Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

meble do karmienia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    meble do karmienia

    moje dziewczynki do 2 roku zycia jadly w swoim krzeselku przystosowanym dla dzieci, ale potem wiadomo ja kto dzieci chcialy jesc z nami przy stole, siedzac na zwyklych krzeslach, oczywiscie nie dosiegaly do stolu hehe Kupilam im krzeselka + stolik z ikea i bardzo polecam
  •    
       

    #2
    Odp: meble do karmienia

    Ja tez przy całej 3 miałam te z Ikea i polecam. Znalazłam coś takiego, może komuś się przyda http://babyonline.pl/zakupy_wozki_fo...l?galg_id=1456

    Skomentuj


      #3
      Odp: meble do karmienia

      dla pierwszej córki zakupiłam krzesełko do karmienia BACIUZZI RIPOSINO -CONI
      dla bliźniaczek dokupiłam jedno chicco polly
      z obydwu jestem niezmiernie zadowolona i mogę polecić. Dla mnie ma dużo zalet: składa się zajmując mało miejsca, ma kółka więc jest mobilne, regulacja wysokości dzięki czemu można go dopasować do wysokości każdego stołu i jeść razem z dzieckiem, regulacja oparcia i podnóżka - w chicco są trzy pozycje oparcia i podnóżka dzięki czemu mogliśmy go zacząć używać zanim córki nauczyły się siadać i karmienie odbywało się od początku w krzesełku w pozycji półleżącej.
      Ja nie wyobrażam sobie karmienia inaczej i polecam zakup krzesełka - przy starszej służyło nam ponad do 2,5 lat ( prawie 3 nawet) nie tylko do karmienia.
      Potem dostała stolik i krzesełko osobno.







      Skomentuj


        #4
        Odp: meble do karmienia

        Polecam krzeselko 2 w 1. Wysokie krzeselko ktore potem mozna przeksztalcic na stolik ikrzeselko dla maluszka

        Skomentuj


          #5
          Odp: meble do karmienia

          Nauka samodzielnego jedzenia jest bardzo ważna, i warto ja rozpocząc kiedy dziecko chce z nami współpracować. Zakup krzesełka do karmienia wydaje się być rozsądnym wydatkiem. Ja wyprubowałam model składany ( przy pierwszym synu) i taki w którym jest wyoskie krzesełko , które pózniej można zamienić w krzesekłko i stoliczek ( przy kolejnym dziecku) . To drugie rozwiazanie okazało się praktyczniejsze i dłużej nam służyło. Krzesełko było z caretero. A jak byście chcieli kupić fajne i bezpieczne meble dla waszej pociechy to moge polecić http://www.amko.com.pl

          Skomentuj

                 
          Working...
          X