Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Zajęcia dodatkowe

    Myślę , że to bardzo dobrze, gdy dziecko korzysta z jakiś zajęć dodatkowych, bo może rozwijać siebie i swoje zainteresowania. Mnie rodzice nigdzie nie zapisali i trochę zawsze tego żałowałam. Ale obecnie bardzo ważne jest też żeby dnie przesadzić z ilością takich zajęć - bo niektórzy rodzice mają takie tendencje. Lepiej wybrać jedne, które naprawdę będą dziecko pasjonować

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Zajęcia dodatkowe

      Napisane przez wroblewskaa Pokaż wiadomość
      Myślę , że to bardzo dobrze, gdy dziecko korzysta z jakiś zajęć dodatkowych, bo może rozwijać siebie i swoje zainteresowania. Mnie rodzice nigdzie nie zapisali i trochę zawsze tego żałowałam. Ale obecnie bardzo ważne jest też żeby dnie przesadzić z ilością takich zajęć - bo niektórzy rodzice mają takie tendencje. Lepiej wybrać jedne, które naprawdę będą dziecko pasjonować
      prawda, jesli dziecko czymś się szczególnie interesuje, to warto w tym kierunku iść, nic na siłę.
      Ja póki co myślę o szkole tanecznej, ale w formie zabawy nie myślę o tym kierunku jakoś przyszłościowo, za to przeciwnie jeśli chodzi o angielski chciałabym aby na nauka zaprocentowała w przyszłości

      Skomentuj


        #33
        Odp: Zajęcia dodatkowe

        fajne sa takie zajecia dla dziciaczkow gdzie zabawa jest forma nauki - teraz jest duzo teraz na rynku, w kwestii jezyka to najwecej i najskuteczniej dzieciaki ucza sie w okresie przedszkolnym wiec warto miec to na uwadze

        Skomentuj


          #34
          Odp: Zajęcia dodatkowe

          masz rację, dzieci szybko chwytają, dlatego warto inwestować z języki, bo to zaprocentuje na przyszłość, zwłaszcza że w dzisiejszych czasach to angielski to podstawa

          Skomentuj


            #35
            Odp: Zajęcia dodatkowe

            nio tak jest ze podstawa i bez tego ani rusz, moja kolezanka co jest anglistkom twierdzi ze dobrze tez jesli dziecko oglada bajaeczki po ang. bo duzo dzieciaki z takich bajeczek chwytaja słowek

            Skomentuj


              #36
              Odp: Zajęcia dodatkowe

              Polecam bajkę Dora poznaje świat jest świetna, ulubiona bajka mojej córci, był czas kiedy oglądała ją w wersji angielsko hiszpańskiej sporo słówek wpada do głowy, bajka i nauka w jednym

              Skomentuj


                #37
                Odp: Zajęcia dodatkowe

                Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                Polecam bajkę Dora poznaje świat jest świetna, ulubiona bajka mojej córci, był czas kiedy oglądała ją w wersji angielsko hiszpańskiej sporo słówek wpada do głowy, bajka i nauka w jednym
                u nas wsrod dziciakow znajomych Dora kroluje -u nas Zosia jeszcze za mała na bajki i ich nie lubi ogladac jak narazie stanowczo woli ksiazeczki papierowe

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Zajęcia dodatkowe

                  Dora jest fajna sama lubię tą bajkę
                  kiedyś na Mini Mini był jeszcze angielski z Noddym też fajny, nie wiem czy jeszcze jest na tym kanale

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Zajęcia dodatkowe

                    och dzieci Dorę uwielbiają moje też
                    Pamiętam jeszcze swego czasu a raczej za czasów wieczorynki był taki program do nauki angielskiego Lippy and Messy to się tak bardzo synkowi podobało a teraz jakbym miała pokazywać to tylko na yt wyszukiwać

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Zajęcia dodatkowe

                      Moim zdaniem zajęcia dodatkowe to zawsze dobry pomysł, ale wiadomo - bez przesady! Dzieci w dzisiejszych czasach za dużo czasu spędzają przed komputerem, dlatego ja wybrałabym jakieś zajęcia sportowe, takie jak na przykład tu - sporty walki . Dzieci powinny być zadowolone.
                      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:16. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Zajęcia dodatkowe

                        Umiar jest wskazany w zajęciach dodatkowych, bo ważne jest żeby dziecko też miało czas się pobawić samo, a może nawet ponudzić. Ja córę prowadzam na balet 2 razy w tygodniu, jest tymi zajęciami zachwycona. Zatem polecam, jak również polecam super stroje baletowe, każda kobieta i dziewczynka kochająca taniec znajdzie coś tam dla siebie.
                        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:16. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Zajęcia dodatkowe

                          A my z córką robimy zadania z angielskiego razem To super sprawa, bo kupno książki to nie jest droga rzecz, a możemy razem spędzić pożytecznie (i radośnie) czas.
                          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:17. Powód: link

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Zajęcia dodatkowe

                            Nie chcę obciążać dzieciaka nadmierną ilością zajęć dodatkowych, ale coś chcę wybrać. Widzę, że garnie się do muzyki, tańca itp. Zazwyczaj jednak są to zajęcia dla dzieci od 6 lat, a ja szukam czegoś co rozwijałoby pasję 3-latka.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Zajęcia

                              Najlepiej iść z dzieckiem na zajęcia próbne i maluch sam wybierze, co chce robić. Bratowa chodzi z synkiem na taniec, a biedak tak tego nie lubi.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Zajęcia dodatkowe

                                Trzeb tutaj zachować umiar, nie można popadać ze skrajności w skrajność. Myślę, że basen i język angielski to fajny początek. A później to zależy od zainteresowań dziecka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X