Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

    Napisane przez solga Pokaż wiadomość
    ale jaja, to faktycznie bardzo tanio kupiłaś bodziaki. A wysyłka ile kosztuje, czy jest darmowa od pewnej kwoty ?
    nio promocje są mega jak zapiszesz sie do klubu to informacje o promocjach, darmowych dostawach sa przysyłane na bieżąco na meila
    wysyłka chyba jest od 9,90 za kuriera jeszcze to sprawdze i Ci napisze - ale bardzo czesto jest za free dostawa przy zakupie za minimum bodajże 36 zł

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      nio promocje są mega jak zapiszesz sie do klubu to informacje o promocjach, darmowych dostawach sa przysyłane na bieżąco na meila
      wysyłka chyba jest od 9,90 za kuriera jeszcze to sprawdze i Ci napisze - ale bardzo czesto jest za free dostawa przy zakupie za minimum bodajże 36 zł
      informacja ze stronY sklepu Minimalna wartość zamówienia wynosi jedynie 40 PLN. Za każdą przesyłkę pobieramy kwotę od 9,90 PLN tytułem kosztów wysyłki (4,95 PLN za zamówienia od 200 PLN) przy płatności kartą kredytową lub w systemie PayU lub 14,90 PLN przy płatności za pobraniem

      Skomentuj


        #33
        Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

        to faktycznie się opyla, chyba tam obkupię fasola i siebie, bo już coś czuję, że powinna się rozglądać za większymi ciuchami

        Skomentuj


          #34
          Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

          Napisane przez ewkowata Pokaż wiadomość
          to faktycznie się opyla, chyba tam obkupię fasola i siebie, bo już coś czuję, że powinna się rozglądać za większymi ciuchami
          tylko dziewczyny to było na promocji zaznaczam 5 pak bodziaków był za 12,90 - cieszyłam sie jak dziecko jak kupiłam je - ale normalne ceny nie sa jakies wysokie - zajrzyjcie na strone warto i ciuszki bardzo dobre gatunkowo, czesto sa promocje dla dzieci, kobiet i męzczyzn jest w czym wybierac, czesto otrzymuje sie tez kody i jest jakis upust

          Skomentuj


            #35
            Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

            no tak , nie zawsze się uda trafić na promocję i tak właśnie apropo promocji, to jestem tak wściekła bo ostatnio zamawiałam pojedynczo herbatki na baby and mama med a teraz patrze, że są jakieś promocje na trój paki, kurczę, zawsze to kilka złotych oszczedności

            Skomentuj


              #36
              Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

              teraz jest promocja w Endo na ciuszki dla dzieci - wielka wyprzedaz jesienna - a co do C&A to w tamten weekend były kody obnizajace rachunek za zakupy - moze cos w ten weeekend tez bedzie dla zainteresowanych mam

              Skomentuj


                #37
                Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                właśnie nigdy nie widziałm tych ciuszków z Endo, tylko tą firmą z zeszytów kojarzę

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                  solga moja szwagierka lubi ten sklep ja mam pare rzeczy dla Zosi od niej i materiały są super to fakt a od dzis do niedzieli minus 20% na cały asortyment w sklepach i o-line w C&A

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                    Co do nietrafionych prezentów, mogę dodać aby trafiać z zabawkami dostosowanymi do wieku, zdziwiałam się jak mała dostała na roczek kostki z grzechotkami i gryzakami

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                      Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                      Co do nietrafionych prezentów, mogę dodać aby trafiać z zabawkami dostosowanymi do wieku, zdziwiałam się jak mała dostała na roczek kostki z grzechotkami i gryzakami
                      Na roczek gryzaczki To ci dopiero Kiedyś jak wyciągnęłam schowane już grzechotki też się dzieci bawiły Jednak taki prezent na roczek to przesada

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                        haha nie źle U Nas dzieciaki córka 7 miesiąecy synek 2 latka dostali pufy Nie bardzo nam to odpowiada bo ani mniejca w domu nie mamy, ani to prezent jakiś dla dziecka co by miało mieć z tego radosć

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                          najbardziej nietrafiony prezent to dostać pieska albo innego zwierzak dla dziecka którym rodzice później się zajac musza

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                            Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                            haha nie źle U Nas dzieciaki córka 7 miesiąecy synek 2 latka dostali pufy Nie bardzo nam to odpowiada bo ani mniejca w domu nie mamy, ani to prezent jakiś dla dziecka co by miało mieć z tego radosć
                            może w przyszłości się przydadzą ?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                              Napisane przez gienkak Pokaż wiadomość
                              najbardziej nietrafiony prezent to dostać pieska albo innego zwierzak dla dziecka którym rodzice później się zajac musza
                              taki prezent to już powinni uzgadniać z rodzicami

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Niepotrzebne/nietrafione prezenty dla dziecka

                                hehe dobre z tymi pufami Nam teściowa naprzywoziła stertę różowych ubranek i kocyków dla... synka :/ Ale lepiej dowaliła jak wbrew mnie na chrzciny sprawiła małemu chodzik

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X