Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kilka pytań młodej mamy.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
    Ja mam właśnie zamiar karmić do roku, tylko mnie trochę denerwuje to zalewanie. Przez jakiś czas tak nie było, a zaczęło się ze 3 dni temu...
    Carin ja też miałam w planie do roku (pierwszą do 2,5 pól karmiłam choć po roku to było to max 2 razy dziennie) ale cóż wyszło inaczej nie chce pić mieszanek to co mam jej w ogóle mleka nie dawać
    u mnie taki nawał trwał do 3 miesiąca ale bywały okresy większego zapotrzebowania na mleko i pojawiały się czasami znowu
    urodziłam w czerwcu wkładek laktacyjnych przestałam używać w listopadzie po już nic nie wylatywało


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
      może podświadomie go odrzucają
      ale ja na siłe nie zmuszałam i teraz się cieszę bo osobiście nie lubię dzieciaków ze smokiem jak jeszcze takie leżące są słodkie to take biegające już nie
      Majek to sie ciesz,że smoka twoja nie potrzebuje..ale dziecko z cumlem,wcale brzydko nie wygląda

      Ja tez moge napisać,że mnie osobiście się dziewczynki z małą ilością włosów nie podobają..przyjemne to jest??
      FROCH

      Skomentuj


        #48
        Majuś ale mnie nie chodziło o to, żeby Cię obrazić czy urazić. Przepraszam, jeśli się tak stało.
        Chodziło mi o to, żeby Ci uświadomić, że różnie jest. Tobie się nie podobają kolczyki, smoczki. Ale przeciez póściłam Ci okczko- było to z usmiechem.
        A Ty napisałaś, że nie lubisz dzieciaków - no mój jest chodzacym ciumkającym smoka. Przykro mi, że go nie lubisz bo jest na prawdę fajnym chłopcem - chodzi mi o to, że różnie ludzie patrzą na różne sparwy.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #49
          Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
          A mi tam publiczne karmienie w ogóle nie przeszkadza... Uważam, że to osobista sprawa. Przecież nie trzeba się gapić jak sroka w gnat na taką matkę.
          Carin tak jak maluch pije mlecio to nawet to słodko wygląda
          ale już taki berbeć co lata w piaskownicy i podlatuje do matki i bluzkę zadziera to tak tam...
          ja swojej nie daję cyca na placu zabaw bo mogę jej dać np soczek lub coś innego a poza tym nie lubię karmić na dworze


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #50
            Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
            A mi tam publiczne karmienie w ogóle nie przeszkadza... Uważam, że to osobista sprawa. Przecież nie trzeba się gapić jak sroka w gnat na taką matkę.
            Ależ publiczne karmienie jest fajowe. Chodzi mi o biegające dzieci domagajace się cycka w towarzystwie.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #51
              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              Majek to sie ciesz,że smoka twoja nie potrzebuje..ale dziecko z cumlem,wcale brzydko nie wygląda

              Ja tez moge napisać,że mnie osobiście się dziewczynki z małą ilością włosów nie podobają..przyjemne to jest??
              To już przegiełaś bo to nie wina dziecka że włosów nie ma


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                #52
                Oo matko święta !!! Kurka dziewczyny nie kłóćcie się !!!!!!!!!!! Przecież to nie o to chodziło.

                Majek ja pisałam posta z usmiechem na twarzy, bez pretensji tylko chciałam coś wytłumaczyć.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  Majuś ale mnie nie chodziło o to, żeby Cię obrazić czy urazić. Przepraszam, jeśli się tak stało.
                  Chodziło mi o to, żeby Ci uświadomić, że różnie jest. Tobie się nie podobają kolczyki, smoczki. Ale przeciez póściłam Ci okczko- było to z usmiechem.
                  A Ty napisałaś, że nie lubisz dzieciaków - no mój jest chodzacym ciumkającym smoka. Przykro mi, że go nie lubisz bo jest na prawdę fajnym chłopcem - chodzi mi o to, że różnie ludzie patrzą na różne sparwy.
                  Tree ale ja lubię Twojego Julka śliczny chłoptaś i powiem żę na żadnym zdjęciu nie widziałm go ze smokiem
                  wiesz Tree ja wiem że jest różnie że niektóre dzieci ssą smoka ale też do pewnego wieku

                  ja jestem zrażona jednym dzieckiem znajomej mojej mamy co do perwszej klasy nosiło dydka w plecaku i od tamtej pory mam uraz


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #54
                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Oo matko święta !!! Kurka dziewczyny nie kłóćcie się !!!!!!!!!!! Przecież to nie o to chodziło.

