Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pieluchy dla bobasków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    My używamy pampersów i jesteśmy zadowolone

    Skomentuj

    •    
         

      zaraz po porodzie w szpitalu zakładali dzieciątkom tylko pampersy po powrocie do domu zakładałam córci tetrowe pieluchy, po jakimś miesiącu tylko pampersy. Mała dostała pieluszkowego zapalenia skóry ponieważ źle działała na jej skórę rumiankowa wkładka z Pampersów, zmieniliśmy na huggiesy i jest ok!

      Skomentuj


        tylko huggies super-flex , pampersy uczulają
        Anulka 14.05.2008

        Skomentuj


          My na początku próbowaliśmy różnych ale wybraliśmy Pampersy,naszym zdaniem są najlepsze )
          BŁAŻEJEK 11.04.2008r. godz.14. 10 Pierwszy ząbek 17.10.2008r.
          Drugi ząbek 27.10.2008 Teraz ma już 6 ząbków. http://www.mamacafe.pl/suwak/3412.png

          Skomentuj


            A ja od zawsze używałam pieluszek o nazwie Unisex takie fioletowe można je kupic tylko w Tesco,mają średnią cene to znaczy nie najtańsze i nie najdroższe ale dla mnie najfajniejsze.Używałam dla porównania też pampersów i w sumie nie widziałam żadnej różnicy między nimi więc po co przepłacac.
            Alanek 14.09.2006

            Skomentuj


              Ja tak jak ostatnio pisalam używałam tylko pampers. Ale ostatnio byłam w Rossmanie i kupilam rossmanowskie babydremam i powiem że dla mnie (albo raczej dla małej) rewelacja.Mięciutkie jak z materiału, wygodne, chłonne, i w niczym się nie różnią od Pampers poza tym że są tańsze.


              Skomentuj


                a ja odkąd zaczęłam mała wysadzać na nocniczek całkowicie przestałam używać jednorazówek. Używamy kieszonek, otulaczy + tetra. Mam w planach kupić trenerki (dam znać czy fajna sprawa).


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  dziewczyny a co myślicie o pieluchach-majtkach ? Warto nie warto ??
                  Jak to się w ogóle zakłada? (tzn chodzi mi o to czy w miarę szybko i sprawnie)
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Tree ja włąśnie mam zamiar takie kupić - takie do prania. Myślę żę napewno sie lepiej zakłada niż pampki, a poza tym dziecko czuje że ma mokro więc do nauki nocnikowania super. Ja kupuję pewnie w tym tygodniu to dam znać o szczegółach. Bo szczerze to moja strasznie się złości jak mam jej pieluchy zapinać.
                    A Ty Tree masz zamiar takie trenerki kupić??


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      majek czyli te pieluchy - majtki nazywają się trenerki ? Ja myslałam o tych nowych pampersach, ale skoro są wielorazówki to może by o takich pomysleć.
                      Masz jakieś na oku ?
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Tree trenerjki to są z tych do prania http://www.pieluszkarnia.pl/index.ph...dzac-z-pieluch bo w nich dziecko czuje że nasikało ale nie zasikuje rajstop itd. a więc to już nie pieluchy. a te pieluchomajtki z pampersa to są takie sabie ja kupiłam 4 i są dość ciasne w nóżkach zakładać je jest nieco wygodniej bo na siedząco a nie ma leżąco (a moja nie cierpi leżęć przy zmianie pieluchy)
                        Ja bym była za tymi trenerkami jak chcemy uczyć korzystania z nocnika bo poza domem to one nie spełniają już dobrze swojej funkcji. J np. teraz w domu tetry + otulacz używam a poza domem kieszonek i raz w tygodniu piorę a więc nie jest to męczące. Ale zawsze pare pampków mam np. na wyjazd poza miasto.

                        A i jak Tree zdecydujesz się na zakup w pieluszkarni to masz 10% rabatu bo udzielasz się na parenting


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Majek a to jedna taka trenerka kosztuje 50 zł łoo matko.
                          Ile takich bym musiała kupić ?
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            ja to 3 kupię bo mam jeszcze te kieszonki więc będę na zmianę uzywała
                            a poza tym jak teraz Majkę wysadzam to 2-3 tetry mi zasika dziennie + pielucha na spacer i na noc więc myslę że 3 starczy

                            wiesz to tak się wydaje że dużo ale jedna paczka pieluch tyle kosztuje więc szie i tak opłaca
                            wiesz ile ja już zaoszczędziłam na wych pieluchach mimo żę 700zł na początek wydałam


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Majuś ja wiem, że takie pieluchy kosztują tyle samo. Tylko, że łatwiej jest mi wydać 50 zl jednorazowo niż 150 zł na 3 pieluchy
                              No ale kurka chyba trzeba będzie o czymś takim pomyśleć.
                              Przymierzam się do nocnika, na razie czytam i się przygotowuję by jak najlepiej do tego podejść.

                              A o jakich kieszonkach też piszesz? Ooo matko i córko... jaka ja zacofana i nie w temacie
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                To te moje pieluchy do prania
                                bo wiesz są jeszcze formowane techniczne i takie tam
                                a ja mam kieszonki czyli pieluchę na wkłady
                                szybciej schną ale trzeba wkłady wyciągać i wkładać a to zajmuje jakieś 9min w przypadku moich 9sztuk


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X