Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
    sikornik masz tu linka,pokaz tesciowi niech wam przywiezie,normlanie mozesz brac ten sam rozmiar ktory bierzesz tutaj w polsce
    http://www.dm-babybonus.de/cgi-bin/n...&hp=1248800406


    ALBO CZEKAJ MASZ TU INNEGO LINKA,TU MASZ CAŁA SERIE Z DM DLA DZIECI,JA PRZYWIOZLAM SOBIE TEZ WIELKIE PACZKI CHUSTECZEK DO PUPCI,tam sobie mozesz poogaldac co jeszcze maja ciekwego

    http://www.babylove.de/cgi-bin/winde...&hp=1248800575
    a to dobry pomysł - tylko teściu jest w Polsce raz na dwa miechy

    Skomentuj

    •    
         

      no ale tam sa czesto promocje i sie oplaca,to niech ci wieksze przywiezie to bedziesz miała "na zaś"
      Moja emilcia już bardzooooooooo długo nosi 4,a 4+jej nie kupuje bo są za duze

      dobra ,narazie uciekam,bo mnie syn goni hehehehe
      odezwe się później
      papapapa babole_
      Last edited by olcia79; 28-07-2009, 19:23.

      Skomentuj



        hej babolki

        ja na chwilke bo zaraz małego kapie,u nas rano lało ale sie rozpogodzilo i byłop ięknie ,spacerek zaliczony był a po obiadku na ogródku posiedzielismy mały w paisku z siostra a ja popieliłam sobie kwiatki

        duzo zdrówka dla Karolka i Poldkaja na biegunkę tez dawałam chrupki i banany,orsalit swietny jest i Ors 2000!!!!!


        Dziewczyny a zwłaszcza Iza -ja sprawe z nocnikiem za namowa i zaczętą Nusiaczka postawiłam na jedna kartę hehhe jak ciepło to maly gania tylko w gatkach bez papkach i sadzam go co jakis czas to tyrwa juz tydzien z przerwa biwakową,ale są efekty!!!codziennie rano maly juz wstaje z suchym pampkiem i wysadzam go zawsze go pytam czy chce sisi i on mówi że tak!!rano robi zawsze do nocia juz a w ciagu dnia nie bardzo ,sika po dywanie i po czasie woła sisi ,zauwazylam ze jeszcze nie kontroluje za bardzo ale waznbe ze wie już do czego słuzy nocnik i nie boi się go,mam nadzieje ze jestesmy blizej niz dalej damy radę ja to sie bardziej przejmuję smoczkiem bo mały to sie tak uzaleznił jak ja od kawy hahhahah
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Ja ostatnio tzn. jeszcze jak moja mała używała pampersów odkryłam te z Rossmana tylko te niebieskie i w niczym nie odbiegały od Pampers tylko klops bo największy rozmiar to 5 a ja potrzebowalam 6 i chcąc niechcąc trzeba było szybko uczyć nocniczkowania.


          Skomentuj


            widzę, że temat pieluch na tapecie. nas te pieluchy kiedyś chyba zrujnują i od paru dni myślę o zaopatrzeniu się w nocnik, tylko nie wiem czy jest sens. Asia i tak nie będzie wołać, że chce siku.
            mi się taki delikatesik trafił, który ma odparzenie od wszystkich pieluch z wyjątkiem Pampersów (mogą być i Activ i Sleep&Play), a największy badziew pieluchowy (jak dla Asi) to Huggies'y - zarówno chustki, jak i pieluchy. pierwsze odparzenie po chustkach, na szczęście Bepanthen pomógł, a chustki następnie świetnie służyły do wycierania kurzu następne mega odparzenie masakrę przyniosły nam pieluchy, tu już tylko lekarz nam pomógł (w aptece zostawiłam ponad 100zł!!!)
            a ja się cieszę, bo Asia zaczęła ładnie jeść i nawet sama dziś jadła zrobiłam jej na drugie danie placki ziemniaczane (z przepisu Netle) i tylko jej na widelczyk nakładałam, ona sobie zjadała i oddawała widelec, żeby dać jej nowy kawałek hihi.

