Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Tak początki histerii są już normalne na tym etapie, zbliża się słynny bunt dwulatka. Ja u mojej małpki też to widzę, ale jak to się brzydko mówi, olewam ją wtedy i jej przechodzi.

    To co bym jeszcze mogła doradzić, jeśli chodzi o katar, to żeby odciągać wydzielinę tak często, jak się da. To ważne, bo dziecku się potem lepiej oddycha, a poza tym nieodciąganie wydzieliny grozi zapaleniem ucha. Dzieci tego nie lubią, ale jest to konieczność.

    Cześć Madzia!!! Super spotkać kogoś znajomego na forum. To ja Anka-jarjarbinks. Zmieniłam sobie tylko nick. Jeszcze raz chciałam Ci powiedzieć, że bliźniaczki super rosną i już nie wiem, która fajniejsza! I jakie podobne do Ciebie!
    Kryształ jest sercem miecza,
    Serce jest kryształem Jedi,
    Jedi jest kryształem Mocy,
    Moc mieczem serca.
    Wszystko jest jednością,
    Kryształ, miecz, Jedi.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Witam wszystkie Mamusie
      Może napiszemy jakie nasze dzidzie robią postępy
      Moja Natalka wczoraj stała sama bez trzymania jakieś 5 sekund

      Skomentuj


        #63
        Moja Gosia chodzi samodzielnie, biega nawet czasem, mówi sporo słów, ale jeszcze nie gada zdaniami. Niestety umie włazić na różne "wyżki" i trzeba uważać, gdzie się wpakuje. Jest też małą modnisią i uwielbia kolorowe koraliki. Dobrze ma ze mną, bo robię sobie biżuterię, więc jej też czasem coś miłego zmontuję.
        Kryształ jest sercem miecza,
        Serce jest kryształem Jedi,
        Jedi jest kryształem Mocy,
        Moc mieczem serca.
        Wszystko jest jednością,
        Kryształ, miecz, Jedi.

        Skomentuj


          #64
          Cześć Ania! Jak miło spotkać kogoś znajomego. Twoja Gosia też jest fantastyczna, a jaka wysoka. Po prostu cudeńko z niej. Szukałam naszego starego wątku. Dużo zmian no forum. Jak w końcu znalazłam to nikt się nie odzywa...


          Jeśli chodzi o bunt to u mnie też już się zaczyna. Dziewczyny świrują na wszystkie sposoby, a jak im się tylko coś nie podoba to jest krzyk i wielka afera.
          Ja robię tak samo jak Ania. Lekceważę i po chwili im przechodzi.


          Wspominając o postępach muszę napisać, że moje dziewuszki już dosyć szybko biegają. Jak wychodzę z nimi na spacer to jedna ucieka w lewo druga w prawo
          Coś tam już po swojemu mówią, oczywiście nie są to pełne zdania, ale ja i mój mąż wiemy o co chodzi. Dziewczyny prawie wszystko rozumieją co się do nich mówi. Potrafią przynieść przedmioty o które je prosimy. Apetyty mają niezłe i jak na razie nie chorują.
          Pozdrawiam Magda.

          Skomentuj


            #65
            witam
            mój synek patryk urodził sie 10 września 2007r

            Skomentuj


              #66
              mam synka z 28 listopada 2007 raz wychodzi ze strzelec a innym razem skorpion jak to jest?
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj


                #67
                do kalki 23 Twoj synus to zdecydowanie strzelec.Moj synek urodzil sie 22 listopada i to jest ostatni dzien skorpiona.Pozdrowionka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Aha, Dziękuje bardzo.
                  Pozdrawiam
                  Wojtuś 28.11.2007

                  Skomentuj


                    #69
                    Napisane przez bozena1441
                    Witam, moja córeczka Oliwia tez urodziła się w 2007 roku a dokładnie 10 pażdziernika o godzinie 11
                    Cześć Bożenko
                    Niedługo szykuje Ci się imprezka - RoczekTo tak jak u mnie tyle, że 19-tego.

                    Skomentuj


                      #70
                      Napisane przez bozena1441
                      Cześć Aniu, oj szykuje się impreza jeszcze tylko 8 dni, ale muszę przyznać że ten rok zleciał mi tak szybko, a jeszcze rok temu z brzuszkiem chodziłam. co do postępów to Oliwka już zaczyna chodzić ostatnio przeszła sama jakieś 20 kroków. Pozdrawiam.
                      Super - gratulacje i brawa dla Oliwki
                      Moja Natalka jeszcze nie chodzi na razie potrafi sama stać ale zrobić kilka kroków się jeszcze nie odważyła. ja też nie wiem kiedy ten czas zleciał.
                      Ja właśnie czekam na paczkę z balonami, serpentynami itp. Tortu jeszcze nie zamówiłam - tak do końca jeszcze nie wiem jaki ma być. A Ty zamówiłaś już tort czy pieczesz sama?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Ja właśnie też nie mam takich zdolności
                        No cóż pozostaje nam zdać się na cukierników

                        Skomentuj


                          #72
                          Hej moja mała biega jak szalona i uczy się mówić wiele nowych słów a od kilku dni robi siku na nocnik o zgrozo
                          http://suwaczki.maluchy.pl/li-18980.png

                          Skomentuj


                            #73
                            Witam Mamuśki.
                            Widzę że coś słabo idzie rozruszanie tego wątku
                            Co u Was mamuśki.Jak Wam sie chowają dzieciaki? Mój Wojtuś skończył 10 miesięcy i już sobie fajnie bryka, teraz to dopiero trzeba takiego malucha pilnować. Ciągle schodzi z łóżka, co ma pod ręka to bierze do buzi ojjj ale trzeba sie za nim ubiegać
                            Pozdrawiam
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              #74
                              Witam
                              Mam 25lat,na imie Agnieszka.Mam córeczka Angelike,ktora urodziła się 25listopada,własnie przechodzi zapalenie oskrzeli-ma antybiotyk
                              Mam tez 6-letniego syna Ariela,chodzi do zerowki.Słodki z niego urwis
                              Mała zasuwa na czterech,nie w głowie jej chodzenie!Apetyt ma rózny,ale nie jest zarłoczkiem;(raczej niejadek z niej.Teraz uczy sie wszstkiego szybko,i duzo rozumie.I spryciara z niej)

                              Skomentuj


                                #75
                                Napisane przez agisek Pokaż wiadomość
                                Witam
                                Mam 25lat,na imie Agnieszka.Mam córeczka Angelike,ktora urodziła się 25listopada,własnie przechodzi zapalenie oskrzeli-ma antybiotyk
                                Mam tez 6-letniego syna Ariela,chodzi do zerowki.Słodki z niego urwis
                                Mała zasuwa na czterech,nie w głowie jej chodzenie!Apetyt ma rózny,ale nie jest zarłoczkiem;(raczej niejadek z niej.Teraz uczy sie wszstkiego szybko,i duzo rozumie.I spryciara z niej)
                                Witaj Agisek - dużo zdrówka dla malutkiej, oby szybciutko wyzdrowiała

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X