Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

..::! RoCzNik 2oo9 !::..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez insoomnia Pokaż wiadomość
    alo alo Mamuski,Witam te nowe i te "stare" przez te cieple dni nie chcialo sie siedziec na kompie to tez dawnoooo tu mnie nie bylo
    Jaroszka80 a Twoj synek siada sam? Czy trzymasz go jeszcze? Bo u mnie Laura to siada ale jak ktos jej pomoze jak lezy musze zlapac ja za rece i pomoc sie podniesc. Ale na brzuszku zaczyna sobie raczkowac pomalu tylko zauwazylam, ze wychodzi jej to do tylu.. hehehe
    Ostatnio kupilismy jej hustawke to nie chce z niej schodzic. A tak ogolnie to musze Wam powiedziec, ze jest strasznie wesolym dzieckiem, kogo nie zobaczy to sie smieje i gada jak szalona. Ostatnio slysze same ta-ta ku-ku i ka-ka hehehe Strasznie lubi jak sa jakies dzieci na podworku to nie spuszcza z nich oka i nawija i sie smieje Wtedy to takie slodkie jest.
    oo uciekam bo wlasnie slysze jak juz mi wstala.
    moja Malgosia tez ma gadane. na ulicy to droge ktora pokonywalam w pol godz teraz pokonuje w godzine bo co chwile mnie ktos zaczepia (a raczej Malgoske) bo ona sie do wszystkich smieje i gada. moja mala juz sie sama podnosi. i chyba zaczyna sie przymierzac do raczkowania bo jak siedzi i sie bawi to sie czesto SPECJALNIE! na brzuch przewraca i albo podnosi tlow albo pupe- jeszcze nie kuma ze to trzeba razem no i uwielbia skakac nawet jej kupilisy takiego skoczka bo nam juz rece odpadaly bo mogla tak godzinami no i wkladam ja juz do chodzika i tez opanowala juz caly dom- wszystkie niskie polki stoly i szuflady do tego ma dwa zabki i chyba jej gorne zaczynaja wychodzic bo strasznie sie marudna zrobila



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez agnieszka1916 Pokaż wiadomość
      Witam. Jestem nowa, a moja kruszynka urodzila się w 16stego lutego tego roku i ma na imię Natalka
      cześć Agnieszko popisz coś więcej pochwal się swoją kruszynką po to mamy ten wątek
      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

      Skomentuj


        No wiec: Natalka urodziła się w Lincoln w Wielkiej Brytani po strasznie długich męczraniach( 19 godzin) i miała 50,5 cm a ważyła 3460 gram-mały grubasek
        Jest kochana i grzeczniutka. Nigdy nie płacze bez powdu. Sama siedzi juz od miesiąca W tej chwili jest już tylko na butli bo cyca było jej za mało... Aktulanie waży już 8400 gram i ma 68 cm.

        Skomentuj


          jaroszka80 hustawka fajna sprawa a jeszcze sie smieje bo potrafi zlapac za te prety i sie trzymac, smieszni to wyglada taka malaa rozumie, ze trzeba przy hustaniu sie trzymac. A je u mnie z tego co pamietam (pracuje wiec mama zajmuje sie nia od 7-17 ) z rana jak sie przebudza mleko w butli, potem kolo 7-8 jakis owoc, ok 10 potrafi jeszcze zjesc kasze z mlekiem na gesto, po 12 zupka, po14 inny smak kaszki z mlekiem na gesto - albo z butli zalezy czy idzie spac czy nie (zawsze jak przysypia to trza ja najpierw troche zalulac a potem z butli je jak zasnie) no i o 18 deserek i konczymy kolo 20-21 tez butla.

          aneta88ad u nas jak w 4 miesiacu wyszly dwa dolne zabki tak do tej pory zadnych narazie nie widac hehee ale moze to i dobrze, bo jak za wczesnie wyjda to potem sie psuja strasznie. A ja tak sie zastanawialam nad chodzikiem ale mama mi odradzila i powiedziala, ze jak bedzie chciala wstawac to sama wstanie i nie ma co na sile uczyc. Cos tam w mozgu dziecka sie uaktywnia, ze samo wstanie jak bedzie na tyle silne, a jak sie pomaga to juz nie to samo. Nie wiem jak to wyjasnic

          agnieszka1916 to chyba kazda musi miec taki porod zauwazylam znaczy sie wiekszosc, ja sie meczylam od 11.02 od godziny 10:00 potem w nocy (po 14h) o 24:00 odeszly mi wody i tak debile trzymali mnie az do (po 20h) 19:45 12.02 (zrobili cesarke, bo nie mialam rozwarcia) Dobrze, ze dla dziecka nic sie nie stalo

