Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

    Budzą dużo kontrowersji. Jedni uważają je za bardzo praktyczny przedmiot zwiększający bezpieczeństwo dziecka, inni są oburzeni taką formą postępowania z dziećmi.

    Zobaczcie na filmie, jak wyglądają takie plecaki i kiedy mogą być potrzebne.
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

    Wizualnie bardzo ładne ale z tą smyczą to lekka przesada.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

      Ja posiadam plecak ze smycza i bardzo go sobie chwale.



      Rosne...
      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
      16.11.2009 5620 gr, -
      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
      17.06.2010 9250 gr, -
      06.09.2010 10600 gr, 77cm
      14.12.2010 11600 gr, 81cm
      05.05.2011 11900 gr, 83cm
      20.09.2011 13200 gr, 90cm
      14.01.2012 14300 gr, 93cm
      19.07.2012 15500 gr, 98cm



      Skomentuj


        #4
        Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

        może i wzbudza kontrowersje, ale chyba bezpieczeństwo dziecka jest ważniejsze to najpewniejszy sposób żeby utrzymać dziecko w tzw "ryzach" kiedy jesteśmy np w sklepie, tłumie - dzieci są nieprzewidywalne, potrafią się wyrwać rodzicowi mimo trzymania go za rękę i co wtedy?? wybiegnie na ulicę i nieszczęście gotowe.
        Myślę, że takie plecaki są dla tych mam, które widzą jak zachowuje się ich dziecko, jeśli jest ułożone i spokojne to ok - używać nie musi, ale jak są dzieci np z ADHD, mocno pobudzone, to chyba przyda się. Również jako matka bliźniąt uważam, że takie rozwiązanie dla dwójki dzieci jest korzystne na spacerze, kiedy nie korzystamy z wózka. Nie wyobrażam sobie jak zapanować nad dwójką dzieci jednocześnie trzymając je wyłącznie za rękę i będąc z nimi sama na mieście







        Skomentuj


          #5
          Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

          Kontrowersyjny jest ten plecak. Mnie sie wiele osob pytalo, czy sie nie wstydze prowadzic dziecka na smyczy jak psa
          I najdziwniejsze jest to, ze ci oburzeni to byly zazwyczaj osoby ok. 50-60 (chodzi mi o wiek). Za to pare babc (70-80 latki) powiedzialo mi, ze im brakowalo wlasnie takiego plecaka ze smycza jak ich dzieci byly male.
          Moje dziecie nie jest nadpobudliwe a mimo to prowadzalam je na smyczy W ten sposob Julia szla sama (nie za reke) a i tak mialam ja pod kontrola
          Dla mnie to rozwiazanie ze smycza jest super i bardzo sprawdza sie w tlumie i w duzych sklepach. Nikomu nie zycze "zgubienia" dziecka na zakupach - moj siostrzeniec szukal swojego 2,5 rocznego synka w duzym sklepie miedzy wieszakami z ubraniami i przezyl prawdziwy horror. Od tej pory maly ma plecak malpe ze smycza i wszyscy sa spokojniejsi.
          Ja swoj plecak kupilam w Singapurze i wiecie, ze zauwazylam, ze w Polsce taka negatywna reakcja wystepuje. Azjaci sa pod tym wzgledem bardziej "wyluzowani".
          My mamy taka malpke:
          http://www.amazon.com/Goldbug-53975-.../dp/B000IEQ232
          Last edited by AMSW; 22-04-2013, 19:25.



          Rosne...
          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
          16.11.2009 5620 gr, -
          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
          17.06.2010 9250 gr, -
          06.09.2010 10600 gr, 77cm
          14.12.2010 11600 gr, 81cm
          05.05.2011 11900 gr, 83cm
          20.09.2011 13200 gr, 90cm
          14.01.2012 14300 gr, 93cm
          19.07.2012 15500 gr, 98cm



          Skomentuj


            #6
            Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

            ja w ogóle mam wrażenie, ze w PL to wszystko wszystkim (lub przynajmniej większej połowie) przeszkadza, z czymś się kojarzy negatywnym, polacy to tacy spięty naród, problemowy
            ja mam to w nosie .......za jakiś czas za pewne zakupimy takie plecaki dla bliźniaczek, bo już dziś mam problem z ich ujarzmieniem :/ nie chcą chodzić za rękę, wyrywają się, zanim dojdą do wieku bardziej rozumnego nie mam zamiaru liczyć na szczęście, że nic się złego nie stanie







            Skomentuj


              #7
              Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

              Czy ja wiem... Zobaczcie tutaj - http://soccer-shop.pl/ Torba np. z nadrukiem logo ulubionej drużyny. Lepszych pomysłów nie mam. No i oczywiście coś kolorowego - młodzi mają jasne oczekiwania.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

                Rozumiem że taka smycz może budzić kontrowersje, ale jest to na pewno wygodny sposób dla rodzica żeby upilnować dziecka na spacerze,szczególnie jak jest bardzo ruchliwe... Ja czasem korzystam ze zwykłych szelek, które zakładam mojej córeczce, wyglądaja jak taka mała uprząż i wtedy mogę chodzić i z córeczką i z psem jednocześnie na spacer

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

                  wygląda strasznie, ale chyba nie ogranicza swobody dziecka,za to zapewnia mu bezpieczeństwo, a rodzicom - możliwość "odpuszczenia" przynajmniej w jakimś stopniu
                  najlepsza agencja interaktywna w Polsce

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

                    Też myślałam, żeby sobie sprawić coś takiego. Na co dzień opiekuję się jeszcze synem siostry, więc jak idę z 2 na spacer to jest masakra. W wózku już nie chcą siedzieć, a to by było świetne rozwiązanie. Szkoda tylko, że ludzie na ulicy właśnie dziwnie się patrzą...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

                      Niby przydatna rzecz, ale jakoś nie mogę się przekonać. Skojarzenie jednoznaczne z psem na smyczy. Nie chcę tak traktować mojego dziecka, juz wole go trzymać za rękę i pilnować.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

                        Ja jeszcze nie potrzebuję takiego gadżetu bo córka dopiero zaczyna chodzić, więc sama nigdzie nie odejdzie, ale jak zacznie już sama śmigać to już dziś wiem, że napewno taki plecaczek ze smyczą kupię i będę miała w nosie opinie ludzi. Dzisiaj świat jest tak niebezpieczny, że nawet najśmieszniejsze rozwiązania są na wagę złota. Wolę dziecko trzymać na "smyczy" niż stracić je, narazić na niebezpieczeństwo np w tłumie czy sklepie. Nie ma takiej opcji żeby patrzeć cały czas tylko na dziecko.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

                          Ja jestem przeciwna tego typu wynalazkom, chociaż nasze dzieci przy swoich - naszych wnukach, pewnie będą tego typu gadżety stosować na co dzień i będzie to dla nich normalne. Dla mnie puki co jest to absurd i nie mam zamiaru nigdy dziecku zafundować "smyczy" o zdecydowanie nie !!!! Nigdy!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Co myślicie o plecakach ze smyczą dla dzieci?

                            My już mamy biedronkę na plecy ze "smyczą". Córka poki co chodzi za rękę, więc nie używamy jej, ale jak zacznie buntować się przeciw trzymaniu za rękę "w terenie" to w ruch pojdzie i biedronka. Wynalazki, które słuza poprawie bezpieczenstwa są dobre i warto z nich korzystać.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X