Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    zawsze chciałam spróbować jak ten syrop klonowy smakuje, ale nie mam odwagi go kupić, bo jeszcze okaże się niedobry.
    wiesz co, nie potrafie ci wytlumaczyc, dobry jest, my go duzo uzywamy

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
      to musi być coś pysznego, kocham orzechy, a jakie dawałaś???
      już nie pamiętam jakie były w oryginale, akurat wtedy ich nie miałam i zrobiłam z arachidowymi. tylko musisz je dokładnie potłuc na miazgę albo zmielić. ja mam maszynkę, więc mielę.
      nam te grzanki smakują. można je też miodem polać.
      w ogóle mój m. lubi sam chleb maczany w jajku i potem smażony. też całkiem dobre, ale nie rewelacyjne.

      Skomentuj


        U mnie w dużych ilościach w domu idzie tylko miód i moje przetwory owocowe. Mój syn je miód lipowy lub akacjowy, natomiast mój maż kupuje tylko spadziowy i potrafi taki na raz wypić, tak samo moje powidła. Ja robię (jak mnie coś najdzie) - on pochłania jako przekąskę. Ale syropu klonowego jeszcze nie jedlismy.




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
          a coś oprócz przepisu zamierza jeszcze napisać
          Oooo on sie Was boi bo wie że jak coś przeskrobie to mu tutaj dupsko obrabiam i że bardzo dobrze wiecie jaki to gagatek
          a czasami to jest nawet zazdrosny i pyta złośliwie ile mam juz tysiecy postów na forum, prosiak

          Skomentuj


            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
            A ile to dzieciątko miało jak umarło?uważam,że to nie jest zbieg okoliczności.Córeczka która zmarła na pewno chciała zeby mieli kogoś za nią.Ja wierze w to że zmarli mają wpływ na nasze życie.A Wy co na ten temat sądzicie?Ja uważam że jak umrze ukochana osoba to ona czuwa nad swoją rodziną.
            Martyna zainteresował mnie twój post i doszukałam sie w końcu o co chodzi bo przeczytałam daleko z przodu skrawek i chciałam powiedzieć że mnie w życiu zdarzyło się to samo cztery lata temu byłam w ciaży zaczęłam krwawić w 12 tyg. i okazało się że dzidziuś zmarł to było w 2005 roku ciaża zaczęła się w czerwcu skończyła we wrześniu termin był na marzec i w 2008 roku powtórka w cisażę zaszłam w czerwcu w 12 tyg. zaczęłam krwawić ale tym razem dzidziuś żył i urodził się tyle że z pewnych powodów w lutym a nie w marcu jak był termin wszystko się powtórzyło ale nie myślę że to ta sama duszyczka chciała żyć dla mnie to osobne dzieci i tamto zmarłe traktuję jak osobę która zaistniała w moim życiu ma imię i moją miłość i żal że nie mam go przy sobie modlę się do niego z prośbą żeby opiekował się swoimi braćmi bo wierzę że może to robić i że zmarłe osoby są z nami i nam pomagają w trudnych chwilach a nawet ratuja życie bo mnie tak się zdarzyło
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              jeszcze raz poszłam sobie na zakupy i kupiłam 132 Pampersy za 75zł, także ogłaszam, że w carrefurze jest promocja pampków
              właśnie ostatnio jadąc trasą widziałam reklamę tego i trza by się wybrać bo okazja, wychodzi 55gr za pieluchę to tanio

              a tak w ogóle to jest tu kto???

              piszecie o dobrych jedzonkach aż zgłodniałam ale mam lenia i nie chce mi się robić zjem banana

              a lena zeswirowała teraz z jedzeniem i je o 5 mleko o 10 mleko z kaszką o 15 zupa + deserek owocowy i o 20 mleko i sen do 5
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                ja jestem
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Jaroszka dziś mały tak wczesnie padł ? Bo moja jeszcze biega.


                  Skomentuj


                    hej dzieci spia wiec chwila dla siebie jaroszka jestes czy juz zniklas

                    Skomentuj


                      witam mamusie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no to dobrze ze ktoś tu jeszcze jest bo mi się spać nie chce a oglądac mecz tym bardziej
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                          Jaroszka dziś mały tak wczesnie padł ? Bo moja jeszcze biega.
                          moja kruszynka już śpi czekałam i nikt się nie odzywał to czytałam gdzie indziej hej dziewczyny miło was zobaczyć
                          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                          Skomentuj


                            Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                            hej dzieci spia wiec chwila dla siebie jaroszka jestes czy juz zniklas
                            jestem jestem szukam kogoś do dyskusji bo mam dziś dobry dzień na kłótnie
                            ha ha żartuję
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              no to ladnie jak mały spi a duzy napewno grandzi ha ha ha ha

                              Skomentuj


                                No a ja niestety muszę spadac bo moi Mężczyźni już w kolejce czekają do kompa Może później wpadnę.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X