Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zarazki wśród dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zarazki wśród dzieci

    Hej
    Czy Wasze dzieci też tak strasznie chorują chodząc do przedszkola? Moja córka od września uczęszcza do przedszkola i była już 6 razy chora :/ Aż boję się myśleć co będzie w styczniu i lutym jak te wszystkie grypy, nie grypy zaczną się pojawiać... Zapytałam ostatnio przedszkolankę czy ozonują przedszkole i powiedziała, że nie! Myślałam, że się przewrócę, dla mnie ozonowanie w miejscu publicznym to obowiązek. Znalazłam na http://alergia-ozonowanie.pl/oferta-...i-przedszkoli/ firmę która zajmuje się ozonowaniem i pokazałam ją dyrektorce. Stwierdziła, że nie ma kasy a później powiedziała, że się zastanowi. Czy u was też mają takie podejście? Jak ich przekonać by zaczęli troszczyć się o zdrowie dzieci? Przecież ozonowanie co jakiś czas zabije wszystkie wirusy i bakterie.

    #2
    Odp: Zarazki wśród dzieci

    Nawet mnie nie strasz. Mój Seba od września idzie do przedszkola, ale od początku był niezłym chorowitkiem. Teraz, odpukać, trochę mu minęło i nie chce żeby znowu z przedszkola coś przynosił. Zainteresuje się tym ozonowaniem, bo jeszcze nie zagłębiałam się w takie tematy. Ale ogólnie słowo przedszkole strasznie mnie stresuje :x

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zarazki wśród dzieci

      mój syn chodzi do przedszkola drugi rok. Pierwszy nie chorował prawie wogle teraz bardziej ale my też jakoś wszystko łapiemy. Nie słyszłam jeszcze o ozonowaniu. Pierwszy raz właśnie teraz tutaj się z tym spotkałam. To faktycznie zmniejsza ilość zachorowań wśród dzieci w przedszkolach? Jeśli nie jest bardzo kosztowne i jest już rozpowszechnione to może powinno stać się obowiązkiem przedszkoli
      szczęśliwi rodzice , szczęśliwe dziecko

      Skomentuj

             
      Working...
      X