Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

karmienie a truskawki;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    karmienie a truskawki;)

    Cześć , mam mały problem.
    od niedawna jestem mamusią i chciałabym od czasu do czasu zjadać jakieś owoce.Czy mogę jeść truskawki bo bardzo je lubię.
    Wiem że banany też odpadają chociaż też bardzo lubię.Ogólnie chciałabym wiedzieć czym nie zaszkodzę maluszkowi.
    Last edited by mlodam17; 06-06-2009, 16:11.
  •    
       

    #2
    truskawki mocno uczulaja - ja bym nie ryzykowala

    Skomentuj


      #3
      ja jadlam i nic nie bylo ale jadlam nieduze ilosci.
      banany tez jadlam,tak samo jak kiwi i inne tylko pomarancze i mandarynki odstawilam ale tez nie na dlugo, jadlam wszystko tylko ze w malych ilosciach. ale na szczescie moj maluch nie mial zadnych dolegliwosci kolkowych ani innych.

      Skomentuj


        #4
        Banany odpadają? Pierwsze słyszę Mi położna mówiła, że jabłka, banany,
        winogrona i np arbuz ok Ja nie karmiłam długo, bo nie miałam pokarmu ale
        małej nigdy nic nie było po moim mleczku


        Skomentuj


          #5
          Młoda musisz próbować. Mojego synka np bolał brzuch po jabłkach.
          Po bananie było ok.
          Truskawki jadałam jak miał już 4 miesiące wiec był już dużo starszy
          niż Twoja córcia.
          Próbuj powolutku i w małych ilościach a małą obserwuj.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #6
            No według mnie dziecko to jest jedno wielkie doświadczenie naukowe
            Trzeba próbować małe ilości i jak jest ok, to jesz sobie. Tak samo później
            będziesz dzidzi rozszerzać dietę.


            Skomentuj


              #7
              Nusiak my miałyśmy łatwiej, rodząc w zimie, mało owoców było,
              więc nas nie kusiły żadne truskawki, czeresnie
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Hehe, to fakt Zwłaszcza w styczniu truskawek jakoś nie widziałam
                A tak na marginesie to moja Julka się teraz nimi zajada wręcz. A doprać
                jej ciuszki to tragedia


                Skomentuj


                  #9
                  Hej,
                  mój syn skończyl 3 miesiące i z tej okazji zafundowalam sobie i jemu truskawy. Co prawda brzuszek go nie bolał ale dostał wysypki. Moja położna radzi by próbować to, na co się ma ochotę w niewielkich oczywiście ilościach i obserwować maleństwo
                  Bóg nam nie daruje, Bóg dokopie nam,
                  gdy ktoś z nas zepsuje to, co dał nam sam...

                  Skomentuj


                    #10
                    Wszystkiego trzeba próbować, ale najpierw w małych ilościach. Mojemu Krzysiowi nic nie było po truskawkach.
                    Krzyś - 26 lutego 2009 roku

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      dziewczyny a co do laktacji to ja nie karmie naturalnie tylko ściagam pokarm laktatorem bo moja mała nie chce ssać mojej brodawki po ilu zaniknie mi laktacja bo ściągając to nie tak samo jak ssanie dzidziusia.

                      Skomentuj


                        #12
                        Młoda laktacja raczej nie zaniknie, ale mleka bedzie niewiele. Jesli jednak
                        będziesz ściągać powiedzmy co 3 godziny (również w nocy) to laktacja będzie w miarę ok.

                        A przez nakładki próbowałaś np. z Aventu? Mój syn był karmiony właśnie
                        przez nie.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja ostatnio zjadłam 6 truskawek tak na próbę i niestety na drugi dzień wieczorem zauważyłam u synka lekkie uczulenie.


                          Skomentuj


                            #14
                            Napisane przez amie7 Pokaż wiadomość
                            Ja ostatnio zjadłam 6 truskawek tak na próbę i niestety na drugi dzień wieczorem zauważyłam u synka lekkie uczulenie.
                            Co do truskawek ,nie szlej i nie probuj na sile ich jesc.Wiecej z tego szkody niz pozytku.
                            Co do laktatora podzielam zdanie family,a polecam rowniez nakladki Aventu.Swietna sprawa!Przy problemach z karmieniem typu popekanie brodawek czy zapaleniu piersi jest to rewelacja!!!Po kilku dniach moje problemy znikly tak predko jak sie pojawily .Slyszalam , ze rowniez przy zle wyksztalconych brodawkach sa b.uzyteczne.Polecam!

                            Skomentuj


                              #15
                              Mój Mały miał po truskawkach zielone i rzadsze kupki a co do karmienia myślę że powinnaś próbować przystawiać mój Mały też nie umiał chwycić pogryzł mnie strasznie ale zacisnęłam zęby i się udało karmię już 4 mies.
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X