Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dzieciaczki z 2007 ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A i jeszce o mówieniu w wieku 15 miesięcy miałam coś napisać.
    Ola nawijała (starsza) dużo ale co konkretnie to nie pamietam.
    Malwka mówiła moze z 10 słów Ola -jaja, mama, tata, baba, daj, cycy,(wcześniej cycy było hyhyhy), buła buła - bujać się, am am, pici, bap - to miało wiele znaczeń upaść upuścić przewrócić się uderzyć rzucić piłką.... i jeszcze babusie - baby robić z piasku, i to długo długo ale co najciekawsze można się było z nią dogadać na każdy temat. Rozgadała sie zdaniami dopiero ostatnio, ze 2 miesiace temu (ma 25 miesiecy) a więc trochę się jej zeszło.

    Skomentuj

    •    
         

      Jakiś czas mnie tutaj nie było. Widze, że mam facecików z 2007r. przybyło - to miło Pozdrawiam mamy i ich pociechy!

      Skomentuj


        A ja jestem mamą Kamilka z 30.07.2007, witajcie

        Skomentuj


          Ja mam właśnie corkę w wieku 15 miesiączków, choc za pare dni juz 16 skończy. Nie ma jeszcze bogatego słownictwa, ale wszystkie podstawowe słowa (mama tata baba daj) to już zna. Ponadto ma bardzo szeroki zakres słów stworzonych na własny użytek, tak to np dziadek to jest dadat, pies- ał, książeczka (obojętnie jaka)- adadyn (to sobie wzieła od Aladyna), smoczek- siam, lala- laj, a ostatnio na swoje autko jeżdzik zaczeła mówić putko. Aha, na pytanie "czy chce ci się pić", jeśli tak, odpowiada: lajek (tak samo woła na niekapka), jeśli nie to: ne, na pytanie "zrobiłaś kupkę", pokazuje pupę i mówi: fuf (chyba od fuj, ale nie wiem kiedy to podłapała, mimo to wygląda przezabawnie )

          Shannon, czy naprawdę masz na imię Asia, bo jeśli tak to jesteś moją imienniczką


          Skomentuj


            Gaja

            Gaja Urodziła Sie 29 Maja 2007 Roku...jest Boskim Dzieckiem....pozdrawiam!
            mama Gaji

            Skomentuj


              hej hej ja też jestem Aśka

              Skomentuj


                no jest tu troche tych asiek
                shannon

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez gonrad Pokaż wiadomość
                  Witam wszystkie mamy czy któraś z Was, poza mną karmi jeszcze pociechę piersią? Malwka ma dwa lata i miesiąc i mamy w planie odstawianie, ale jakoś sie nie możemy zebrać. No szczerze mówiąc, to nie mam ochoty nie spać w nocy, jak rano idę do pracy i tak nam się jakoś schodzi. Jest jeszcze ktoś kto tak to odwleka?
                  pozdrawiam
                  Gosia
                  Witam!Ja moją małą karmiłam 19 m ( teraz ma 2 lata).Decyzję podobnie jak Ty odkładałam.W planach miałam karmienie do roku ale plan planem...Ciężko mi było się zdecydować, aż w końcu decyzja zapadła: koniec karmienia i bardziej ja to przeżyłam niż córka.Oczywiście wcześniej zmniejszałam liczbę karmień najpierw w dzień a później w nocy i mleko powoli zanikło.Dodam jeszcze że mała jest uczulona na białko mleka i muszę jej podawać Bebilon Pepti (na receptę) który bardzo polubiła i pije go z kubeczka.Także Droga Mamo konsekwencja i jeszcze raz konsekwencja...Pozdrawiam.


                  Skomentuj


                    Podziwiam mamy, które tak długo karmią swoje maluszki piersią. I znajdują na to czas i chęci. Rozczula mnie to po prostu. Ja też miałam takie piękne założenie, a skończyło się na 10 miesiącach cycowania. I to nie po jakimś drastycznym odstawianiu malucha, po prostu wyszło tak jakoś naturalnie. Można powiedzieć, że moja córeczka sama stopniowo porzuciła cyca. Trochę mi szkoda


                    Skomentuj


                      Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                      Podziwiam mamy, które tak długo karmią swoje maluszki piersią. I znajdują na to czas i chęci. Rozczula mnie to po prostu. Ja też miałam takie piękne założenie, a skończyło się na 10 miesiącach cycowania. I to nie po jakimś drastycznym odstawianiu malucha, po prostu wyszło tak jakoś naturalnie. Można powiedzieć, że moja córeczka sama stopniowo porzuciła cyca. Trochę mi szkoda
                      Ja napisałam o młodszej córce.Ale z synkiem(11 lat) miałam podobnie jak Ty, w 10 miesiącu sam rozstał się z cycusiem.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cycy

                        Ja pisałam również o młodszej. Starsza Ciągnęła 1,5 roku. Odstawianie było drastyczne bo pojechała na "odwyk" do mojej mamy na 2 tygodnie. Tylko że Ola nie chciała jeść nic poza mleczkiem mamusi, a Malwka ciągnie trzy razy: jak z pracy przyjdę, przed zaśnięciem i z raz w nocy albo i nie. Poza tym je wszystko i dużo. Nie jest to bardzo męczące, tyle że się upomina w różnych dziwnych sytuacjach.
                        Chyba poczekam jeszcze trochę jak będzie się dało wyjść z dziewczynami na podwórko po południu, taraz w domu trudno jest ją zając na tyle, żeby zapomniała.
                        pozdrawiam
                        G

                        Skomentuj


                          Hej!
                          Już kiedyś pisałam na tym wątku, ale się przypomnę. Mam na imię Magda i jestem mamą prawie dwuletnich bliźniaczek. Natalka i Julka urodziły się 4 kwietnia 2007 roku.
                          Podziwiam wszystkie mamy, które karmią tak długo swoje dzieciaczki. Chociaż też trudno mi sobie wyobrazić, jak takie duże dziecko pije z cyca
                          A jeśli chodzi o odzwyczajanie swoich pociech od czegokolwiek, mam wrażenie, że nam mamom jest bardzo ciężko I zawsze sobie znajdujemy milion powodów do tego, by to odłożyć. U nas tak jest ze smoczkami
                          Pozdrawiam!

                          Skomentuj


                            cześć mam na imię Lucyna i jestem mamą Madzi urodzonej 1 grudnia 2007 roku, pozdrawiam wszystkie mamusie i ich córeczki

                            Skomentuj


                              Witam Mamusie!
                              Moja córeczka urodziła się 16 maja 2007r, dzień przed moimi urodzinami Ale prezent. Ma na imię Amelka




                              Skomentuj


                                Witajcie,moja córeczka nazywa się Mia,urodziła się 28.09.07r

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X