Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielodzietne:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wielodzietne:)

    Zapraszam mamy mające 3je lub więcej dzieci na pogaduszki.






  •    
       

    #2
    Odp: Wielodzietne

    no to ja się melduję
    mam nadzieję że jest nas tu więcej


    Skomentuj


      #3
      Odp: Wielodzietne

      o matko Jolcia znowu ty......??? to już się nudne robi a rozmowy dwóch pań pomiędzy sobą raczej ciekawe nie są


      Skomentuj


        #4
        Odp: Wielodzietne

        Napisane przez bagnes Pokaż wiadomość
        no to ja się melduję
        mam nadzieję że jest nas tu więcej
        Jest,jest tylko ujawnić się nie chcą






        Skomentuj


          #5
          Odp: Wielodzietne

          no to nawołuje do ujawniania się!!!
          Bazumik napisz coś więcej o sobie, zawsze chciałaś mieć dużą rodzinę? Bo ja w sumie to nie planowałam, a raczej przez niefajne doświadczenia z dzieciństwa obawiałam się macierzyństwa choć zawsze czułam że chcę dziecko. No ale jak urodziłam chłopców to mi się instynkt obudził i szybko zapragnęłam jeszcze jednego dziecka i dzisiaj jak patrzę na jedynaki to mam takie wrażenie że te dzieci są samotne, choć wiem że to moje schizy spowodowane tym że nigdy jednego dziecka nie miałam.
          Ale u mnie 4 nie będzie bo już mam zakaz


          Skomentuj


            #6
            Odp: Wielodzietne

            Jak urodziłam starszą córę chciałam mieć kolejne dziecko.Po kryjomu przechowywałam ubrania.Po latach stwierdziłam że przestanę się już tym zamartwiać i wydałam większość z nich.A tu jakoś tak mi się zebrało znowu być mamą,znów w tajemnicy i tak pojawił się 3ci a najmłodsza to wpadka bo miało już nie być.






            Skomentuj


              #7
              Odp: Wielodzietne

              u mnie wszyscy myślą że Olga to wpadka no bo jak można chcieć mieć 3 dzieci.....


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wielodzietne

                Czy nie znajdą się inne mamy oprócz mnie i bagnes?






                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wielodzietne

                  Nie jestem wielodzietna ale... planuję chciałabym mieć trójkę dzieci i chętnie się dowiem jak sobie radzicie? Jaka różnica wieku jest waszym zdeniem najlepsza między dziećmi?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wielodzietne

                    Ja nie planowałam trójeczki ale nie wykluczałam tego całkowicie teraz nie wyobrazam sobie aby najmłodszego nie było z nami szkoda tylko ze mam taki bardzo duzy rozrzut wiekowy bo podobno najlepiej sie wychowuja dzieci razem jak sa w podobnym wieku chociaz tez ma to dobre strony bo najstarszy zajmie sie młodszym rodzeństwem.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wielodzietne

                      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                      Ja nie planowałam trójeczki ale nie wykluczałam tego całkowicie teraz nie wyobrazam sobie aby najmłodszego nie było z nami szkoda tylko ze mam taki bardzo duzy rozrzut wiekowy bo podobno najlepiej sie wychowuja dzieci razem jak sa w podobnym wieku chociaz tez ma to dobre strony bo najstarszy zajmie sie młodszym rodzeństwem.
                      wiesz wszystko ma plusy - u nas z siostra jest dwa lata roznicy - mało niby - i mama zawsze mowila iz zalowala ze roznica nie byla wieksza - jakby nie patrzac miala dwojke malych dzieci i urwanie glowy hehe u mojego meza jest roznica 10 lat miedzy nim i siostra i ich mama zawsze sobie taka roznice chwalila - maz pilnowal siostry hehe - i z taka roznica wiekowa patzrac na nich a na mnie i siostre to oni chyba lepiej sie dogaduja miedzy soba, ja tez jestem za tym aby w rodzince było wiecej dzieci niz jedno - mysle ze wychowywanie dziecka jako jedynaka to krzywdzace troszku dla niego samego i dla rodzicow tez - i mam nadzieje, ze bedzie mi dane kiedys jeszcze byc w ciazy i urodzic dziecko - ehh rozmarzylam sie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wielodzietne

                        Ja cały czas mówię że chcę troje dzieci, mąż czasem mówi ze nie koniec na dwójce, bo znając nasze szczęście będziemy mieli bliźniaki, ale ja cały czas swoje. Moja siostra ma trójkę i bardzo fajnie. Nas była 7 i zawsze mamy do kogo pojechać to niech moje dzieci też mają kogo odwiedzać.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wielodzietne

                          Im więcej dzieci w rodzinie tym ciekawiej i więcej miłości, może jest mniej pieniędzy i trzeba skromniej ale duże rodziny sa ekstra! Życie jedynaka często bywa trudniejsze emocjonalnie, nawet wziąśc pod uwagę że jak rodziców braknie to ona zostaje sam na tym świecie, a mając rodzeństwo ma z kim dzielić problemy nawet te dotyczące rodziców, ich starzenia się, chorób,czy kwestii pomocy.Albo nawet święta- wielka rodzina - wystarczy że zjadą sie dzieci z woimi rodzinami i jaka impreza zawsze jest z kim pogadac, jak pokłoćisz się z bratem, to zostaje Ci zawsze drugi brat czy siostra , który i tak będzie dążył do tego abyście sie pogodzili

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wielodzietne

                            Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                            Ja cały czas mówię że chcę troje dzieci, mąż czasem mówi ze nie koniec na dwójce, bo znając nasze szczęście będziemy mieli bliźniaki, ale ja cały czas swoje. Moja siostra ma trójkę i bardzo fajnie. Nas była 7 i zawsze mamy do kogo pojechać to niech moje dzieci też mają kogo odwiedzać.
                            U nas jest odwrotnie, bo mąż chce trójkę, a ja tylko dwoje. Synka już mamy, ma pół roku. Na drugie zdecydujemy się może za 1,5 roku powiedziałam już mężowi, że jak chce trzecie dziecko to musi poszukać sobie inną kandydatkę do rodzenia

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wielodzietne

                              My mamy dwójke i na tym się zatrzymujemy ! Ja bym psychicznie nie dała rady, dzieci są grzeczne, ale jednak nie dałabym rady, za dużo człowiek w życiu przechodzi, za bardzo się o wszystko martwi. Cieszę sie że mam dwie pociechy i one mi w 100 % wystarczą Ale podziwiam osoby, które mają kilka dzieciaczków i dają radę bez problemu

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X