Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    niezły numer

    Faktycznie niesamowite trojaczki w tym dwie jednojajowe szok. A te dwie jednojajowe różne mają charaktery?
    Pozdrawiam serdecznie

    Skomentuj

    •    
         

      Dzieciaczki z 2007

      Witam Mamuski
      Zapraszam wszystkie ktorych dzieci urodzily sie w 2007 roku Nie zwarzajac na to czy to chłopcy czy dziewczynki
      Porozmawiajmy o ich rozwoju, osiagnieciach i dorastaniu. Zawsze mozemy liczyc na swoja pomoc i wsparcie.

      Pozdarwiam i zapraszam do wspolnego pisania

      Skomentuj


        Moja córcia urodziła się 17.01.2007r. rośnie, rozwija się i mówi coraz więcej i wogóle jest najukochańsza córcia moja. Zaskakuje mnie czasami swoimi pomysłami, powiedzeniami, zastanawiam się w kogo ona taka mądra

        Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki z 2007r.

        Skomentuj


          Dziewczyny macie tu już wątek
          http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=3217http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=147http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1006http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=142http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=1877

          od wyboru do koloru ,
          Last edited by ColorWomen; 10-09-2009, 18:34.
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Charakterki

            Owszem, owszem, charakterek każda ma inny: najstarsza (o 1 jedną minutę!) Julia jest najspokojniejsza, najwolniejsza i najbardziej wrażliwa - to jest jedna z tych jednojajowych, druga Wiktoria to czyste szaleństwo jest szybka jak błyskawica, najsprytniejsza i nikogo się nie boi, wszędzie wejdzie i ze wszystkim sobie poradzi, ja się śmieję, że po szybie wlazłaby do góry (to jest ta dwujajowa), najmłodsza Ola jest taka pośrodku, ale na pewno najbardziej uparta i najwięcej mówi (to jest ta druga jednojajowa). No i tak to wygląda z charakterkami!!!

            Skomentuj


              karmienie

              Hej a udało ci się karmić dziewczynki choć trochę piersią? Domyślam się, że przy bliźniakach musi być to trudne, a co dopiero przy trojaczkach. I ciekaw jestem jak u nich z nocnikowaniem. Pewnie jak jedna to i wszystkie?

              Skomentuj


                Trojaczki

                No to będziemy liczniejsze, ja mam trojaczki-dziewczynki z 2007 roku: Julia, Wiktoria i Aleksandra ur. 27-07-2007 o godz. 9.00, 9.01 i 9.03!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  hi

                  A ja tylko Malwę 10.01.2007r diabła rogatego ale kochanego!!! No i Olę ale starszą

                  Skomentuj


                    Karmienie

                    Wyobraź sobie, że około 1,5 miesiąca karmiłam je piersiami, ale to było straszne, ponieważ to były wcześniaczki no i trojaczki, więc urodziły się malutkie (1650 g, 1610 g i 980 g), chociaż docent powiedział, że i tak duże jak na 7-miesięczne trojaczki. Rodziłam w klinice odległej od miejsca zamieszkania 110 km w jedną stronę a wyszłam zaraz po porodzie, tak dziwnie bez brzucha i bez dzieci... Jeździliśmy z mężem 2 razy w tygodniu i lodówce turystycznej w buteleczkach z kliniki dowoziliśmy zamrożony pokarm! No, ale na dłuższą metę i tak bym nie dała rady, więc zrezygnowałam, bo karmienie mieszane, tzn. pierś i butelka to przy 3 bym się pogubiła!!! A nocniczki, jak najbardziej siadają i chcą siadać, miałam 1 nocnik i nie dało rady, kłóciły się o niego, teraz mamy 3 nocniczki, ale ze zrobieniem to jeszcze nie za bardzo wychodzi...

                    Skomentuj


                      fotka

                      To rzeczywiście niezłe przeżycia. Życzę powodzenia i zdrówka. Wstaw jakieś fotki strasznie jestem ciekawa Twoich dziewczynek. Na tym profilowym nie wiele widać niestety.
                      pozdrawiam
                      g

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witajcie dziewczyny,
                        ja tez mam córcie z 2007 roku, Dorotka urodzila sie 26 grudnia, choc termin mialam na 27 stycznia, jednak mojej malej sie troche spieszylo. Ale jak na wczesniaka rozwija sie rewelacyjnie i od kilku miesiecy wyrabia 300% normy jesli chodzi o inteligencje i przechytrzanie swojej starszej siostry w pomysłach.

                        pozdrawiam Magda z Dorotką i Karolinką (30.07.2004)

                        Skomentuj


                          Witaj eMka30 zapraszmy do nas;
                          rakaga3 śliczne buziaczki z Twoich dziewczynek.
                          pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Witajcie!
                            Jestem mamą Kingusi ur. 12 września 2007 r. Właśnie jest na etapie wypowiadania zdań. Ubaw na całego.
                            Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Buziaczki

                              Buziaczki się przyjęły, były naprawdę słodkie, dla Was też potrójna buźka!!!

                              Skomentuj


                                hej!

                                Witam!!!!!!!!!!!!! Jestem mamą Oliwki urodziła się 11 listopada... Z mężem śmiejemy się ,że będzie wielką patriotką w końcu przywitała nas w takie święto


                                Moje dwa kochane skarby)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X