Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Masz rację Olcia, jak mała zacznie dorastać to może być ciekawie.

    U nas najpierw miał by Kuba, ale Kubusiów pełno, potem Mateusz, ale od dwóch lat na listach najpopularniejszych imion w Wawie w pierwszej piątce jest. Tak więc staneło na Julku (choć rodzina nie jest zachwycona, a mój Bartek i tak na niego woła Mati). Ale najciekawsze jest to, że teraz mój mąż jest na wakacjach ze swoją córką i właśnie dziś jej powiedział,że będzie miała przyrodniego brata. I nagle usłyszałam przez telefon, że Maciuś to piękne imię. Ciekawe czyj to pomysł




    i Bartek :-)

    Skomentuj

    •    
         

      no czesi sa nieźli a ich jezyk mnie poprostu rozbraja,uroki mieszkania 15min od granicy hahahahaha
      na basenie w vidnavie hitem są frytki - bramborowe hranolky ,jak ktos nie zna czeskiego to kurcze problem,bo na tablicy wymienione nazwy potraw i dupa,dobrze ze czlowiek wie ze ziemniaki to brambory hahahaha
      a kamil chcial isc po loda i sie pyta jak ma powiedzieć ze chce loda,a lod po czesku to zmarzlina
      nie no mozna opowiadac i opowiadac

      Skomentuj


        A wyobraź sobie jak pan do pani mówi, żeby mu zrobiła zmarzlinkę




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
          Masz rację Olcia, jak mała zacznie dorastać to może być ciekawie.

          U nas najpierw miał by Kuba, ale Kubusiów pełno, potem Mateusz, ale od dwóch lat na listach najpopularniejszych imion w Wawie w pierwszej piątce jest. Tak więc staneło na Julku (choć rodzina nie jest zachwycona, a mój Bartek i tak na niego woła Mati). Ale najciekawsze jest to, że teraz mój mąż jest na wakacjach ze swoją córką i właśnie dziś jej powiedział,że będzie miała przyrodniego brata. I nagle usłyszałam przez telefon, że Maciuś to piękne imię. Ciekawe czyj to pomysł
          ojoj to widze ze duzo masz tych dzieci swoich i przyszywanych hehehehehe
          a tak powaznie to mi sie maciej podoba,
          u nas było tak:
          antonii,bartosz,tomasz,remigiusz oczywiscie w ostatecznosci wyszła emilia która nie za bardzo mnie sie podoba ale moj mąż chcial emilke to ma emilcie,mi sie hania podobała i marta

          Skomentuj


            Swoje będę mieć tylko dwa, bo z córką męża nie mam kontaktu, gdyż poprzednia małżonka zatroszczyła się nastawiając dziecko by chciało widywać się tylko z tatą. Jest wyrok sądu i nie ma przebacz.Zresztą dziecko jest najważniejsze. Może jak Julek się urodzi to coś się zmieni.




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
              A wyobraź sobie jak pan do pani mówi, żeby mu zrobiła zmarzlinkę
              o matko i córko !!!!!!!!!!!!!! szczoch poszedł na krzesło

              Skomentuj


                Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                Swoje będę mieć tylko dwa, bo z córką męża nie mam kontaktu, gdyż poprzednia małżonka zatroszczyła się nastawiając dziecko by chciało widywać się tylko z tatą. Jest wyrok sądu i nie ma przebacz.Zresztą dziecko jest najważniejsze. Może jak Julek się urodzi to coś się zmieni.
                wiesz to przykre ze tak postepuje...... ale cóż nic nie poradzisz,moze jak dorosnie to sama zrozumie pewne sprawy
                A jesli moge zapytac to ile lat ma córka?

                Skomentuj

                •    
                     

                  11 - tyle co mój syn. Już wiele rozumie i można jej sporo wytłumaczyć. Ale w związku z tym, że rzadko się widują i kontakt jest mocno ograniczony,(bo nie masz jak powiedzieć dziecku, które widzisz raz w tygodniu przez 3-4 godziny że będzie miała przyrodniego brata). Dlatego dopiero teraz gdy mają dla siebie te dwa tygodnie może jej to spokojnie powiedzieć.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Coyotka witam. Coraz więcej nas się tu robi.... Ten wątek wszystkie mamy przyciąga. Przejrzałam tylko pobieżnie posty więc się zbytnio nie udzielam bo nie w temacie.
                    Olcia jak się cieszę, że Cię widzę Moja dziecina już śpi, jak nigdy
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Wpadłam tu i zamierzam zostać.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        anik ja aż sikam ze szczęscia na twój postowy widok

                        Skomentuj


                          Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                          Wpadłam tu i zamierzam zostać.
                          NIE MASZ WYJSCIA ,MUSISZ ZOSTAĆ!!!!


                          Nawet języka czeskiego się możesz tu nauczyć hahahaha

                          Skomentuj


                            O tak przynajmniej spędzę ostatnie tygodnie ciąży na czymś pożytecznym, a nie tylko ciągłe polegiwanie w łóżku.
                            A czeski zawsze się przyda




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                              anik ja aż sikam ze szczęscia na twój postowy widok
                              Słonko ale nie sikaj w majtki, bo tylko prania więcej, lepiej pożycz od małej nocnik
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
                                Swoje będę mieć tylko dwa, bo z córką męża nie mam kontaktu, gdyż poprzednia małżonka zatroszczyła się nastawiając dziecko by chciało widywać się tylko z tatą. Jest wyrok sądu i nie ma przebacz.Zresztą dziecko jest najważniejsze. Może jak Julek się urodzi to coś się zmieni.
                                to jakas paskudna kobieta, ja uwazam ze oboje rodzicow ma prawo do dziecka bez wzgledu na stan ich zwiazku. Moj Jonathan mial nas obojga przez caly czas, nawet powiedzialabym ze dluzej z ojcem mieszkal ze wzgl. na szkole do ktorej przedtem chodzil niz u mnie. Legalnie mielismy tzw. joint custody czyli rownouprawnienie zarowno w opiece jak i dzieleniu kosztow na syna.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X