Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakich imion NIE wybralibyście dla swoich dzieci?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakich imion NIE wybralibyście dla swoich dzieci?

    Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
    A co myślicie o imieniu Jarek (Jarosław)? My myśleliśmy najpierw o Mateuszu. Ale ustało na Jarosław. Kilka osób (szczególnie starszych) miało pewne skojarzenia. Ja nigdy bym na to nie wpadła. Poprostu to imię zawsze podobało się mojemu mężowi a i mnie przypadło do gustu.
    Nasz synek tak będzie miał na imię, ale myślę że nie powinien mieć z tego powodu problemów w przyszłości
    Nadmienię że mój mąż ma na imię Lech i synuś odziedziczy po nim drugie imię.
    To bardzo ładne imię. W klasie miałam Jarka, bo tak na niego mówili, ale miał na imię Jaromir.
    Ja na pewno nie wybrałabym imion obcobrzmiących, spolszczonych właśnie jak Dżesika czy Brajan.

    Skomentuj


      #32
      Odp: Jakich imion NIE wybralibyście dla swoich dzieci?

      Napisane przez emros Pokaż wiadomość
      To bardzo ładne imię. W klasie miałam Jarka, bo tak na niego mówili, ale miał na imię Jaromir.
      Ja na pewno nie wybrałabym imion obcobrzmiących, spolszczonych właśnie jak Dżesika czy Brajan.
      Ja mam kuzyna Jarka. Uważam, że to ładne imię. Z każdym imieniem ludzie mają jakieś skojarzenia, ale nie należy się tym przejmować


      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakich imion NIE wybralibyście dla swoich dzieci?

        Ja dla swoich dzieci na pewno nie wybrałabym imienia zagranicznego, z dziwną pisownią i wymową. Nie chciałabym aby dzieci w przyszłości miały z tego powodu problemy bo ktoś ich imię żle napisze i okaże się ze jakieś dokumenty są nieważne. Wystarczy zę nazwisko mamy ciągle przekręcane

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakich imion NIE wybralibyście dla swoich dzieci?

          Ja nigdy nie zdecydowałbym się zagraniczne imiona! Dla mnie jest to nie dopuszczalne I jeszcze nie wybrałabym imienia które mi się źle kojarzą Bo później bym sobie nie wybaczyła..

          Skomentuj

                 
          Working...
          X