Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2000/2oo2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Rocznik 2000/2oo2

    witam ponownie chciałam tylko powiedzieć że powoli dogaduję sie z synem zrozumiałam że to juz nie jest dziecko na którym mogłam wszystko wymóc własnym autorytetem tylko prawie dorosła osoba majaca uczucia i własne zdanie wyjaśniłam mu że nauka i pomoc w domu należy do jego obowiązków jeśli zrobi co musi będzie miał czas dla siebie poza tym powiedziałam że jest ciągle moim kochanym chłopaczkiem i zależy mi żeby był ze mna szczery i otwarty bo zawsze mu pomogę jak będzie tego potrzebował
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Rocznik 2000/2oo2

      Na 9umuwiłam małą do laryngologa na 12,a rano mamy badanie w poradni psychologiczno pedagogicznej

      Skomentuj


        #18
        Odp: Rocznik 2000/2oo2

        cos tu pusto piszcie o swoich starszych pociechach o maluchach tysiące wątków a starszaki zapomniane
        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

        Skomentuj


          #19
          Odp: Rocznik 2000/2oo2

          W takim razie i ja się nieśmiało dopiszę Jestem mamą dwóch chłopców: Patryk urodził się 30 marca 2001, a Klaudiusz 11 lutego 2008. Mój pierworodny też chyba wchodzi w jakiś trudny wiek, bo mimo, że jest bardzo nieśmiały, to zaczyna pyskować i pokazywać "moje ja". Muszę znależć jakiś sposób na okiełznanie tego mojego 9-latka, tylko jeszcze nie wiem jaki Tym bardziej, że młodszy należy raczej do tych "diabełkowatych" , więc łatwo nie jest. Pozdrawiam...

          Skomentuj


            #20
            Odp: Rocznik 2000/2oo2

            Napisane przez pannazajeta Pokaż wiadomość
            W takim razie i ja się nieśmiało dopiszę Jestem mamą dwóch chłopców: Patryk urodził się 30 marca 2001, a Klaudiusz 11 lutego 2008. Mój pierworodny też chyba wchodzi w jakiś trudny wiek, bo mimo, że jest bardzo nieśmiały, to zaczyna pyskować i pokazywać "moje ja". Muszę znależć jakiś sposób na okiełznanie tego mojego 9-latka, tylko jeszcze nie wiem jaki Tym bardziej, że młodszy należy raczej do tych "diabełkowatych" , więc łatwo nie jest. Pozdrawiam...
            witam "w klubie" i życzę powodzenia w szukaniu bo ja poległam już raczej dopasowuję sie do sytuacji i traktuję syna jak osobę na równych prawach w ramach rozsądku oczywiście a jak to nie wychodzi jedynie szlaban mi zostaje a i to mnie nie satysfakcjonuje bo czuję sie pokonana a młodszy też już swoje różki pokazuje rola matki jest nie do pozazdroszczenia jeszcze żeby tatuś miał jakis autorytet a tu najczęściej po prostu go nie ma w pobliżu mam nadzieję że nie będzie gorzej i tego sie trzymam
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              #21
              Odp: Rocznik 2000/2oo2

              To i ja sie dopisze, Adaś 5.11.2002 i młodszy szkrab Wojtek

              Adaś też ma swoje widzi mi sie, ale ogólnie sie słucha, hmmm no wiem że słucha bo ostatnio zapomniał kluczy, ja na popołudniówce, M w pracy 80km od domu. To sąsiad chciał go zabrać do siebie, a ten bidok stał i płakał w deszczu na dworze bo mama nie pozwala chodzić do obcych na szczęście udało sie wziąś wolne i w pore wrócić do domu




              Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

              Skomentuj

                     
              Working...
              X