Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najładniejsze imiona dla dziewczynek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Marysia




    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Ja lubię imię Zosia.

      Skomentuj


        #33
        jak ja rodziłam (marzec 2008) prawie każda dziewczynka miała na imię Julia ze mną za sali leżały dwie o tym imieniu. Moja córka to Michalina, ale ładne są imiona tj. Milena, Dorota, Agatka, Anastazjato zależy od gustu i czy pasuje do nazwiska. Dopiero jak zobaczy się niunię na rękach człowiek wie jak będzie miala na imię.
        efcia
        Michalinka ma 7 miesięcy

        Skomentuj


          #34
          LAURA

          Skomentuj


            #35
            Mi podoba się imię Maja i Jula i tak nazywaja się moje córki
            ale oprócz tych imion Amelka, Weronika, Tatiana (ale przy wybarze imion decyduje tez mąż a to juz trudna sprawa :-))


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #36
              CELINA

              Skomentuj


                #37
                Kalina
                Pola
                Jagoda
                Ida
                lubię proste imiona...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Mi się podoba NIKOLA
                  Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                  http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                  Dziękuję

                  Skomentuj


                    #39
                    Wiecie? Dobrze, żeby dziecko miało ładne i oryginalne imię, ale myślę, że rodzice powinni też zwrócić uwagę na zdrobnienia wybranego imienia...
                    Moja znajoma nazwała swoją córkę Vanessa i moim zdaniem kompletnie nie zastanowiła się nad zdrobnieniami takiego imienia. W Anglii gdzie takie imię występuje jest zdrobnienie 'Nessy', ale w Polsce? Może macie jakieś pomysły?

                    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                    Różności do postów
                    GALERIA OLAFKA

                    Skomentuj


                      #40
                      Efa2002
                      A kiedy ja rodziłam (2007) bardzo popularne dla dziewczynki było Maja (znam teraz co najmniej 5 dziewczynek o imieniu Maja), a dla chłopca Kubuś (znam ok 3-4 malutkich Kubusiów). Pamiętam kiedyś była moda na Julie, Wiktorie, Oliwia i Weroniki, to chyba zawsze tak jest, takie 'sezony na imiona'. Mój synek nazywa się Olaf, a gdybym miała córkę nazwała bym ją Liwia (Livia)

                      Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                      Różności do postów
                      GALERIA OLAFKA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Ja mam rodzic za niecale 3 miesiace i tez jestem w rozsterce. Oczekuje dziewczynki i mam wiele imion ktore biore pod uwage jednak na zadne sie zdecydowac nie moge . Moze pomozecie?
                        Aleksandra, Liliana, Gabriela, Justyna, Victoria, ktore wam sie podoba najbardziej?

                        Skomentuj


                          #42
                          moja córeczka ma na imię Noemi( co dosłownie oznacza "moja słodycz" )

                          Skomentuj


                            #43
                            Gabryś jest teraz co nie miara sama znam ich kilkanaście w przedziale wiekowym od 3 miesięcy do 12 lat. Z tych które wymieniłaś najbardziej podoba mi się Lilianna, sama zastanawiałam się czy nie dać tak na imię mojej córci
                            Madzia - 2 grudzień 2007
                            Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                            Skomentuj


                              #44
                              A podobają mi się jeszcze takie imiona :
                              Tatiana (przez skojarzenie z bohaterką z "Eugeniusza Oniegina")
                              Sandra, Karolina, Hania, Basia, Swietłana
                              Madzia - 2 grudzień 2007
                              Wiktoria - 17 wrzesień 2009

                              Skomentuj


                                #45
                                My imiona mieliśmy już wybrane chyba w 3 miesiącu
                                jak byłam w ciąży I nie czekałam na zobaczenie dziecka.
                                Dla chłopca Juliusz dla dziewczynki Liliana, ale widzę, że Lilka
                                robi się popularne więc pewnie bedę musiała za jakiś czas
                                zrezygnować z tego imienia.

                                Jasmin ooo ładne dla dziewczynki Ja marzę o drugim synu i tak
                                myślałam, że będzie Liwiusz (póki co mąż się na to nie zgadza). Nie
                                wiedziałam, że jest odmiana żeńska. Śliczne - Liwia

                                elkoral wszystkie imiona które wymieniłaś są bardzo ładne

                                pyciak wyrzuciłabym z tego zestawu Wiktorię. Mnie się osobiście to
                                imię podoba ale za dużo juz dziewczynek o tym imieniu. Co mi się
                                nie podoba to zdrobnienie tego imienia albo co gorsza Wikula...brrrr

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X