Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

..::! RoCzNik 2oo9 !::..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A tak w ogóle to chciałam się przywitać. Też jestem mamą dzieciaczka z roku 2009 Lenka urodziła się 11 kwietnia więc jest takim moim świątecznym prezencikiem a oto ona
    Last edited by ankasos25; 27-06-2012, 19:35.
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      moj synus tez urodzil sie w tym nowym roczku a dokladnie 28 maja o 1:18 w nocy
      Kubuś ur. 28.05.2009

      Nasz synuś ma już...
      http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
      Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

      Skomentuj


        Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy, ja urodziłam swoją córeczkę Gabrysię 22 czerwca. Gabi miała 55 cm i ważyła 2900g.


        Skomentuj


          hej mamcie juz tu kiedys bylam na tym watku ale teraz juz moge pochwalic sie swoim synusiem a tak wyglada moj Mateuszek pozdrawiam wszystkie mamcie i bejbiczki
          Attached Files
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            Mój Filipek przyszedł na świat 27 kwietnia i od tamtego czasu jest całym moim światem

            Skomentuj


              Witam serdecznie
              mój brzdąc urodził się 15 01
              pozdrawiam wszystkie mamusie
              i dołączam zdjęcie mojego maleństwa
              Attached Files

              Skomentuj


                Witam,

                ja jestem mamcią Zuzi. Urodzona 2 stycznia 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  witam wszystkie nowe mamy ja tu już stara jestem bo od czerwca piszę a synka mam z lutego tyle że nieczęsto zaglądam ale jakbyśmy rozkręciły wątek to by nam się fajnie gadało mój synek już pół roczku ma zaczyna siadać wcina już zupki z mięskiem kaszki i chrupki waży 7140 g i ma 73 cm długości poniżej jego fotka
                  Attached Files
                  KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                  Skomentuj


                    alo alo Mamuski,Witam te nowe i te "stare" przez te cieple dni nie chcialo sie siedziec na kompie to tez dawnoooo tu mnie nie bylo
                    Jaroszka80 a Twoj synek siada sam? Czy trzymasz go jeszcze? Bo u mnie Laura to siada ale jak ktos jej pomoze jak lezy musze zlapac ja za rece i pomoc sie podniesc. Ale na brzuszku zaczyna sobie raczkowac pomalu tylko zauwazylam, ze wychodzi jej to do tylu.. hehehe
                    Ostatnio kupilismy jej hustawke to nie chce z niej schodzic. A tak ogolnie to musze Wam powiedziec, ze jest strasznie wesolym dzieckiem, kogo nie zobaczy to sie smieje i gada jak szalona. Ostatnio slysze same ta-ta ku-ku i ka-ka hehehe Strasznie lubi jak sa jakies dzieci na podworku to nie spuszcza z nich oka i nawija i sie smieje Wtedy to takie slodkie jest.
                    oo uciekam bo wlasnie slysze jak juz mi wstala.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      Moje maleństwo siedzi sam tylko czasami jeszcze przytrafi mu się gdzieś w bok przekręcic ale sam nie siada musze go posadzic sama natomiast jak poloze go na kocyku to z pleckow sam przekreca sie na brzuszek narazie nie raczkuje ale zaczyna podnosic tyleczek do gory wiec mysle ze niedlugo bedzie raczkowal

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez insoomnia Pokaż wiadomość
                        alo alo Mamuski,Witam te nowe i te "stare" przez te cieple dni nie chcialo sie siedziec na kompie to tez dawnoooo tu mnie nie bylo
                        Jaroszka80 a Twoj synek siada sam? Czy trzymasz go jeszcze? Bo u mnie Laura to siada ale jak ktos jej pomoze jak lezy musze zlapac ja za rece i pomoc sie podniesc. Ale na brzuszku zaczyna sobie raczkowac pomalu tylko zauwazylam, ze wychodzi jej to do tylu.. hehehe
                        Ostatnio kupilismy jej hustawke to nie chce z niej schodzic. A tak ogolnie to musze Wam powiedziec, ze jest strasznie wesolym dzieckiem, kogo nie zobaczy to sie smieje i gada jak szalona. Ostatnio slysze same ta-ta ku-ku i ka-ka hehehe Strasznie lubi jak sa jakies dzieci na podworku to nie spuszcza z nich oka i nawija i sie smieje Wtedy to takie slodkie jest.
                        oo uciekam bo wlasnie slysze jak juz mi wstala.
                        Cześć INSOOMNIA nie mój szkrab jeszcze sam nie siada siedzi jak go posadzę ale jak za bardzo macha raczkami to wywinie orła jak długi i też się śmieję bo ma wtedy taką fajna minę na brzuszku podnosi pupę i czasem zgina kolana to tak z pupką w górze leży i też się przesuwa ale bardziej do tyłu wkoło siebie też śmieje się do każdego a gaworzy nieraz jak najęty i głośno że hej myślałam o huśtawce ale wydawało mi się że jest za mały ale skoro twoja niunia umie się huśtać i taką frajdę jej sprawia to mu też kupię a jak z dodatkowymi posiłkami?
                        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                        Skomentuj


                          Napisane przez irasikorska Pokaż wiadomość
                          Mój Filipek przyszedł na świat 27 kwietnia i od tamtego czasu jest całym moim światem
                          irasikorska
                          To mamy dzieci z tego samego dnia
                          może też podobna godzina
                          Jakie Filipek miał wymiary???

                          Skomentuj


                            Godzina 8.55. Ważył 2970 i 50 cm, kruszynka

                            Skomentuj


                              Napisane przez irasikorska Pokaż wiadomość
                              Godzina 8.55. Ważył 2970 i 50 cm, kruszynka
                              hej a mój szkrab ważył 2520 i też miał 50 cm a urodził się o godz. 9:15 tyle że innego dnia
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                Witam. Jestem nowa, a moja kruszynka urodzila się w 16stego lutego tego roku i ma na imię Natalka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X