Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Owoce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Owoce

    moja córka nie lubi żadnych owoców, je tylko mandarynki na ktore ma uczulenie, jak ją nauczyć jedzenia owoców?

    #2
    Odp: ooce

    Moze jesli zobaczy ze sama jesz owoce to wtedy bedzie chciec.a moze dawac na podworku,robi juz sie cieplo a na podworku apetyt zawsze jest większy.moja corcia dzis zjadla na podworku calego duzego banana i dwie mandarynki

    Skomentuj


      #3
      Odp: Owoce

      ja również jak synek nie miał apetytu na owoce, podawałam mu podczas spaceru, wtedy wciągał wszystko, jabłko, gruszkę, banana, mandarynkę. niechęć od owoców była chwilowa, teraz jest już w porządku. robiłam mu kisiel z tartym jabłkiem, rozgniatałam banana do wieczornej kaszki, miksowałam owoce i podawałam jako koktajl, wrzucałam mu do galaretki.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        #4
        Odp: Owoce

        Spróbuj podawać jako deser np z małą ilością czegoś słodkiego, przy czym owoc ma być głównym elementem i główną przyjemnością dania
        Z tym, że nie możesz przyzwyczajać dziecka do tego by kojarzył owoce ze słodkościami, raczej niech wie, że to owoc powinien zastępować słodycze.

        Skomentuj

               
        Working...
        X