Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tatuś

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tatuś

    Byłam z tatą mojego synka 2lata.Wszystko było ok do czasu gdy mnie szanował,rzuciłam go po urodzeniu naszego synka. gdyz mnie nie szanował .Ostatni raz widzial synka jak mały miał 2 miesiące.Od tamtego czasu nie interesował się dzieckiem,.wypierał się jego ,nie dawał kasy więc podałam go o alimenty.,wczesniej nawet nie chciał widywac dziecka..,nie intereowało go poprostu dziecko.Podałam o alimenty go ,,W sądzie mówił że chce widywac dziecko,jednak myslałam,że kłamie.,.,Jednak w niedzielę przyjechał niespodziewanie,bez zapowiedzi.,po dwóch latach braku kontaktu z synem i braku zainteresowania.,i wielki tatus,samochodzik kupił synkowi nawet.Ja niewiem co to ma znaczyc.Jak myslicie zrozumiał że zle robił czy nie?
  •    
       

    #2
    Odp: Tatuś

    Ważniejsze są czyny niż słowa. Jeśli ojciec tylko mówi że zależy mu na kontakcie z dzieckiem a nie robi nic ku temu to moim zdaniem kłamie przed sądem.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Tatuś

      wydaje mi się ze wystraszył się sądu i alimentów. Takie zachowanie może potrwać chwilę i znowu się zmieni i zostaniesz ze wszystkim sama a on nadal będzie się bawić. Nie poddawaj się za łatwo i nie ulegaj mu. Jeśli mu na prawdę zależy na dziecku to niech to pokazuje przez dłuższy czas, nawet jak skończy się sprawa w sądzie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Tatuś

        mama1993 i jak to się u Ciebie skończyło? Wróciliście do siebie czy jednak skończyło się to w inny sposób?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Tatuś

          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
          mama1993 i jak to się u Ciebie skończyło? Wróciliście do siebie czy jednak skończyło się to w inny sposób?
          też jestem ciekawa jak się zakonczyło ?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Tatuś

            Dziewczyny mają rację , nie pokazuje przez dłuższy czas że mu naprawde zależy, po przez krótki czas będzie super tata i facet, a jak wrócicie do siebie znów będzie taki jak kiedyś. Daj znać co u Ciebie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Tatuś

              Ciekawe jak się sprawy potoczyły. W moim przypadku bilogiczny ojciec synka ostatni raz widział go jak ten miał 3 miesiące a teraz synek ma już skończone 4 latka i do tej pory cisza. Sąd po 2 latach walki pozbawił go władzy rodzicielskiej. Teraz zmieniam dziecku nazwisko i bedziemy skladac o przysposobienie fabiana do sądu dla mojego partnera. on chce być ojcem mojego synka i mam nadzieje że się uda

              Skomentuj

                     
              Working...
              X