Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dzieciaczki z 2007

    wojenka wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki!!!!!![/quote]

    Kamilo -dziękuję bardzo w imieniu solenizantki może później uda mi się wstawić zdjęcie Mimi z tortem
    Last edited by wojenka; 24-10-2009, 23:03.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dzieciaczki z 2007

      nie ma za co

      fajny torcik! sama robiłaś? ja zamawiałam bo torty to nie moja bajka

      wojenka wpisałam się do rozpoczętego przez ciebie wątku PAŻDZIERNIK 2007 i tak się zastanawiam gdzie tu teraz pisać-wypada chyba tu i tu. kurczę niezłe zamieszanie tu porobili...

      co u was drogie mamy? ja przyznaję ostatnio rzadko tu zaglądam ponieważ szukam pracy niestety narazie bez skutku ale nie poddaję się!

      no i w czwartek idziemy wreszcie na ten bilans....oczywiście napiszę co i jak....

      pozdrawiam!

      Skomentuj


        Odp: Dzieciaczki z 2007

        Kamilo torcik piekłam sama ,naprawdę łatwe byle biszkopt wyszedł to krem to już drobnostka ja dałam krem karpatkę biały i ciemny ( z kakao i odrobiną cytryny ) no i dekoracja na wierzch i tyle ,a po bokach obsypałam jeszcze wiórkami kokosowymi ,jak pracowałam to też nie miałam czasu żeby się bawić w pieczenie ale teraz jestem na wychowawczym a taki kupny to trochę kosztuje bo zależy od wagi no i w swoim to wiem co jest w środku a tam niekoniecznie


        Skomentuj


          Odp: Dzieciaczki z 2007

          Moj Syn Ur.18.02.2007 Ma Na Imie Bartus I Jest Z Niego Kochany Chlopczyk.zapytany Czy Kocha Mame Odpowiada: Nooo...:d

          Skomentuj


            Odp: Dzieciaczki z 2007

            Napisane przez SYLWUSKA1234 Pokaż wiadomość
            Moj Syn Ur.18.02.2007 Ma Na Imie Bartus I Jest Z Niego Kochany Chlopczyk.zapytany Czy Kocha Mame Odpowiada: Nooo...:d
            Tego samego dnia urodziła się moja Marlenka


            Skomentuj


              Odp: Dzieciaczki z 2007

              WITAM wiem że dla większości z Was to nie nowość ale dla mnie to wielki sukces więc muszę się pochwalić Nasza ANIA przesypia całą noc już nie budzi się na mleczko i stało się to bez żadnych sztuczek poprostu najpierw przespała dwie noce w tygodniu a teraz już każdą nockę mogę się wyspać
              monakrzychu

              Skomentuj


                Odp: Dzieciaczki z 2007 Wątek zbiorczy!

                Napisane przez magdamir1 Pokaż wiadomość
                Witam mam synka z maja 2007
                zapraszam serdecznie wszystkie mamusie chlopcow urodzonych w wymienionym wyzej roku

                chcialabym poznac nne mamy pogadac o dzieciach jak sie sprawuja jacy sa...itp...

                pozdrawiam serdecznie i zapraszam na pogaduchy
                witam mój Maciej urodził się w kwietniu 2007 więc dołączam do grona

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dzieciaczki z 2007

                  witamy nową mamę


                  Skomentuj


                    Odp: Dzieciaczki z 2007

                    dziękuję

                    Skomentuj


                      Odp: Dzieciaczki z 2007

                      Też chciałabym dołączyć - moja Nikolcia urodziła się 10.11.2007, za dwa dni skończy dwa latka Ale ten czas leci...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dzieciaczki z 2007

                        monia_i_niki

                        witamy na forum
                        właśnie oddałam głosik na zdjęcie Twojej córci ,śliczna super śmieszka i ile w niej radości ,to Twoje pierwsze dzieciątko?


                        Skomentuj


                          Odp: Dzieciaczki z 2007

                          Bardzo dziękuję za głosik! Tak, to moje pierwsze dziecko i jest moim największym skarbem Muszę się pochwalić, że wszyscy wkoło ją bardzo lubią, właśnie za to, że jest takim pogodnym, zawsze uśmiechniętym dzieckiem, bardzo otwartym do ludzi.

                          Skomentuj


                            Odp: Dzieciaczki z 2007

                            Napisane przez monia_i_niki Pokaż wiadomość
                            Też chciałabym dołączyć - moja Nikolcia urodziła się 10.11.2007, za dwa dni skończy dwa latka Ale ten czas leci...


                            WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NIKOLI !!!!!!


                            Skomentuj


                              Odp: Dzieciaczki z 2007

                              O własnie znalazłam ten wątek i jako mama Łukasza urodzonego 11.10.2007 tez się przyłącze. Cześć Wojenka.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Dzieciaczki z 2007

                                Wojenka, bardzo dziękujemy za życzenia Kolka dostała od babci na urodziny magiczną różczkę i teraz wszystkich czaruje A widzę, że twoja córcia to rówieśnica mojej Kolci - śliczniutka
                                Monika PB21 witam na forum

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X