                    Majek ja pisałam posta z usmiechem na twarzy, bez pretensji tylko chciałam coś wytłumaczyć.
                    Tree ja się nie mam zamiaru kłócić i zauważyłam ten uśmiech po fakcie
                    ale FROCH to już pojechała za daleko
                    bo sosry ale smoczka można zabrać dziecku a ja na porost włosów nic dziecku nie dam
                    dla mnie porównanie dziwne conajmniej


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      #55
                      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                      Tree ale ja lubię Twojego Julka śliczny chłoptaś i powiem żę na żadnym zdjęciu nie widziałm go ze smokiem
                      wiesz Tree ja wiem że jest różnie że niektóre dzieci ssą smoka ale też do pewnego wieku

                      ja jestem zrażona jednym dzieckiem znajomej mojej mamy co do perwszej klasy nosiło dydka w plecaku i od tamtej pory mam uraz
                      Na prawdę nie chciałam napisać czegoś co źle zabrzmiało.

                      Nie noo do pierwszej klasy to przesada. Mój kuzyn też miał smoki do 6 lat i już nawet się nie przejmował jak ktoś z niego kpił.

                      Mój Julek też był na piersi ale on smoka przyjąl bez gadania. U nas problem był inny, bo on chciał ciągnąć cycka - robił to mało umiejętnie. No ale ssał. Miał kolki a im więcej pił mleka tym bardziej bolał go brzuch więc u nas smok był zbawieniem
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        oczywiście,że to nie jest wina dziecka-niczyja to nie jest wina,twoja córa jest śliczna,napisałam tak dlatego,żebyś wiedziała,że jak Ty nie lubisz dzieci ze smokiem,to ja mogę lubic tylko dzieciątka z bujną czupryną,Ale Ty majek piszesz to na f,i mi sie przykro zrobiło.. nigdy nie pisałam swojej subiektywnej opini o dzieciach,które np.nie mają włosków....a moja ma...tak samo jest z cumlem,wszystkie dzieci są ładniutkie..z cumlem,czy bez...ale Ty musisz napisać" ja nie lubię dzieci ze smoczkiem"
                        FROCH

                        Skomentuj


                          #57
                          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                          Carin ja też miałam w planie do roku (pierwszą do 2,5 pól karmiłam choć po roku to było to max 2 razy dziennie) ale cóż wyszło inaczej nie chce pić mieszanek to co mam jej w ogóle mleka nie dawać
                          u mnie taki nawał trwał do 3 miesiąca ale bywały okresy większego zapotrzebowania na mleko i pojawiały się czasami znowu
                          urodziłam w czerwcu wkładek laktacyjnych przestałam używać w listopadzie po już nic nie wylatywało
                          Ja sobie tak założyłam, że do roku, bo chciałabym już wrócić do swojej diety dawnej . Czyli nic niejedzenia. Jakoś mnie jedzenie nieszczególnie pociąga...

                          Skomentuj


                            #58
                            Tree i ja wcale nie potępiam matek które dają dziecku smoka
                            tylko wiem po siorach ile to płaczu jak przychodzi okres odstawiania
                            (u mne z cycem też były jazdy)
                            i ja do Ciebie nic nie mam także spoko każda z nas przecież wie co dziecku jest potrzebne
                            a że mi się dziecko z dydkiem nie podoba to już kiedyś pisałam


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #59
                              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                              Tree ja się nie mam zamiaru kłócić i zauważyłam ten uśmiech po fakcie
                              ale FROCH to już pojechała za daleko
                              bo sosry ale smoczka można zabrać dziecku a ja na porost włosów nic dziecku nie dam
                              dla mnie porównanie dziwne conajmniej
                              Ja też byłam długo łysolkiem . A teraz mam włoski bardzo gęste . Także nie ma się co bulwersować .

                              Skomentuj


                                #60
                                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                                oczywiście,że to nie jest wina dziecka-niczyja to nie jest wina,twoja córa jest śliczna,napisałam tak dlatego,żebyś wiedziała,że jak Ty nie lubisz dzieci ze smokiem,to ja mogę lubic tylko dzieciątka z bujną czupryną,Ale Ty majek piszesz to na f,i mi sie przykro zrobiło.. nigdy nie pisałam swojej subiektywnej opini o dzieciach,które np.nie mają włosków....a moja ma...tak samo jest z cumlem,wszystkie dzieci są ładniutkie..z cumlem,czy bez...ale Ty musisz napisać" ja nie lubię dzieci ze smoczkiem"
                                i tu muszę wyjaśnić że wszystkie dzieci są śliczne tylko mi ten smok się u nich nie podoba
                                i znowu podam przykład
                                dziewczynka na oko 2 latka lata z dydkem na placu zabaw mam go chce zabrać ona ucieka dydek ląduje w piachu i wielki płacz
                                albo cos mówi i dydek w buźce i trudno obczaić co to dziecko chce
                                moim zdaniem takiemu 1,5 - 2 latkowi to on juz zawadza w normalnym funkcjonowaniu, no ale nałóg trudno zwalczyć


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X