Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nasze dzieci - rocznik 2006:)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    próbuję się jak najwięcej dowiedzieć od znajomych z kim zostawiali swoje dzieci, ale marnie to idzie, powiesiłam ogłoszenie

    Skomentuj

    •    
         

      Gdybym miała jakąś zaufaną osobę to też wróciła do pracy... bo do żłobka jakoś mi jej szkoda....

      Skomentuj


        zależy do jakiego żłobka, ja przekalkulowałam, że np. opiekunka bierze 500-600 zł, a za 500 mam niedaleko prywatne przedszkole, gdzie mam mogę być spokojna o jego rozwój, tyle tylko, więc wolałabym żeby poszedł do przedszkola, ale teraz takie rozwiązanie nie wchodzi w grę, bo nie jestem zmotoryzowana, a przedszkole jest za daleko żeby czym kolwiek innym dojechać, więc zostaje opiekunka- uroki życia na prowincji

        Skomentuj


          dolanczam i ja mam coreczke Julcie z 28 pazdziernika 2006 r
          co moge o niej poiwedziec
          wszedzie jej pelno bieda jak szalona
          jest wesolutka niekoniecznie grzeczna dziewczynka
          choc malo mowi szystko jednak potrafi pokazac
          po prostu maly lobuziak

          Skomentuj


            Witaj Agnes!
            Ja mam synka Mateuszka, z lutego 2006.
            Teżpełno w nim energii, czasem zastanawiam się skąd ją bierze

            Skomentuj


              Cześć dziewczyny ja też mam synka z 2006r. a konkretnie to Kacperka z maja wszędzie go pełno

              Skomentuj


                Moja córcia Zuzia urodziła się w grudniu 2006.

                Skomentuj

                •    
                     

                  WITAM
                  Moja Kinga- luty 2006.
                  Poszła od września do przedszkola. Jest zadowolona, raz tylko płakała rano,ale pani powiedziała że nie zdążyłam wyjść kiedy już płaczu nie było.
                  ale takie przedszkole to zarówno dużo plusów i minusów

                  Skomentuj


                    Napisane przez justyna.sanko Pokaż wiadomość
                    WITAM
                    Moja Kinga- luty 2006.
                    Poszła od września do przedszkola. Jest zadowolona, raz tylko płakała rano,ale pani powiedziała że nie zdążyłam wyjść kiedy już płaczu nie było.
                    ale takie przedszkole to zarówno dużo plusów i minusów
                    a mam pytanie, do jakiego przedszkola Twoja Kinga poszła,do prywatnego, czy do publicznego?

                    Skomentuj


                      witam serdecznie wszystkie mamy ja mam na imie Sabina mam 29 lat i mam synka Macieja ktory urodzil sie 24-04-2006mysle ze bede mogla cos od czasu do czasu cos napisac do was pozdrawiam serdecznie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Hey dziewczyny
                        Ja mam coreczke Kingusie z listopada 2006. Mam nadzieje ze podzielicie sie ze mna swoimi sukcesami w wychowywaniu dzieciaczkow?
                        Powiedzcie jak duzo mowia wasze malenstwa i jakie komponujecie im sniadanka, bo moja procz mleka nie chce nic jesc
                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Witam! Ja mam synka Wiktora z czerwca 2006.Pozdrawiam wszystkie mamusie

                          Skomentuj


                            Mój Kacperek urodził się w sierpniu 2006! Teraz to juz "dorosły" dwulatek


                            Skomentuj


                              witajcie!

                              Witajcie!
                              Jestem mamą Kalinki. Kalinka urodziła się w 2006 roku.Serdecznie pozdrawiam wszystkie mamy.

                              Skomentuj


                                Napisane przez madzikowska Pokaż wiadomość
                                Hey dziewczyny
                                Ja mam coreczke Kingusie z listopada 2006. Mam nadzieje ze podzielicie sie ze mna swoimi sukcesami w wychowywaniu dzieciaczkow?
                                Powiedzcie jak duzo mowia wasze malenstwa i jakie komponujecie im sniadanka, bo moja procz mleka nie chce nic jesc
                                Pozdrawiam
                                Witajcie!
                                ile bym dała żeby mój Mateusz jadł potrawy mleczne, toleruje tylko kaszę Bobovity i nic więcej, rzadnych płatków, zupy mlecznej, dobrze, że jje jogruty i serki.W lutym skończy 3 latka, od miesiąca robię mu kaszę na normalnym mleku z kartonu, bo modyfikowanego już nie chciał tknąć. Może nie mam powodów do narzekań bo codziennie rano jje tą kaszkę, od czasu do czasu jajko z bułką z masłem, albo kanapki z dzemem lub wędliną, ale też za chlebem nie przepada

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X