Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pieluchy dla bobasków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    ja kupuję takie http://sklep.ekodzieciak.pl/pieluszk..._22_32_43.html
    http://sklep.ekodzieciak.pl/pieluszk..._22_32_44.html
    ale mam i takie http://www.pieluchy.com.pl/index.php?str=sklep tylko te są dla starszych odpowiedniejsze bo czuć że pielucha jest mokra
    ale są jeszcze Imse Vimse.
    myślę żę 20 starczy
    zależy jak często pierzesz
    ja mam 12 i co 3 dni piorę ale używam też jednorazowek


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      te biedronkowe pieluchy dada są grubsze i sztywniejsze niż reszta na razie nadal jestem przy tych z kauflandu, fajne cienkie, gumka z tyłu trzymające i miękkie rzepy, a jak nasiusia to nie robią się kluchy tylko równomiernie wzrasta objętość i chłoną też nieźle, miałam ostatnio bella happy, bo były w promocji 72 szt za 30 zł, ale w porównaniu do tych z kauflandu to gorzej chłoną i mają zaniżone rozmiary chyba troszkę

      Skomentuj


        #78
        dziewczyny a jak z hugiesami ja wlasnie mam paczke ale wydaje mi sie ze one przemakaja i niewiem czy to tylko ta paczka czy one takie sa?

        Skomentuj


          #79
          ja już jakis temu pisałam że ostatnio jak kupiłam hagisy to były inne niż zawsze i przeciekały bardzo szybko


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #80
            I ja ostatnio zaczęłam narzekać na huggies
            Chyba trzeba będzie się przerzucić na Pampersa.

            Skomentuj


              #81
              mysmy od kiedy Gabrys zaczął na maksa brykać to zmieniliśmy na pampersy 4 activ. wczesniej byly za male i je przesikiwał, ale teraz dupka mu schudła i sa ok. tylko ta cena byla raz promocja ze 72 szt z chusteczkami kosztowalo 43zl. i my glupcy nie zrobilismy zapasu bo akurat kasy nie bylo.

              Skomentuj


                #82
                Moje córcie używać mogą tylko pampersów pampersa bo od innych pupy się im odparzają ((pampers ma aloes i swietne rzepy ktore rosna wraz z brzuszkiem)), chsteczki natomiast tylko hagisa od pampera odparzeniapozatym te pampersa sa strasznie mokre i sliskie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  A zauważyłyście, że w paczkach Pampers 4 jest o 2 pieluchy mniej
                  (zamiast 72, jest 70) a cena ta sama

                  Skomentuj


                    #84
                    Chciałam się przerzucić na papampersy, bo huggies ostatnio się psują, ale na pewno już tego nie zrobię!

                    Byłam wczoraj na obiadku u teściów. Tak się pakowałam że zapomniałam o pieluszce. Poszłam pożyczyć do sąsiadki. Był to papmpers lets go. Nie dość, że są makabrycznie perfumowane ( dla mnie makabrycznie, ciąża uczula na zapachy). Dziecko spędziło w nim tyle co droga do domu (1,5h), pupa podrażniona od tego całego aloesu i skóra jakaś nie naturalna. A perfuma tych pieluch dla mnie nie do zniesienia...

                    Bardziej naturalnych niż huggies chyba nie znajdę...

                    Skomentuj


                      #85
                      Lola_lu te let's go to chyba majtki treningowe sa w takim fioletowym opakowaniu. Dla mnie bardzo roznia sie od tych Activ Baby w zielonych opakowaniach tak wiec nie zniechecaj sie tylko wyprobuj Activy moze Ci spasuja

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Jak się znowu wkurzę na huggies, to pewnie dam się namówić

                        Skomentuj


                          #87
                          My uzywamy pampers Activ baby i uwazam ze sa super.Pupa jest sucha nawet po nocy kiedy pielucha jest napeczniala .

                          Skomentuj


                            #88
                            hmm.. tak sie zastanawiam nad tymi pieluszkami Pampers bo juz zglupialam troszke.. Na poczatek dla Dzidziusia 2-5kg czy 3-6kg? Czy to robi jakas roznice?

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              #89
                              te od 3-6 sa poprostu dla wiekszego noworodka. kup sobie te "2" mysle,że lepiej większe niż mniejsze.

                              Skomentuj


                                #90
                                No tak myslalam wlasnie, albo kupie jedne opakowanie tych mniejszych na poczatek i potem te wieksze zaczne kupywac jak sie tamte skoncza. Bo patrze, ze te 2-5 to jest w paczcie ich tylko 43 szt. a co to bylo dla takiego Malenstwa.. jak idzie dziennie z ok. 8 pieluch albo i wiecej jak sie nie myle.

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X