Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

pieluchy dla bobasków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dziewuszki czy ja wkleiłam Wam link to identycznego wątku tak dla
    hecy ?? lekko zasugerowałam byście tam kontynuowały wątek.

    grazie mille
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      A my juz nie używamy pieluch i bardzo dobrze bo ostatnio nawet Pampers 6 były już za małe.


      Skomentuj


        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
        A my juz nie używamy pieluch i bardzo dobrze bo ostatnio nawet Pampers 6 były już za małe.
        ciesz sie Aniu,ja osobiscie wolalabym skonczyc z pampersami zanim maly z nich wyrosnie.Atak nawiasem mowiac przeczytalam gdzies ,ze im bardziej w dotyku i wygladzie pampersy przypominaja plastik tym bardziej sa do niczego.Proste i logiczne.I bez zadnego testowania.

        Skomentuj


          Mój synek ma uczulenie na pampersy Używam Huggies Premium i jestem zadowolona
          Kochany Nikodem 2009.04.07.

          [/url][/url]

          Skomentuj


            Ja używałam juz kilku rodzajów i powiem tak: moim zdaniem Pampersy są najlepsze, chociaż jak wiadomo nie tanie. Jako zamiennik moge polecić Happy. Ale jak tylko trafia się promocja to kupuje pampki

            Skomentuj


              dziewczyny jest już temat o pieluchach a Wy dalej swoje
              po co dublować czy tak trudno dopisać swoje zdanie do wątku już istniejącego
              http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...light=pieluchy


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                majek, ja zauważyłam że podaje sie link do watku juz istniejącego na tacy i jak grochem o ścianę zostaje on i tak zignorowany

                nie wiem czy widziłas że juz nawet admin sie w tej sprawie odezwał

                Skomentuj

                •    
                     

                  właśnie widziałam
                  mnie to denerwuje bo czasem człowiek chciałby cos poczytać i trzeba przez 2 albo 3 albo jeszcze więcej wątków sie przedzierać


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                    A my juz nie używamy pieluch i bardzo dobrze bo ostatnio nawet Pampers 6 były już za małe.
                    i my też już nie używamy pieluch huuurra ostatnio używaliśmy hagisy super flex (bardzo nam się sprawdzały ) i rossman


                    Skomentuj


                      A ja od poczatku happy malemu zakladam czsami probowalam rozne ale te mu najbardziej odpowiadaly.Mam nadzieje ze juz dlugo to nie potrwa mlody powoli kuma o co chodzi,a chusteczek nie uzywam bo i po co jak lepiej umyc szkraba








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witajcie mamusie

                        Ja od urodzenia używam pampersy Pampers i nie mial zadnego uczulenia.

                        Skomentuj


                          My też od samego początku używamy pampersów i jesteśmy z nich zadowoleni.
                          "Walcz o to, co kochasz!"

                          Skomentuj


                            Odp: pieluchy dla bobasków

                            my uzywamy pampersów z aloesem, jakos wydaje mi się, ze maly ma wiekszy komfort, bo wszystko wsiąka i nie ma tego dyskomfortu. Odparzała mu sie pupa kiedy walił zadsze kupki, ale sudocrem i po sprawie. chusteczek tez uzywam z biedronki, tanie i dobrze nawilżone, lepsze niż Cindii czy bambino.. ( piszę tu o tych tanszych) , osobiscie z tych lepszych polecam Nivea. Pampers nie pachnialy zbyt "dzidziusiowo" no i słabo nawilżone.

                            Skomentuj


                              Odp: pieluchy dla bobasków

                              ale napisałam wyp. dopiero po wysłaniu przeczytałam ;P co do tematu, próbowałam pieluch Happy i tych z rossmana, ale kupa wychodziła za każdym razem bokiem :]

                              Skomentuj


                                Odp: pieluchy dla bobasków

                                Ja oststnio zakupiłam w lidlu te tujours i żadna rewelacja w nocy przesikane dziwny zapach. takie recenzje na bangli podostawały te pieluchy a dla mnie sredniowe wolę bawełnę i mikorpolar hehe


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X