Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    Jak to mówi moja teściowa każde imię jest ładne jak się ładnie je wymawia. I rzeczywiście jest w tym trochę racji kiedyś nie podobało mi sie imię Stanisław bo jak słyszałam jak na wsi ktoś woła ej Stachu! to jakoś zawsze mnie to imię odrzucało a teraz jak słyszę jak rodzice wołają Stasiu, Staś albo Stanisław to nawet jest ok.
    Tak to jest Bo Stanisław brzmi ładnie ale Właśnie Stach czy te inne zdrobnienia już nie tak bardzo Tak samo np Hanna jest ładne i zdrobnienie Hania a Hanka już tak ładnie nie brzmi

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

      Dokładnie Beata wszystko od nas zależy czy będziemy ładnie wołać na dziecko i czy jego imię będzie ładnie brzmiało.
      Mi od zawsze podobało się imię Zuzia a mój szef jak usłyszał imię mojej córci to się pyta dlaczego takie imię dałam jemu się nie podoba bo miał kiedyś koleżankę na którą wołali Zucha i Zuzola i przez to imię mu się nie podoba, a jak mu powiedziałąm że ja będę mówić Zuzia, Zuzanna i Zuzaneczka to zmienił zdanie

      Skomentuj


        #93
        Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        Tak to jest Bo Stanisław brzmi ładnie ale Właśnie Stach czy te inne zdrobnienia już nie tak bardzo Tak samo np Hanna jest ładne i zdrobnienie Hania a Hanka już tak ładnie nie brzmi
        Dokładnie, sama mam na imię Hanna i od zawsze wściekałam się gdy ktoś chciał do mnie mówić Hanka. Bardzo mi się to nie podobało i nadal nie podoba! I mówię ludziom wprost, by tak do mnie nie mówili.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

          Jest jeszcze coś takiego, że imiona kojarzą nam się z konkretnymi osobami, które znamy lub znaliśmy. I są to skojarzenia albo pozytywne albo nagatywne. Gdy myślę o jakimś imieniu zaraz przywołuję w pamięci np. moich uczniów o tym imieniu, albo znajomych.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

            Hania to tak jak ja denerwuje mnie jak ktoś mówi do mnie Terenia już wolę słyszeć Teresa a najczęsciej mówią do mnie Tereska. Mam ciężkie imię i dzieci czasem je zdrabniają i z tych zdrobnień najbardziej podobało mi sie Tela tak mówił na mnie chłopczyk którego kiedyś bawiłam.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Hania to tak jak ja denerwuje mnie jak ktoś mówi do mnie Terenia już wolę słyszeć Teresa a najczęsciej mówią do mnie Tereska. Mam ciężkie imię i dzieci czasem je zdrabniają i z tych zdrobnień najbardziej podobało mi sie Tela tak mówił na mnie chłopczyk którego kiedyś bawiłam.
              Tak na marginesie powiem, że imię Teresa mi osobiście podoba się bardzo i kojarzy pozytywnie, bo ze świętą Tereską od Dzieciątka Jezus, którą bardzo lubię.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                Dokładnie, sama mam na imię Hanna i od zawsze wściekałam się gdy ktoś chciał do mnie mówić Hanka. Bardzo mi się to nie podobało i nadal nie podoba! I mówię ludziom wprost, by tak do mnie nie mówili.
                Dopiero mi się przypomniało że tak masz na imię A u nas ostatnio Chrzciła się mała Hania i tak mi się spodobało to imię
                Tak jest że starsze osoby to tak zdrobniają imiona np Wiktoria - Wikcia A przecież Wiktoria to też takie ładne imię

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                  Ja mam sąsiadkę Hanię i mi również podoba się to imię i chciałam dać jak będę miała jeszcze córeczkę tak na imię ale mąż się sprzeciwia, bo on imiona przypisuje do konkretnych ludzi i zawsze ma jakieś ale. Najlepiej jak dziecko ma imię którego nie nosi nikt ze znajomych męża. Tak jest i z Zuzią i z Fabiankiem

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                    Mnie się nie podobają imiona zagraniczne, dziwne typu Delfina, oraz takie które nie wiadomo jak wymówić, prefereuje polskie imiona obojętnie czy te stare czy te nowsze

                    Skomentuj


                      Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                      Napisane przez maziaa2 Pokaż wiadomość
                      Mnie się nie podobają imiona zagraniczne, dziwne typu Delfina, oraz takie które nie wiadomo jak wymówić, prefereuje polskie imiona obojętnie czy te stare czy te nowsze
                      Ja również wolę te polskie imiona. Jesteśmy polakami i uważam ze powinniśmy nadawać dzieciom polskie imiona. Imiona zagraniczne trudne do wymówienia mogą przysporzyć wiele problemów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                        Ja też jestem za polskimi imionami. Nie popieram, aby dziecku dawać zagraniczne imię. Potem to nawet nie wiadomo jak je pisać czy wymawiać. Mi bardzo sie nie podoba imię Balbina.

                        Skomentuj


                          Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                          Mi nie podobają się stare imiona typu Stefania, Genowefa, Zdzisława - totalna masakra ! Całe szczęście, że te imiona już wyszły z mody i chyba już nie będą popularne ! Kiedyś to mieli ludzie różne dziwne pomysły..

                          Skomentuj


                            Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                            Jest wiele imion, które nosiły nasze babcie i nadal stają sie bardzo popularne Tosia, Zosia, Basia, ale faktycznie Stefania ja bym nie dała na imię córeczce.

                            Skomentuj


                              Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                              Stefania - tak ma na imię córka Anny Muchy ale w zwyczajnym życiu to imię nie pasuje Również nie zdecydowałabym się na to

                              Skomentuj


                                Odp: Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

                                Nawet nie wiedzialam o tym ale okropne jest to imię. Ciekawe jak to dziecko się ucieszy ze swojego imienia jak będzie już rozumiało ale kazdy ma prawo do wlasnych decyzji nawet jak innym może to nie pasować

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X