Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bebilon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bebilon

    orientujecie się może gdzie w fajnej cenie dostanę Bebilon 2? normalnie kupuję po 52 złote, to trochę sporo, macie jakieś inne miejsca?
  •    
       

    #2
    Odp: Bebilon

    w marketach kupuję, zawsze jest taniej, w polomarkecie ostatnio była przecena o jakieś 10 zł

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bebilon

      Ostatnio była super promocja w Tesco 2x1200 zakupiłam za 100 zł.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bebilon

        ja bebilon kupuje w auchan albo na allegro
        nie po to umiem mówić, żeby siedzieć cicho.
        blogmlodegorodzica.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bebilon

          My przeważnie kupujemy w Auchan. Zauważyłam,że ostatnio bardzo szybko wymiata 2 z półek i czasami trzeba nieźle się najeździć żeby je dostać. Na allegro czasem też pojawi się jakaś okazja ale rzadko.



          Skomentuj


            #6
            Odp: Bebilon

            Auchan nie tylko mleko ma najtańsze ale i jedzonko w słoiczkach dla dzieciaczka tez ma w konkurencyjnych cenach

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bebilon

              Ostatnio b.często są promocje Bebilonu w Rossmanie. Za 1200gram 49,90. Aktualnie taka promocja jest też w Carrefourze i drogeriach Super Pharm
              nie po to umiem mówić, żeby siedzieć cicho.
              blogmlodegorodzica.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bebilon

                Tydzień temu widziałam promocję na bebilon w e.lecrelc czy coś takiego, Taki nowy market, bardzo fajny, dużo produktów dla dzieci i niemowlaków, bardzo przypomina tescoo ale zdecydowanie większy wybór produktów pod kątem dzieci . Polecam.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bebilon

                  My chyba najtaniej w Tesco zawsze kupujemy. CZasem w Selgrosie jest promocja z dużą obniżką, ale to rzadko kiedy. Teraz już może prywatna osoba założyć kartę w Selgrosie.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X