Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najbrzydsze imiona dla chłopców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    dla mnie to bez sensu wątek.o gustach sie nie dyskutuje,mozna urazić Mamę,której to własnie imie się podoba

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Tutaj nikt nie dyskutuje o gustach - To wogole nie ma byc dyskusja.Zwisa mi czy kto snapisze ze imie mojego syna jest ładne czy brzydkie - nie to ładne co ładne ale co sie komu podoba.
      Temat jak kazdy inny.

      Skomentuj


        #18
        colleen, mnie tez rażą jak je zauważę, ale niestety mam dysleksję i dysgrafie, latami chodziłam do poradni i to ćwiczyłam (znam wszystkie zasady ortografii) i co ? i nic... czasem czytam i nie widzę błędów dopiero po jakimś czasie je zauważam, albo musi mi je ktoś wytknąć. używam firefoxa i on podkreśla mi błędy, ale czasem w ogóle polskich znaków nie używam wiec mi wszystko podkreśla,ale się staram

        ,oj rekordowy błąd to było pisanie przez całe liceum w zeszytach z Polskiego lucki zamiast ludzki! i zobaczyłam to dopiero ucząc się do matury!!a wcześniej wiele razy czytałam te zeszyty(miałam nauczycielkę żyłę)

        Skomentuj


          #19
          Witajcie
          Ja myślę, że taki temat może budzić forumowe sprzeczki. Wiadomo, że każdemu co innego się podoba. Może warto podejść do tego zwyczajnie z przymrużeniem oka...

          A ciekawe co na to założycielka wątku?

          Skomentuj


            #20
            Spójrzcie tu dziewczyny http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3400322 to dopiero wymiana poglądów

            Mnie się wydaję że każde imię jest Ok , i każde w pewien sposób upodabnia się do osoby które je posiada.
            Na przykład taki Adolf (Hitler) wydaje mi się że inne imię by nie mogło do niego pasować
            Autor tego wątku jak i tego z brzydkimi imionami dla dziewczynek chyba nie przemyślał do końca pomysłu na temat.
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              #21
              Goplanka A ja nadal uważam za debilny pomysł z założeniem tego wątku.
              I ja mimo wszystko widzę różnicę między tego typu tematami a pozostałymi,
              więc niestety ale nie powiem, że temat jak każdy inny

              Izabell hehe uśmiałam się po pachy
              A tekst " Mateusz -> przepiękne imię - Ty durna dziewucho
              ( do autorki topiku)" zwaliło mnie z nóg. Świetne!!!
              Ja uwielbiam taką dyskusję

              Skomentuj


                #22
                Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                Spójrzcie tu dziewczyny http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3400322 to dopiero wymiana poglądów

                Mnie się wydaję że każde imię jest Ok , i każde w pewien sposób upodabnia się do osoby które je posiada.
                Na przykład taki Adolf (Hitler) wydaje mi się że inne imię by nie mogło do niego pasować
                Autor tego wątku jak i tego z brzydkimi imionami dla dziewczynek chyba nie przemyślał do końca pomysłu na temat.

                u nas prawie kulturalnie w tym temacie, choć nadal uważam beznadziejnym, nie przemyślanym, bezcelowym..... po co?
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  No Izunia to było każdemu chyba potrzebne...jak kubel zimnej wody u nas jest jeszcze grzecznie choć temat osobiście mnie wnerwia

                  Oni tam to chyba jacyś ponizej poziomu ,jakie wyrazenia i wogóle masakra
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Najbrzydsze imiona dla chłopców

                    Żadne imię nie jest brzydkie, tylko niektóre są przestarzałe albo mamy złe skojarzenia ( znamy nie miłą osobę o danym imieniu).

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Najbrzydsze imiona dla chłopców

                      W tym wszystkim co rodzice wymyślają - imiona czy inne rzeczy, my możemy się tylko nie zgodzić czy uważać inaczej ale NIE krytykować, każdy ma prawo do własnych decyzji. Kafeteria kojarzy mi sie właśnie z takim nie kulturalnym miejscem wymiany poglądów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Najbrzydsze imiona dla chłopców

                        Nie ma imion brzydkich, są tylko śmieszne albo dziwne. Zazwyczaj imiona oceniamy według tego, czy lubiimy osobę, która je nosi. Dla mnie osobiście najgorszym imieniem z jakim do tej pory się spotkałam jest Gertruda- dziewczyna młoda, śliczna, mądra ale imię całkiem jej nie pasuje. Ale nosi je z dumą, bo po babci i to sie liczy

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Najbrzydsze imiona dla chłopców

                          Brzydkie- to pojęcie względne, mi może się podobać, komuś nie. Mój synek ma imię Cyprian i większość osób mówi, ze jest to imię oryginalne i raczej im sie nie podoba, a mi się podoba z resztą mojemu synkowi też.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Najbrzydsze imiona dla chłopców

                            Mi się nie podobają takie "staropolskie" imiona. Po co nazywać dziecko na siłę jakimś wymyślnym Bolesławem czy innym Antonim?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Najbrzydsze imiona dla chłopców

                              Mi się nie podoba Alan i Fabian.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Najbrzydsze imiona dla chłopców

                                A dla mnie najbrzydsze są te wszystkie pseudomodne imiona zachodnie. Nie mogę pojąć jak można nazwać synka imieniem typu Brajan czy Kewin. Oczywiście jeśli któryś z rodziców jest cudzoziemcem to co innego, ale wydaje mi się, że wtedy chociaż byłaby zachowana właściwa pisownia.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X