Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Ale ile można sobie podyskutować jak widzę!
    Wiadomo, że trzeba to traktować z przymrużeniem oka i zgadzam się, że przecież nie każdy wątek musi coś nieść ze sobą. Czasem człowiek chce się po prostu oderwać od trudnych tematów i tyle.

    A ja znalazłam jeszcze taki : http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=176 i wcale nie ma tyle postów. Ciekawe czemu?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Ale dyskusja się tu wywiązała widzę! Temat faktycznie specyficzny, ale takie też są w życiu potrzebne.

      To ja dodam swoje: Genowefa. Chyba specjalnie się nie sprzeciwicie

      Skomentuj


        #33
        mam kolezanke co ma na imie Dolores to jest dopiero brzydkie imie

        Skomentuj


          #34
          o jeju jaki dziwny w wątek !!! jak się komus nie podoba to nie musi tak nazywac dziecka, ale czy to znaczy żeby krytykowac czyjś gust? gusty są rózne tak jak rózni są ludzie - i bardzo dobrze! ja uwielbiam orginalne imiona, nawet jesli nie ciesza się aprobatą innych, uwazam za dar imię, ktore jest nietuzinkowe
          tym bardziej się zdziwiiłam, ze z juz w pierwszych postach znalazlam dysaprobatę dla swojego imienia, a nie spotkałam sie nigdy z taką oceną, wrecz przeciwnie, zawsze moje imię robiło pozytywne wrażenie

          Skomentuj


            #35
            O gustach się nie dyskutuje... Mnie trochę razi jak dziecko ma imię takie samo jak zwierzę np. mój sąsiad ma psa o imieniu "Diana" i to mnie trochę zraziło do tego imienia.

            Skomentuj


              #36
              beznadziejny temat,,,,, dyskusji
              Julek 15.o2.2oo7r



              Skomentuj


                #37
                Honorata to najbżydsze imię na świecie chyba....resztę nawet zniosę...Ale oklepane takie jak:Wiktoria,Maja to chyba ma już co druga dziewczynka.Ale to i tak lepsze niż mieć córkę o w/w imieniu,które mi nawet ciężko przez gardło przechodzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Napisane przez brooke7 Pokaż wiadomość
                  mnie sie nie podoba
                  Żaneta, Jadwiga, Roksana wszystko co mi się źle kojarzy albo dziwnie brzmi...
                  a z czym np.kojarzy wam się Lidka?
                  Ja mam na imię Jadwiga
                  A nie bardzo podoba mi się imię Żaneta i Ksawiera!!!!

                  Skomentuj


                    #39
                    Ale sluchajcie jaka dyskryminacja po przez imie czy cos? Temat jak kazdy inny. Przeciez tu nikt nie pisze "ty masz okropne imie" albo "fatalnie nazwalas swoje dziecko". To jest ogolny obraz na to jakie imiona nam sie nie podobaja i nie widze powodow by sie o to obrazac. Mi sie np. strasznie nie podoba imie Paulina, Patrycja, Agnieszka, Weronika ,a mam kolezanki o takich imionach i je bardzo lubie, a nie masz brzydkie imie to sie z toba nie zadaje. Jezeli ktos da swojemu dziecku tak na imie to przeciez nie bede go dyskryminowac czy tez tego dziecka. Ja chce dac synkowi na imie Fabian i co chwile ktos mi mowi zebym sie opanowala, bo okropne imie. To jest jego zdanie do ktorego ma prawo, ale ja nie widze powodow by sie obrazac o to. Po za tym jak czytalam temat "najladniejsze imiona" to sie zastanawialam przy niektorych pomyslach jak wogole mozna dac na imie tak dziecku, ale to w koncu nie mi ma sie podobac.
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      #40
                      Moja córcia - jeśli będzie dziewczynka -będzie miała na imię Hania i powiem Wam,że zupełnie mnie nie obchodzi czy komuś się będzie podobało czy nie jak będzie synek to jeszcze nie wiemy
                      Ale ostatnio znalazłam imę dla chłopca Bolelut - to dopiero masakra - brzmi jak marka taniego wina
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                        Moja córcia - jeśli będzie dziewczynka -będzie miała na imię Hania i powiem Wam,że zupełnie mnie nie obchodzi czy komuś się będzie podobało czy nie jak będzie synek to jeszcze nie wiemy
                        Ale ostatnio znalazłam imę dla chłopca Bolelut - to dopiero masakra - brzmi jak marka taniego wina
                        coraz czestrze to imie i powiem ze jest sliczne a co do brzydkich imion to mi sie nie podoba kazimiera
                        PAULINKA 31.8.2003
                        VICTORIA 20.5.2008

