Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pożegnanie "smoka" :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ColorWomen
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
    Gratuluję Colorka też muszę sobie taki suwaczek sprawić- tylko się nieobraź
    O to Wy też bez smoka?niewiedziałam
    Fajny suwaczek

    Leave a comment:

  •    
       

  • kruszyna23
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    Gratuluję Colorka też muszę sobie taki suwaczek sprawić- tylko się nieobraź

    Leave a comment:


  • ColorWomen
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    ile dni twoja Amelka spi bez??
    Patrz suwaczek
    Tree dziękuję

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    ile dni twoja Amelka spi bez??

    Frosia Colorka
    ma piękny suwaczek, który odlicza ile dni Amelka jest bez smoka

    Jeszcze raz drogie Panie gratuluję Wam i Waszym dziewczynkom

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    Miss ja zauważyłam że bez smoczka Amelka lepiej śpi , i już tyle dni bez smoka
    ile dni twoja Amelka spi bez??

    Leave a comment:


  • ColorWomen
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    u nas chyba będzie sukces- nie zapeszając
    Dzisiaj zauważyłam,że odkąd Milenka śpi bez smoka rusza buźką tak jakby go miała i w ciągu 3 minut zasnęła od kopa już tyle dni bez lateksu,że normalnie no imposible
    Miss ja zauważyłam że bez smoczka Amelka lepiej śpi , i już tyle dni bez smoka

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    u nas chyba będzie sukces- nie zapeszając
    Dzisiaj zauważyłam,że odkąd Milenka śpi bez smoka rusza buźką tak jakby go miała i w ciągu 3 minut zasnęła od kopa już tyle dni bez lateksu,że normalnie no imposible

    Leave a comment:

  •    
       

  • jagooodalublin
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
    Mój synek miał bardzo bolesne oduczanie od smokaDostał okropnego zapalenia jamy ustnej gdy miał niecały rok!Bardzo go bolało jak wziął smoka i po chorobie już bal się wziąść go do ustTak więc ja mam ten etap za sobą
    Z moja corcia bylo dokladnie tak samo gdyby nie to to te\z nie wiem jakbym sobie poradfzila.. mimo ze ciezko przeszla ta chorobe JEDYNY I najwiekszy plus t wlasnie odrzucenie monia

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    bagnes jeśli chcesz zabrać chłopcom smoka to do pół roku jest dobry moment. Ponoć dzieci szybko zapominają o swoich nawykach.

    Leave a comment:


  • bagnes
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    Miss bo tak sobie pomyślałam, że jeżeli Pawełek potrzebuje go tylko do wieczornego zaśnięcia a Piotruś tylko czasami wieczorem to po co mają się przyzwyczajać.W nocy nawet jak się na chwilę przebudzą to sami zasypiają. Teraz mają 5 miesięcy więc podobno odruch ssania z powodu którego dzieci chcą smoka już zanikł, a dalej to tylko kwestia przyzwyczajenia. Zobaczymy jak będzie wieczorkiem najwyżej trochę się przemęczę. No chyba, że Pawełek da czadu

    Leave a comment:

  •    
       

  • dotka238
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    U nas lipton jak to by powiedziala frosia
    Poldi zaraz palucha do buzi pakowal jak probowalam go wieczorem bez dydka polozyc...poczekam troche moze jak bedzie starszy to uwierzy w jakas historyjke o chorym dydusiu i bedzie latwiej ...

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    bagnes to widzę,że Ty tez mówisz STOP smoczkowi
    znałam kiedyś taką dziewczynę która od ssania kciuka miała całego paznokcia zdeformowanego,normalnie miała takie okropne wgłębienie w miejscu naciskania przez zęby.

    Leave a comment:


  • bagnes
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    A moi właściwie używają smoka tylko wieczorem do zaśnięcia (Piotruś nawet nie zawsze)i jak już zasną sam wypada, albo wyciągam go i nie ma problemu, dlatego postanowiłam od dzisiaj, że w ogóle im nie będę dawać, no bo po co, zobaczymy jak Paweł to zniesie. CHociaż pani pedagog ostatnio stwierdziła, że lepszy smok niż palec, tylko nie wiem czemu bo mąż z nią rozmawiał i nie dopytał, ale w sumie ja w ogóle nie chciałam smoka i też żyję palec był smaczniejszy.

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    Familka może poczekaj jakieś 2 miechy i zrób to samo,tylko daj Julkowi by go wyrzucił i mu powtarzaj,że "wyrzuciłeś do kosza"
    Na razie jesteśmy na dobrej drodze,ale kiedy ja zapytam gdzie cumelek,to mowi "kosz i baj baj"więc może u nas będzie sukces
    Napisze jeszcze jak po dzisiejszej nocy będzie i nie wiem jak bedzie kiedy zobaczy smoka u innych dzieci

    Leave a comment:


  • FamilyTree
    replied
    Odp: Pożegnanie "smoka"

    Miss to gratuluję U nas kicha...przyznam. Julek obudził się o 1.30 i płakał do 3.30. Ale nie szlochał tylko strasznie płakał. Ja nie mam serca do takich rzeczy.
    No i dałam mu smoka. Zasnął w sekundę.
    A dzisiaj jest tak rozdrażniony przez tę noc, że szok. Najpierw mu ograniczę smoka tylko do spania, a później wyeliminujemy go całkowicie.
    Też mu ciągle powtarzam, że smok chory, ale on jakoś się nie uspokaja.
    Wstał o 7 i do tej pory się nie upomina o smoka. Może małymi kroczkami się uda niż takim drastycznym bumem jaki mu wczoraj
    zafundowałam

    Leave a comment:

       
Working...
X