Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szerokie pieluchowanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: szerokie pieluchowanie

    moaj siostzrenica musiala nosic gips na bioderkach... siostra sie naprawde wymeczyla jej coreczka tez jeszcze to lato bylo
    ale tearz jest juz wszystko wporzadku

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: szerokie pieluchowanie

      Szanowne Panie,
      mam ogromną prośbę, jestem studentką położnictwa i piszę pracę badawczą na temat przygotowania do macierzyństwa, przebiegu porodu i stanu dziecka.
      Czy mogła bym poprosić chętne Panie o wypełnienie anonimowej ankiety dostępnej pod linkiem poniżej:

      https://docs.google.com/forms/d/1odl...Eq2FU/viewform

      serdecznie dziękuje za wypełnione ankiety
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Odp: szerokie pieluchowanie

        Ja widziałam dziewczynkę z takim gipsem. Mama opowiadała, że bardzo sie męczą, bo to właśnie było lato. Widziałam jaka była szczęśliwa jak lekarz powiedział, ze mała już nie musi w tym chodzić.

        Skomentuj


          #19
          Odp: szerokie pieluchowanie

          Szerokie pieluchowanie chyba zleca lekarz , który bada bioderka. W szpitalu pediatra ogląda dzieci i widzi , czy może być problem.

          Skomentuj


            #20
            Odp: szerokie pieluchowanie

            My nie musieliśmy z tego korzystać, bo z bioderkami w naszym przypadku było wszystko oki, ale faktycznie to lekarz ocenia czy zachodzi taka potrzeba.

            Skomentuj


              #21
              Odp: szerokie pieluchowanie

              to szerokie pieluchowanie dotyczy ttylko dziewczynek co do zasady. Mi tak ortopeda mówił. Ja osobiście córki nie pieluchowałam bo ortopeda powiedzial nam ze to jest konieczne jesli dziecko samo z siebie jak lezy czy spi nie ma rozchylonych szeroko nozek, a moja corka zawsze miala, wiec nie zakladalam jej dodatkowej pieluchy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: szerokie pieluchowanie

                Ostatnio też, jak rozmawiałam to ortopeda mówił, że problemy z bioderkami częściej dotyczą dzieci, które rodzą się z dużą wagą i kiedy w brzuchu u mamy mają już mało miejsca i jest im ciasno.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: szerokie pieluchowanie

                  Moi chłopcy na szczęście nie mieli żadnych problemów z bioderkami, ale córka mojej szwagierki owszem. Pomogło właśnie szerokie pieluchowanie


                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X