Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nocne karmienie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: nocne karmienie

    Starsza córcia około 6 mc przestała jeść w nocy,(karmiłam butelka),młodsza 8mc(cyckem była karmiona).

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: nocne karmienie

      z dziećmi jest różnie...moje lubią nocne jedzenie...w przeciwieństwie do mnie
      12 letni dziś Kacper jadł i pił całe dnie i noce....miał kolki więc wykończył mnie prawie.A pierwszą całą noc przespał w wieku 2 lat.cHOć pil już kaszę z butli.7MC jAKUB budzi się średnio co 3 godziny,karmię piersią a na "kolację podaję" kaszkę z butli.Zauważyłam,że przerwy między karmieniami zależą nie tylko od tego czy w brzuszku jest kasza czy mleko.Maluchy budzą się z różnych powodów.Bol brzuszka, sny,ząbkowanie...a ssanie je uspokaja.Podając pierś ssą, opdając smoczek i utulają zaśnie- jeśli jest głodny to musi dostać mleczko.Podawanie wody hmmmm-nie praktykowałam.Kocham moje dzieci i choć częste pobudki czasami wykańczają i ma się dość,to gdy mały płacze nie podchodzę JUŻ egoistycznie pt.znowu płacze!,tylko coś cię boli kochanie?, mamusia utuli....łatwiej prztrwać w ten sposób.Pozdrawiam i również czekam na moment kiedy prześpimy całą noc

      Skomentuj


        #18
        Odp: nocne karmienie

        Moja ma 7 miesięcy nie nie mogę jej odstawić od piersi. Krzyczy w wniebogłosy, a u mnie jest cały dom ludzi, którzy chcą się wyspać bo idą rano do pracy. Dodam, że mała je już wszystkie posiłki stałe, a pierś w dzień tylko sporadycznie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: nocne karmienie

          moja córka też nie miała ochoty budzić się na jedzenie w nocy. sami ją wybudzaliśmy bo baliśmy się żeby coś się nie stało a ona po prostu chciała smacznie pospac

          Skomentuj


            #20
            Odp: nocne karmienie

            Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
            Moja ma 7 miesięcy nie nie mogę jej odstawić od piersi. Krzyczy w wniebogłosy, a u mnie jest cały dom ludzi, którzy chcą się wyspać bo idą rano do pracy. Dodam, że mała je już wszystkie posiłki stałe, a pierś w dzień tylko sporadycznie.
            U mnie to samo..
            Moja niedługo kończy 8 miesięcy i też w nocy musi być cyc. Narazie jeszcze ją karmie,ale około 10 miesiąca bede próbowała oduczać.To dobry czas,starsze dzieci tez w tym wieku oduczałam.




            Skomentuj

                   
            Working...
            X