Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kilka pytań młodej mamy.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    a ja to lepiej pisać nie będę... do trzech lat moja mam nie była wstanie na moje 3 włosy nawet spinki wpiąć.
    A teraz ... muszę je przerzedzać bo jest ich tyle, ze nie moge do ładu dojść.
    Tylko, że zamysł Frocha był chyba inny, niż wytykać, że ktoś ma mało włosów.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
      Ja też byłam długo łysolkiem . A teraz mam włoski bardzo gęste . Także nie ma się co bulwersować .
      To u nas tak nie będzie bo moje dzieci mają słabe włoski po mnie


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #63
        Łoo matko znowu sie kłócicie
        CARIN widać że Twoj Kubuś będzie dzieckiem bezsmoczkowym tak jak moja Marlenka,poprostu niechciała i już a ja chciałam ją nauczyć a tu dupa blada.Ale teraz się cieszę bo nie musiałam jej oduczać.Synkowi smoczek dałam dopiero w 4 m bo tez wisiał na cycu na okrąglo ale przyzwyczaił się do smoczka ale ciężko było go nauczyć i używał go tylko do spania.Osobiście mi też niepodobają się dzieci ze smoczkiem a zwłaszcza noworodki ,takie są malusie a smok taki wielki... bleeee


        Skomentuj


          #64
          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          To u nas tak nie będzie bo moje dzieci mają słabe włoski po mnie
          Może i słabe, ale przecież łyse do końca życia nie będą . Swoją drogą to ciekawe kiedy mi po ciąży zaczną wypadać. Oby wcale.

          Skomentuj


            #65
            Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
            Łoo matko znowu sie kłócicie
            CARIN widać że Twoj Kubuś będzie dzieckiem bezsmoczkowym tak jak moja Marlenka,poprostu niechciała i już a ja chciałam ją nauczyć a tu dupa blada.Ale teraz się cieszę bo nie musiałam jej oduczać.Synkowi smoczek dałam dopiero w 4 m bo tez wisiał na cycu na okrąglo ale przyzwyczaił się do smoczka ale ciężko było go nauczyć i używał go tylko do spania.Osobiście mi też niepodobają się dzieci ze smoczkiem a zwłaszcza noworodki ,takie są malusie a smok taki wielki... bleeee
            a ja już u siebie szukałam jakiejś "choroby" a jednak nie tylko ja nie lubię smoków
            ulżyło mi


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #66
              Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
              Może i słabe, ale przecież łyse do końca życia nie będą . Swoją drogą to ciekawe kiedy mi po ciąży zaczną wypadać. Oby wcale.
              starsza ma 7 lat i ma taki mysi ogon a od czoła jej taki meszek rośnie jak u noworodków


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #67
                dziewczyny na prawdę przesadzacie !! Bo cały czas próbuję Wam wyjaśnić, ze jest wiele mam tutaj na forum i każdy robi według swojego uznania i teksty typu "bleee" nie są niczym miłym.

                Aniu to "bleee" to już jest chyba prowokacja z Twojej strony.

                spadam bo nie podoba mi się ta dyskusja.

                Nie majuś nikt Ci nie zarzucił choroby. A trochę tolerancji w czyjeś działanie
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  starsza ma 7 lat i ma taki mysi ogon a od czoła jej taki meszek rośnie jak u noworodków
                  Patrze na te zdjęcia Twoich córeczek to nie widać, że włoski są słabe. Swoją drogą śliczne są . Naprawdę!

                  Skomentuj


                    #69
                    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                    Patrze na te zdjęcia Twoich córeczek to nie widać, że włoski są słabe. Swoją drogą śliczne są . Naprawdę!
                    dziękuję

                    dobra Tree wiem muszę trochę bardziej tolerancyjna się stać
                    więc wybaczcie przepraszam


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #70
                      Majuś tu nie chodzi by sie przepraszać, tylko by się nie kłócić bo nie ma sensu.

                      Carin chciała odpowiedzi na pytania a nie bysmy jej zaśmiecały wątek licytowaniem się które dziecko ładniejsze.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Carin chciała odpowiedzi na pytania a nie bysmy jej zaśmiecały wątek licytowaniem się które dziecko ładniejsze.
                        TAK, DOKŁADNIE!

                        Skomentuj


                          #72
                          To bleee bylo do tego że ja bym w życiu noworodkowi smoczka nie dała.
                          A jeszcze odzwyczajenie od smoczka nie jest takie trudne tylko musimy wiedzieć w jakich przypadkach smoczek dziecku dawać np tylko do spania a nie żeby dziecko cały dzień mialo smoka w buzi bo to już przesada.Znam takiego chłopczyka w wieku mojej Miluni dokładnie 5 dni różnicy i on nosi smoka zawieszonego na sznurku na szyi


                          Skomentuj


                            #73
                            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                            wybaczcie przepraszam
                            wybaczam wybaczam..mam nadzieje,że wiesz o co mi chodziło??
                            FROCH

                            Skomentuj


                              #74
                              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                              wybaczam wybaczam..mam nadzieje,że wiesz o co mi chodziło??
                              wiem wiem
                              myślę że Ty te wiesz o co mi
                              bo te włosy... to aż we mnie zagotowało się

                              GRABA KOCHANA


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                #75
                                tak poczytałam co tu napisałyście i wg wszystkich odpowiedzi to moje dziecko to dopiero jest bleeee... nie dośc ze łysolek to jeszcze smoka czasem ssie
                                ha ha hah
                                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                                http://annalena4u.blogspot.com

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X