Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

    Będzie Stefką, a co! nie podobają mi się imiona takie jak Czesia, Miecia, Zdzisia, Wiesia, jakoś tak staro i wiejsko mi się kojarzą. Nie pasują do małego dziecka w tych czasach.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

      Ja mam szwagierkę Wiesię i koleżankę Wiesię. w czasach szkolnych była masakra, strasznie wstydziła sie swojego imienia Uczyłyśmy sie razem to wiem przez co musiał przejść.

      Skomentuj


        Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

        Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
        Ja mam szwagierkę Wiesię i koleżankę Wiesię. w czasach szkolnych była masakra, strasznie wstydziła sie swojego imienia Uczyłyśmy sie razem to wiem przez co musiał przejść.
        Kiedyś to chyba i tak nie było aż takiej tragedii, jak np 5 lat temu. Do brzydkich dodam jeszcze Dobromirę i Bogumiłę, jakoś też źle mi się kojarzą.

        Skomentuj


          Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

          Moja siostra cioteczna to Bogusia jakos nie kojarzy mi sie źle . Nie lubię jeszcze Jadwigi, Zdzisławy, Leokadii, Marianny- jest trochę tego . na szczęście już te imiona nie są popularne

          Skomentuj


            Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

            Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
            Moja siostra cioteczna to Bogusia jakos nie kojarzy mi sie źle . Nie lubię jeszcze Jadwigi, Zdzisławy, Leokadii, Marianny- jest trochę tego . na szczęście już te imiona nie są popularne
            tzn. nie tyle źle, co jakoś nie pasuje, te co wymieniłaś też są bardzo już stare i faktycznie rzadko spotykane. Ale za wyjątkiem Marianny, bo znam nawet dwie dziewczynki o tym imieniu. Chyba w jakimś serialu było nawet to imię, no i mnie osobiście się podoba. Mańka!

            Skomentuj


              Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

              Wg mnie to przodują tutaj Leokadia, Sylwia, Genowefa, Jadwiga, Bożena, Grażyna, Bogusława - w sumie to same takie staro brzmiące.

              Skomentuj


                Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                Te stare imiona już nie będą tak popularne jak kiedyś- to dobrze Bo z czasem wiadomo, że inne imiona stają się mniej lub więcej popularna. Czasy się zmieniają.... nie długo myślę, że zagraniczne imiona większość ludzi polubi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                  Nie każde imię dałabym swojemu dziecku, ale żeby zaraz oceniać, że jest brzydkie i okropne? Z reguły imiona, które nam się nie podobają, to te które źle nam się kojarza.

                  Skomentuj


                    Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                    Racja z tym, że zazwyczaj jest tak ze gdy imię się nam z kimś źle kojarzy to juz go nie wybierzemy jednak jest tak wiele dziwnych i starodawnych imion, że kojarzyć ich z kimś nie mam możliwości bo juz rzadko występują Ale każdy ma prawo do decyzji o imieniu własnego dziecka.

                    Skomentuj


                      Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                      Dla mnie na czele listy najgorszych imion dziewczęcych jest Dżesika i inne angielskie imiona po chamsku spolszczone. Zdzierżę wiele, ale jak słyszę mamę wołającą do dziewczynki pe Dżesiko, zalewa mnie krew.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                        Napisane przez kyasarin Pokaż wiadomość
                        Dla mnie na czele listy najgorszych imion dziewczęcych jest Dżesika i inne angielskie imiona po chamsku spolszczone. Zdzierżę wiele, ale jak słyszę mamę wołającą do dziewczynki pe Dżesiko, zalewa mnie krew.
                        No właśnie ja też nie lubię tego typu imion. Jest tyle pięknych, polskich imion, to po co sięgać po zagraniczne? Czasem zamiast zdobyć podziw i uznanie innych możemy się narazić na śmieszność...


                        Skomentuj


                          Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                          Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                          No właśnie ja też nie lubię tego typu imion. Jest tyle pięknych, polskich imion, to po co sięgać po zagraniczne? Czasem zamiast zdobyć podziw i uznanie innych możemy się narazić na śmieszność...
                          Mhm, pamiętam że jak byłam w liceum to w jednej z klas były bliźniaczki. Jedna miała na imię Dżesika, a druga Dżamajka. Pisownia oczywiście taka, jak podałam :/ Tylko współczuć dzieciom (szczególnie tej drugiej)

                          Skomentuj


                            Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                            Każdy ma inny gust ale moim zdaniem krzywdzące byłoby imię typu Jadwiga, Genowefa, Hildegarda itp. to już zbyt stare imiona. Teraz jest inna moda.

                            Skomentuj


                              Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                              Wg mnie najbrzydsze imie to zdecydowanie Manuela. Marlena tez niczego sobie Brzmi jakos tak grubo i nieprzyjemnie, ble :P

                              Skomentuj


                                Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                                Wszystkie imiona są ładne, jeśli podoba się rodzicom i nie krzywdzi dziecka. Każdy ma inny gust i zapewne wybierając imię zawsze kojarzymy je z daną osobą i dlatego kojarzy nam sie dobrze lub źle. Jednak nie nazwałabym dziecka Genowefa, Gertruda, Józefina czy Grażyna. No ale cóż, teraz moda na dawne, stare imiona wraca...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X