rozpiescila przez to ze tak na poczatku grzeczniusia byla wiec potem nie wiedzialam co sie dzieje! ale dla mnie to nawet lepiej po przynajmniej w nocy spi i tylko budzi sie na jedzonko z czego jestem bardzo szczesliwa Ale oczywiscie z calego serca ci zycze zeby tak pozostalo



                          Skomentuj


                            #88
                            Gratuluje Insomnia!

                            i gratulacje dla wszystkich świeżych mam

                            Skomentuj


                              #89
                              Inso Twoja córcia jest przesłodka!! wygląda na drobniejszą niż piszesz
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                #90
                                Inso przesliczna coreczka, a jakiego wielkiego smoka ma xD Jeszcze raz gratuluje takiej slodkosci =)
                                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X