                        12.1.2009r raczkowanie
                        13.1.2009 pozegnanie cycunia
                        16.1.2009 samodzielne siadanie

                        Skomentuj


                          #42
                          diabelecke po raz kolejny nie "czujesz" o co chodzi.
                          Oczywiście nie Tobie ma się podobać i nie chodzi o dyskryminację
                          osób o takich czy innych imionach, ten wątek w ogóle jest beznadziejny.
                          Przykro mi jeśli nie widzisz różnicy między nim a np "pierwsze ruchy
                          dziecka"
                          Napisz proszę, jaki "ogólny obraz" widzisz w takim wymienianiu imion
                          (niby brzydkich) ?
                          Tu nie chodzi o dyskryminację ale o nieuszanowanie czyjegoś gustu.

                          Skomentuj


                            #43
                            Napisane przez diabelecke Pokaż wiadomość
                            Ale sluchajcie jaka dyskryminacja po przez imie czy cos? Temat jak kazdy inny. Przeciez tu nikt nie pisze "ty masz okropne imie" albo "fatalnie nazwalas swoje dziecko". To jest ogolny obraz na to jakie imiona nam sie nie podobaja i nie widze powodow by sie o to obrazac. Mi sie np. strasznie nie podoba imie Paulina, Patrycja, Agnieszka, Weronika ,a mam kolezanki o takich imionach i je bardzo lubie, a nie masz brzydkie imie to sie z toba nie zadaje. Jezeli ktos da swojemu dziecku tak na imie to przeciez nie bede go dyskryminowac czy tez tego dziecka. Ja chce dac synkowi na imie Fabian i co chwile ktos mi mowi zebym sie opanowala, bo okropne imie. To jest jego zdanie do ktorego ma prawo, ale ja nie widze powodow by sie obrazac o to. Po za tym jak czytalam temat "najladniejsze imiona" to sie zastanawialam przy niektorych pomyslach jak wogole mozna dac na imie tak dziecku, ale to w koncu nie mi ma sie podobac.
                            Ale ja się nie obraziłam Swego czasu bardzo mi się nie podobalo moje imie ale teraz jest ok, przyzwyczaiłam się.

                            Skomentuj


                              #44
                              Eustachy , Alfons , Genowefa i wiele innych to tylko imiona.Nie one określają człowieka .Mam koleżankę Marysie , wiele osób twierdzi ze sa ślamazarne , flegmatyczne , a moja Marysia na odwrót wszedzie jej pełno.
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                #45
                                Ale sie tu dyskusja rozwinela wlasciwie o nic dziewczyny przeciez kazdy ma iny gust i zgadzam sie z colleen nie ma brzydkich imion kazdy daje na imie dziecku tak jak mu sie podoba i kazdy czlowiek utozsamia sie ze swoim imieniem sprobojcie nazwac inaczej swoja mame tate znajoma i co dziwnie brzmi jakby inaczej mieli na imie.nie ma brzydkich imion! moja corcia ma na imie wiktoria i to juz chyba 7wika sposrod moich znajomych co urodzily coreczki w tym roku i tez bedzie za 10lat beznadziejne ale ja nie dalam corce na imie bo modne po prostu wiktoria to oznacza zwyciestwo i dlatego mi sie spodobalo
                                Wikunia 04.08.2008r

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X