Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    moje dziecko cały dzień nie spało i jeszcze teraz nie może zasnąć przynajmniej już nie płacze. ciekwe ile teraz jej zębów na raz wyjdzie.
    ja już nie pamiętam kiedy ciasto piekłam, ostatnio chyba babeczki z bitą śmietaną robiłam, to sama wszystkie zjadłam. mój m. jest nieciastożerny, a dla samej siebie mi się nie chce robić. wiadmo zjem całą blachę sama i będę potem cierpieć!

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
      ona jest polka ( to kolezanka mojego meza z bloku) on amerykaninem, a nie szykuje sie bo wszystko gotowe, sukienka, buty, za godzinke jade na pazury a za dwie przychodzi fryzjerka zrobic mi koka i tyle, impreza zaczyna sie pozno wieczorem, acha a relaks juz mialam ...przecie pisalam hehe
      niektórym to dobrze ja mam cały zestaw do robienia paznokci, pełno brokatów, cyrkoni i innych pierdółek i od prawie 11-stu miesięcy nic nie mogę z tymi paznokciami zrobić! nie mówiąc już o fryzjerach, kosmetyczkach...

      Skomentuj


        ja tez rzadko kiedy cos pieke,ale po dzisiejszym dniu to nigdy nic nie wiadomo jak mi wyszło tak ładnie to moze sie rozbujam że bede jak PANI DOMU i co tydzien będe pichcic jakies słodkości

        Skomentuj


          no ja musze bo na codzien ludziom sie pokazuje to jakbym im taka obgryziona lape wystawila z jakims papierem do podpisania to by se pomysleli za albo flejta jakas albo biednie jej ten biznes idzie skoro na manicure ja nie stac
          moje dziecie jakos niezauwazalnie przechodzilo zabkowanie - na moje szczescie!

          Skomentuj


            ja kiedyś piekłam nawet i kilka razy w tygodniu, ale w końcu przyszło mi zamieszkać z takim wybrednym typem i się skończyły moje pasje kulinarne.

            Skomentuj


              wybrednym typem? to Twoj maz czy tesciowa haha...

              Skomentuj


                właśnie poszłam do m. powiedzieć, że tak bym sobie jakieś ładne paznokcie zrobiła, a ona na to, że mogłabym sobie włosy przefarbować, pytam na jaki kolor, a on odpowiada: na taki piękny

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  moje dziecko cały dzień nie spało i jeszcze teraz nie może zasnąć przynajmniej już nie płacze. ciekwe ile teraz jej zębów na raz wyjdzie.
                  ja już nie pamiętam kiedy ciasto piekłam, ostatnio chyba babeczki z bitą śmietaną robiłam, to sama wszystkie zjadłam. mój m. jest nieciastożerny, a dla samej siebie mi się nie chce robić. wiadmo zjem całą blachę sama i będę potem cierpieć!
                  Magda doskonale Cię rozumiem bo mojemu Karolkowi wychodzą trójki,
                  od kwietnia biedaczek się już męczy i dopiero jedna wyszła

                  Skomentuj


                    Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                    wybrednym typem? to Twoj maz czy tesciowa haha...
                    mąż

                    Skomentuj


                      no to magda rob ten "piekny" kolor jak sobie wredny typ zazyczyl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mamokarolka nie załamuj mnie.... ja widziałam dziś takie białe kreski/plamki w miejscu jednej czwórki. nie wiem czy akurat ten ząb wyjdzie, bo Asia jeszcze nawet wszystkich dwójek nie ma. ale te czwórki chyba też łagodnie nie wychodzą. niedawno przecież Colorka pisała o wychodzących czwórkach u Amelki.
                        najlepsze jest to, że m. nie chce dawać Asi nurofenu, bo po co ją niepotrzebnie lekami faszerować. jasne, to niech z nią siedzi w tygodniu i słucha tego ciągłego płaczu, i dziecko się męczy i nie będę ukrywać, że ja też.

                        Skomentuj


                          Magda u nas czwórki wyszły dość łagodnie, wcześniejsze ząbki też no ale te to już masakra.
                          Mały się ślini jak niemowlaczek

                          Skomentuj


                            ja przeżywam akcję ząbkowania dopiero trzeci raz, ale za każdym razem bardzo boleśnie. najpierw trzy zęby na raz, potem dwa, a teraz nie chce nawet wiedzieć ile tego rośnie.

                            Skomentuj


                              Dziewczynki ja się muszę z Wami dzisiaj już pożegnać, mamy z m taką zasadę że wieczory jak mały uśnie mamy tylko dla siebie i żadne z nas komputera nie używa.
                              Miłej nocki życzę

                              Skomentuj


                                U mnie to wyłaża 4 i 5 naraz wiec sa ataki płaczu i histeri ze gryzie wszytsko ...... no cóż trzeba czekac az wylezą


                                http://www.youtube.com/watch?v=ZBe3V...eature=channel
                                sprawdzcie sobie ten teledysk,to są moi znajomi,z ta dziewczyną chodZiłam do podstawówki i szkoły średniej do jednej klasy ...... myslę że spodoba się wam
                                Last edited by olcia79; 22-08-2009, 20:50.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X