Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziecko z ADHD

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  #31
  Odp: Dziecko z ADHD

  Podobno bardzo aktywne dziecko nie zawsze ma ADHD, więc ja raczej zostawiłabym ten temat do oceny specjaliście.

  Skomentuj

  •    
      

   #32
   Odp: Dziecko z ADHD

   Moj syn jest bardzo aktywny, wszedzie go pelno a nie sadze zeby mial ADHD bo potrafi sie zajac zabawk nawet przez pol godziny

   Skomentuj


    #33
    Odp: Dziecko z ADHD

    ADHD to coś więcej niż nadaktywność, to także poważne problemy z koncetracją. Więc to, że dziecko jest głośne i jest go wszędzie pełno, wcale nie znaczy, że ma ADHD. Jeśli podejrzewacie ADHD u dziecka, warto zabrać je do specjalisty, a może na poczatek wystarczy też taka wstępna rozmowa online np. w psychomedic psychoterapia-przez-skype? Może specjalista pomoże rozwiać wasze wątpliwości.
    Last edited by disne; 15-06-2020, 14:45. Powód: link

    Skomentuj


     #34
     Odp: Dziecko z ADHD

     Dokładnie masz rację, jeżeli u dziecka podejrzewa się ADHD, to warto udać się z tym do specjalisty, nie ma z tym żartów. Zobaczcie gabinet terapeutyczny Linia Zdrowia który oferuje kompleksowe terapie dla dzieci. Jedną z ich ofert są grupy terapeutyczne dla dzieci z ADHD czyli Trening Umiejętności Społecznych (TUS).
     Last edited by disne; 15-06-2020, 14:45. Powód: link

     Skomentuj


      #35
      Odp: Dziecko z ADHD

      Hmm...dziecko z ADHD ma wiele problemów w szkole, to nie tylko nad-aktywność ruchowa, ale też problemy z koncentracją, szybko się nudzi, ma problemy z opanowaniem emocji itp. Trzeba uczyć nauczycieli jak postępować z dzieckiem zmagającym się z ADHD, bo nadal wiele osób tego nie potrafi.
      No i oczywiście- wizyty u pedagogów/psychologów- konieczne

      Skomentuj


       #36
       Odp: Dziecko z ADHD

       Ja też uważam że nie mam co stawiać diagnozy samemu. Najlepiej pójść do specjalisty, który to potwierdzi lub zaprzeczy. Poradnia psychologiczo pedagogiczna jest w każdym większym mieści, np w Warszawie . Przynajmniej będzie się miało pewność.
       Last edited by disne; 15-06-2020, 14:45. Powód: nie opłacona reklama

       Skomentuj


        #37
        Odp: Dziecko z ADHD

        Hej jeżeli wy albo ktoś z waszych bliskich boryka się z problemem dziecka z adhd bądź innymi zaburzeniami warto zapoznać się z nowoczesną terapią, która nazywa się Metoda Krakowska - więcej możecie poczytać tutaj metoda-krakowska. Jest to innowacyjna neurobiologiczna terapia skierowana dla dzieci z różnego typu zaburzeniami, której efekty są naprawdę zaskakujące
        Last edited by disne; 15-06-2020, 14:46. Powód: link

        Skomentuj

               
        Working...
        X