            Skomentuj


              Silek dzięki
              Jak na razie z kupą nadal spokój, mały wczoraj po raz pierwszy dostał Monte myślicie że ta biegunka mogła być od tego?
              My też używamy tylko Pampersów kupuję zawsze jak jest jakaś fajna promocja, kiedyś mieliśmy też Huggis ale jak dla mnie to trochę za sztywne między nogami Znajoma używa z Reala ja je kiedyś oglądałam i uważam że są za bardzo foliowe.

              Skomentuj


                Amesia już śpi.Wiecie mi Nusiaczek mówil że moja za czesto robi siusiu co 40 minu ,co 20 zależy i to za szybko abym ja uczyła.Ale przecież ona dużo pijewiec jak ma sie jedno do drugiego Nusiaczek ratuj
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                  Silek dzięki
                  Jak na razie z kupą nadal spokój, mały wczoraj po raz pierwszy dostał Monte myślicie że ta biegunka mogła być od tego?
                  My też używamy tylko Pampersów kupuję zawsze jak jest jakaś fajna promocja, kiedyś mieliśmy też Huggis ale jak dla mnie to trochę za sztywne między nogami Znajoma używa z Reala ja je kiedyś oglądałam i uważam że są za bardzo foliowe.
                  Te foliowane to koszmarBabcia(moja Mama)kupiła je kiedyś (niewiedziala jakie to) i Amesia dostała mega odparzenia które leczyłam 2 tyg masakra i powiedziałam nigdy więcej.
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Przez to ja wolę Pampersy.

                    Skomentuj


                      Ale ciszaaaa
                      To ja zmykam do łóżeczka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej
                        Marysia śpi. Padła dzisiaj bardzo szybko.
                        wiecie co? ona się nikogo nie boi, idzie z każdym kto ją za ręke weźmie troche się tego boję.
                        wczoraj pierwszy raz robiłam ogórki konserwowe, zobaczymy co tam mi wyszło




                        Skomentuj


                          Dziewczyny ja uważam że Huggies i Pampers są dla mnie na równi. Bardzo fajne i jedne i drugie, ale kiedyś tam kupiłam Happy i mega porażka. A chusteczek do wycierania tyłka nie mogę dla małej używać, bo ma uczulenie. Od urodzenia lecimy na rumianku.

                          Paula jeszcze nawet nie myśli o kąpaniu i spaniu O matko właśnie uczy się pisać na skórzanej jasnej kanapie. Czym można zmyć ślady długopisu?

                          Dziewczyny czy Wasze dzieci Was gryzą? Ja mam pogryzioną całą rękę, jak jej mówię nie wolno z groźną miną, to ona przytula się do mnie i znienacka znowu użre. Nawet nie próbuję jej trzepnąć, bo to i tak nic by nie dało. Wyglądam jak pobita, bo nie dość że od lekkiego puknięcia się zaraz mega siniaki to co dopiero od rekina z ośmioma zębami
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość

                            Paula jeszcze nawet nie myśli o kąpaniu i spaniu O matko właśnie uczy się pisać na skórzanej jasnej kanapie. Czym można zmyć ślady długopisu?

                            Dziewczyny czy Wasze dzieci Was gryzą? Ja mam pogryzioną całą rękę, jak jej mówię nie wolno z groźną miną, to ona przytula się do mnie i znienacka znowu użre. Nawet nie próbuję jej trzepnąć, bo to i tak nic by nie dało. Wyglądam jak pobita, bo nie dość że od lekkiego puknięcia się zaraz mega siniaki to co dopiero od rekina z ośmioma zębami
                            oj MArysia też mnie gryzie jak jej na cos nie pozwalam. ślady długopisu spróbuj zmyć zmywaczem do paznokci. też miałam popisaną niedawno jasną kanapę przez Marysię.




                            Skomentuj


                              Dzięki. A jak walczysz z tym jej gryzieniem?
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Do kanapy wystarczy woda z mydłem
                                Amelka gryzła ale powiedziałam raz drugi niewolno i już tego nierobi.
                                Moja ciocia gdy jej synek 19m-cy ugryzł a ma czym ona mu oddawała (oczywiscie lekko) i przestał
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X