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            ja mam zamiar dać małemu chodzik ale czekam aż sam będzie siedział starszy też miał i mu to na dobre wyszło poza tym jak tak chodził miałam czas na obowiazki domowe bo bez chodzika to ja musiałabym za raczki go prowadzić my jesteśmy ciągle na cycu ale dokarmiam i kaszka i zupkami no i owoce też
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              Witam wszystkich począwszy od najmłodszych a skończywszy na Mamuśkach :O)
              Mam na imię Monika i jestem mamuśką od 18 kwietnia.Maksymilianek jest cudowny.Na naszego Skarba czekaliśmy z mężem długie 5 lat, i dzięki Bozi doczekaliśmy się.Urodził się przez cesarski cięcie 8 dni po terminie, ważył zaledwie 2600 i mierzył 53cm.Teraz waży już 6580 i sama nie wiem kiedy tyle przybrał.Cały czas karmię piersią i nie wyobrażam sobie nic lepszego dla dzieciątka.Jest to też ogromna wygoda dla mnie bo nie muszę niczego odgrzewać ani robić,tylko wyciągam "kanapeczkę" i gotowe :O).
              Ani się nie obejrzę i zacznie chodzić na imprezy :O), ale na szczęście jest jeszcze malutki i taki słodziutki i taki kochaniutki i taki naj,naj,naj, że nie wyobrażam sobie bez Niego życia.
              Monia :O)

              Skomentuj


                Październik 2009

                Zobaczymy czy nas wrzuci do zbiorczego. Jeśli tak to pozostaje tylko zmienić forum.





                Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Anulkapi i po co znowu kolejny watek ? Skoro admin polaczyl wszystkie "miesieczne" w jeden to chyab byla tak apotzreba prawda ? Burdel tu byl wiec w koncu ktos posprzatał wiec to uszanujcie. Kazdy z nas musi sie przyzwyczaic do tych zmian wiec nie jestescie jedyne.

                  Skomentuj


                    Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                    Anulkapi i po co znowu kolejny watek ? Skoro admin polaczyl wszystkie "miesieczne" w jeden to chyab byla tak apotzreba prawda ? Burdel tu byl wiec w koncu ktos posprzatał wiec to uszanujcie. Kazdy z nas musi sie przyzwyczaic do tych zmian wiec nie jestescie jedyne.
                    Może i był jak to nazywasz "burdel", ale każda z nas wiedziała co się dzieje w jej burdelu, a teraz nikt nic nie wie.





                    Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                    Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                    Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                    Skomentuj


                      Napisane przez anulkapi Pokaż wiadomość
                      Może i był jak to nazywasz "burdel", ale każda z nas wiedziała co się dzieje w jej burdelu, a teraz nikt nic nie wie.
                      zgadzam sie!! zreszta ja tu burdelu nie widzialam kazdy miesiac mial swoj watek i bylo fajnie a teraz to dopiero jest burdel




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Zgadzam się z Anulkapi.
                        Czemu mamy być połączeni z innymi wątkami? Teraz nie wiadomo o co chodzi.
                        Mam się przekopywać przez wszystkie wypowiedzi, żeby znaleźć te, które mnie interesują? Przecież to będzie ogromna ilość stron
                        Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                        Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                        Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                        Skomentuj


                          Decyzje podjal ADMIN zreszta sam prosil o pomoc uzytkowniczki wiec nie ma co sie wyklucac tylko przyzwyczaic sie do zmian i je uszanowac.

                          Skomentuj


                            jakie uzytkowniczki??




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                              Decyzje podjal ADMIN zreszta sam prosil o pomoc uzytkowniczki wiec nie ma co sie wyklucac tylko przyzwyczaic sie do zmian i je uszanowac.
                              Mnie się nikt o nic nie pytał i o nic nie prosił.





                              Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                              Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                              Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                              Skomentuj


                                Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
                                Zgadzam się z Anulkapi.
                                Czemu mamy być połączeni z innymi wątkami? Teraz nie wiadomo o co chodzi.
                                Mam się przekopywać przez wszystkie wypowiedzi, żeby znaleźć te, które mnie interesują? Przecież to będzie ogromna ilość stron
                                Dobrze, ze jesteś, oby inne dziewczyny nas znalazły.





                                Zapraszam do glosowania http://mamaczytata.pl/pokaz/8498/jakubek
                                Pamiętniczek Kubusia - http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ulkapi;page:-1
                                Nasze największe szczęście - Kubuś - 13.10.2009 3600 g. 58 cm.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X