Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Karmienie piersią przy ludziach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja dopiero czekam na dziecko ale jesli ja mam badzo male piersi to jak moge komfortowo karmic mojego malca... nie tylko w miejscach publicznych ale i w domu??

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      małe piersi nie są problemem podczas karmienia, poza tym napewno ci sie powiększa po porodzie. W szpitalu poproś położną żeby pokazała ci w jakich pozycjach będzie ci wygodnie karmić maleństwo. A no i polecam poduszke do karmienia, taką podkowę, kładziesz na niej maluszka i jest ci dużo wygodniej, dzidziusiowi także.

      Skomentuj


        #18
        Napisane przez Ania Pokaż wiadomość
        Dziewczyny po co wam te plastikowe butle???!!! Pamiętajcie, że po urodzeniu dzieciaczka cycuchy zamieniaja się w buteli i tak je traktujcie.
        a czemu to do mnie?

        Skomentuj


          #19
          Ja tez mam małe piersi. I uwiezcie że synus rośnie jak na drożdżach. Niedawno zaczęłam go dokarmiać zupkami własnej roboty ale cycuch i tak jest na pierwszym miejscu. I pamietajcie nie dajcie sobie wmówić że nie macie pokarmu. po 2 pierwszych tygodniach efekty będą zauważalne.

          Skomentuj


            #20
            cycuch jest najlepszy, dzidzius jest głodny wyjmujesz i karmisz, nie rozumie obiet ktore wola butle ile z tym roboty i ile kasy na te miesznki idzie
            cyca można podać w każdej sytuacji a butli nie zabardzo


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #21
              Starałam sie tego unikać, ale jak już nie było wyjścia zaszywałam się w jakieś mniej uczęszczane miejsce, albo zasłaniałam wózkiem.

              Skomentuj


                #22
                ja jestem z natury bardzo nieśmiała,więc to było dla mnie trochę krępujące, ale jak córeczka się upominała, to nie miałam wyjścia. karmiłam mimo wszystko

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  A ja nie miałam żadnych oporów pzred publicznym karmieniem. Pozbyłam się wstydu w szpitalu- w czasie porodu i po... Niezła szkoła życia A wracając do tematu, karmiłam w parkach, zdarzało się w przychodniach - nigdy nie uslyszałam złego słowa.

                  Skomentuj


                    #24
                    Jeszcze nie miałam okazji moja córeczka ma 24 dni, ale jak będzie taka potrzeba nakarmić ją piersią gdzieś na spacerze to zwyczajnie wyjmę pierś i jej dam przykryję nas pieluszką terową i już

                    Skomentuj


                      #25
                      ja na poczatku sie wstydzilam jak mala miala ok miesiaca moze 3 -4 ale teraz mam to gdzies chce to jej daje a cyca mam zawsze ukrytego tak ze tylko ona ma sutka w buzce a reszty nie widac zakrywam bluzka zawsze i niewidac

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X