Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
    dziewczyny co wy sie na zapas martwicie
    Ja się już martwię bo mój tylko rok młodszy od Twojego,wchodzi właśnie w ten tzw. głupi wiek


    Skomentuj

    •    
         

      anna to sie nie ma co martwic........ będziesz sobie wlosy rwała z głowy jak bedzie potrzeba a tak to tylko sie wrzodów nabawisz hehehehe

      Skomentuj


        Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
        dziewczyny co wy sie na zapas martwicie
        bo OLCIU od małego trzeba wymagać bo potem sobie nie poradzę moi rodzice tak z najmłodszym bratem mają
        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

        Skomentuj


          jaroszka dasz rade

          Skomentuj


            moj ma 5 lat i tez trudny wiek

            Skomentuj


              a ja uwazam ze kazdy wiek jest trudny,wiec trzeba zacisnac zeby i do przodu,i nie ma sie co zamarwtiac na zapas,bo sa rozne dzieci,roznie przechodza dojrzewanie i nie ma co sobioe glowy na zapas zawracac tym co bedzie

              A ja mam siostre co ma lat 15 i jest okropna,same z nia problemy i co mam plakac ze moj kamil taki sam bedzie....moim zdaniem bez sensu

              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                a ja uwazam ze kazdy wiek jest trudny,wiec trzeba zacisnac zeby i do przodu,i nie ma sie co zamarwtiac na zapas,bo sa rozne dzieci,roznie przechodza dojrzewanie i nie ma co sobioe glowy na zapas zawracac tym co bedzie

                A ja mam siostre co ma lat 15 i jest okropna,same z nia problemy i co mam plakac ze moj kamil taki sam bedzie....moim zdaniem bez sensu
                masz racje kazdy wiek jest trudny .. kazde dziecko inaczej go przechodzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Cześć babeczki

                  dzis u nas było bardzo gorąco,zaliczyłam kawke u szwagierki i potem na ogródku posiedzielismy,nad spacerówka dalej myśle hahah


                  Sikornik co tam wyszło noi gdzie sie szwędali twoi mężczyzni

                  Colorka no co ty!!!!!!!!dwóch i ja sie teraz dopiero dowiaduję
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    jaroszka dasz rade
                    mam nadzieję bo już czasem mam wątpliwości
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      jaroszka a ty mysl;isz ze inni nie maja....wszyscy mamy watpliwosci czy dobrze nam sie uda wychowac dzieci,ale czas pokaże .......... w kazdym razie nie ma sie co stresowac za wczasu bo to i tak nic nie da

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a gdzie zniła color

                        Skomentuj


                          chcialam napisac znikła

                          Skomentuj


                            melchior moze i znila hahaha
                            a tak powaznie to gdzies nam uciekła
                            sikornik chyba tam daje lekcje pogoladowa swojemu panu hahahah

                            Skomentuj


                              Witaj Silek.Moja mała miala 1,5 roku jak kupiłam spacerówkę parasolkę i to był trafny zakup,wózek lekki szybko się sklada w samochodzie zajmuje malo miejsca.


                              Skomentuj


                                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                                jaroszka a ty mysl;isz ze inni nie maja....wszyscy mamy watpliwosci czy dobrze nam sie uda wychowac dzieci,ale czas pokaże .......... w kazdym razie nie ma sie co stresowac za wczasu bo to i tak nic nie da
                                masz rację a i tak każdy dzień pokazuje czy sobie radzimy czy nie a swoją drogą to zależy od charakteru dziecka bo nawet wychowane pod kloszem okazują się trudne
                                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X