Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie piersią w miejscu publicznym

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Karmienie piersią w miejscu publicznym

    Czy karmienie swojego własnego dziecka, swoją własną piersią w miejscu publicznym jest na prawdę czymś strasznym, czymś nie do zaakceptowania!!??? Jestem przerażona, bo mało kogo irytują dziewczyny chodzące za przeproszeniem z dupami na wierzchu po ulicach, a matka karmiąca dziecko np. w parku na ławce czy w poczekalni u lekarza wzbudza tyle negatywnych emocji. Dlaczego tak się dzieje??? Czy spotykacie się z kąśliwymi uwagami i czy reagujecie???
  •    
       

    #2
    Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

    Kompletnie nie rozumiem oburzenia - z resztą nigdy się z takim nie spotkałam, a karmiłam synów razem ze 4 lata, również w sklepie czy poczekalni Nigdy co prawda nie wywalałam całego "sprzętu" na wierzch, ale nikt też nie wzrócił mi nigdy uwagi - naprawdę spotkałaś się z takim przypadkiem?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

      ja karmię i czasem ktoś fuknie, ale co mi tam, nie przejmuję się.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

        Ja już dawno po karmieniu piersią ale przyznam, że czasem bywało to krępujące z tym, że zazwyczaj karmiłam dziecko tak, że piesi były praktycznie niewidoczne. Sama tego nie doświadczyłam ale słyszałam komentarz z ust starszej pani : "teraz to powywalają te cyce(..)". Tylko jak wytłumaczyć drącemu się, głodnemu niemowlaczkowi, że nie można go nakarmić by nie gorszyć ludzi. Myślę, ze pojawia się coraz więcej kampanii społecznych że to naturalne, że kobieta karmi swoje dziecko. Poza tym uważam osobiście że kobieta karmiąca to piękny widok i zawsze mnie to wzrusza.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

          Ja mam termin na lipiec i ciągle zastanawiam się nad karmieniem piersią w miejscach publicznych. Chyba jednak się na to nie zdecyduję. Nie chcę wysłuchiwać jakiś dziwnych komentarzy, wolę karmić synka w spokoju. Dlatego planuję zakup dwóch butelek na spacery. Niestety nie wiem jakie modele wybrać, doradzicie mi coś?
          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 05-06-2014, 14:06.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

            Najgorsze jest to, ze to kobiety najczęściej krytycznie komentują karmienie piersią w miejscu publicznym, czy to nie jest czysta złośliwość!? Przecież powinno być tak ze to kobieta kobietę najlepiej zrozumie! Mnie to nie obchodzi, nie mam najmniejszego zamiaru ukrywać się z karmieniem w krzakach, czy siedzieć z dzieckiem w domu. Dla mnie to oczywiste, że gdy dziecko jest głodne albo spragnione to dostaje mleko i tyle. A karmienie piersią jest bardzo praktyczne właśnie na spacerach!!!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

              Teraz są takie ubrania w których można dyskretnie karmić maleństwo w każdym miejscu i nikt nie powinien zwracać uwago matce, ze karmi w miejscu publicznym.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                Teraz są takie ubrania w których można dyskretnie karmić maleństwo w każdym miejscu i nikt nie powinien zwracać uwago matce, ze karmi w miejscu publicznym.
                Nikt nie powienien zwracać uwagi- a właśnie tyle ludzi ma taki problem do tego karmienia piersią, nawet jak sie zakrywasz.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

                  Mi karmienie piersią w miejscu publicznym nie przeszkadza. To wolny kraj i niech każdy robi jak uważa. Ja jednak wolę to robić w miejscach do tego przeznaczonych. A takie na szczęście są już teraz w prawie każdym centrum handlowym. Parę razy w restauracji jak poprosiłam, to też wskazano mi miejsce, gdzie mogę nakarmić

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

                    Nie mówie, że nie , że to źle wygląda, ale osobiście nie ejstem za tym, dlatego nie karmie w publicznych miejscach chyba że są specjalne pomieszczenia wyznaczone na to ! Nie lubie nawet w domu gdy ktoś patrzy jak karmie. Po prostu jestem skrępowana a wole się czuć normalnie a nie stresować, tym bardziej, że z jedniem u córeczki bywa różnie

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

                      Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                      Nie mówie, że nie , że to źle wygląda, ale osobiście nie ejstem za tym, dlatego nie karmie w publicznych miejscach chyba że są specjalne pomieszczenia wyznaczone na to ! Nie lubie nawet w domu gdy ktoś patrzy jak karmie. Po prostu jestem skrępowana a wole się czuć normalnie a nie stresować, tym bardziej, że z jedniem u córeczki bywa różnie
                      W domu to nie mam oporów. Nie przesszkadza mi jak w tym samym pokoju są dziadkowie małego, albo jakieś koleżanki. Wszystkie to przecież przerabiały a nie wyobrażam sobie wiecznego szukania miejsca do karmienia. Jestem przecież u siebie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

                        Ja tam mam miejsce w domku, w małej pokoiku Wole spokój bo ona się rozprasza. A w sumie mnie stresuje to bo ona nie nadąża połykać i jest mega fontanna na pokój więc trochę lipa tak przy ludziach

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

                          Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                          Ja tam mam miejsce w domku, w małej pokoiku Wole spokój bo ona się rozprasza. A w sumie mnie stresuje to bo ona nie nadąża połykać i jest mega fontanna na pokój więc trochę lipa tak przy ludziach
                          Ha ha śmiesznie to opisałaś
                          No ja nie wiem, jak będzie w moim przypadku ale jak już się zdarzy, że wyjdę gdzieś na dłużej z dzieckiem, to nie zamierzam też uciekać w toalety czy inne brudne miejsca, chyba, że dana toaleta posiada specjalny pokoik dla matki z dzieckiem.
                          Jeśli przydarzy mi się głód mojego synka na ulicy, to nakarmię go używając chusty czy szala, jakoś z klasą, nie zamierzam wywalać piersi na wierzch. I nie chodzi tu o to, że nie chcę kogoś urazić, tylko o to, że moje piersi ma widzieć tylko dziecko i mój mąż a nie banda przechodniów.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

                            ja nie mam oporów by karmić w poczekalni u lekarza czy w supermarkecie. nie robię tego na samym środku tylko gdzies w ustronnym miejscu przecież dziecko ma jedzenie na żądanie i nie jestem w stanie zawsze być w domu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Karmienie piersią w miejscu publicznym

                              ja kiedys ogladalam prowokacje w tv, polegalo to na tym ze babka karmila piersia wwarszawskiej galerii a druga siedziala obok z duzym dekoldem - "cyckami na wieszchu" i wszyscy zwracali uwage mamie karmiącej ze nie powinna karmić na ławce w galerii a tej z dużym dekoltem nikt nie zwrócił uwagi. przykre ale prawdziwe.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X