Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Całe szczęście pije. Ja jestem już tak przewrażliwiona bo na końcu kwietnia też dostał biegunki trwała 3 tygodnie i zakończyła się 8-dniowym pobytem w szpitalu

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
      Czy to jest smaczne? bo Smecty mały pić nie chce.
      smekta jest nie dobra i trudna do przemycenia ja zawze daje mniej wody nie tak jak pisze na opakowaniu a orsalit jest tez nie smaczny rozpuszcza sie go w okolo szklance wody tam jest specjalna miarka i po malej lyzeczce co jakis czas podaje ale jest bezwarwny taka woda ,jagody tez sa dobre ale na synka nie dzialaly .... przez ten czas biegunki syn doslownie nic nie jadl tylko po lyku pił i dawalam zwykle chrupki kukurydziane masakra

      Skomentuj


        Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
        Całe szczęście pije. Ja jestem już tak przewrażliwiona bo na końcu kwietnia też dostał biegunki trwała 3 tygodnie i zakończyła się 8-dniowym pobytem w szpitalu
        ale wiadomo od czego dostal wtedy biegunke

        Skomentuj


          No właśnie nie. Miał robione wszystkie badania i były ok.

          Skomentuj


            No i wszystkie pouciekały

            Skomentuj


              mamakarolka mojego synka biegunka meczyla przez ostatnie kilka dni ale nie mial goraczki,nie wymiotowal i jadl normalnie.
              Oto czym "zagescilam "jego kupe:
              -gotowany ryz z marchewka,
              -sucharki z bananem (sucharki zalac odrobina goracej przegotowanej wody zeby zmiekly i pociapkac,banan rozgniesc widelcem i wszystko razem wymieszac)
              -puree ziemniaczane (zwykly ziemniak z maslem i odrobinka mleka-wczoraj moja przyjaciolka powiedziala mi o tym sposobie i rzeczywiscie "zatkalo" nam wszystkim tylki)
              Smekty maly tez nie chcial pic,na razie u nas jest ok ,zobaczymy co przyniosa nastepne dni.

              Skomentuj


                cholernie bolą mnie kości...

                dziewczęta mam pytanie bo zaczyna mnie to powoli wnerwiać

                czy z moimi biodrami i miednicą jest wszystko oki?
                bo jak np. dłużej siedze lub leżę to jest katastrofa jak wstaje rano z wyrka lub w nocy do Młodego to nie jestem w stanie sie ruszyć tak mnie biodra bolą - potworny ból
                podobnie mam też niestety przy seksie w niektórych pozycjach jak za przeproszeniem musze sie rozkraczyć...

                to normalne 3 miechy po porodzie czy powinnam sie martwić

                Skomentuj

                •    
                     

                  Sikornik twoje stawy powracają do stanu z przed ciąży.
                  Last edited by mamakarolka; 28-07-2009, 18:22.

                  Skomentuj


                    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                    mamakarolka mojego synka biegunka meczyla przez ostatnie kilka dni ale nie mial goraczki,nie wymiotowal i jadl normalnie.
                    Oto czym "zagescilam "jego kupe:
                    -gotowany ryz z marchewka,
                    -sucharki z bananem (sucharki zalac odrobina goracej przegotowanej wody zeby zmiekly i pociapkac,banan rozgniesc widelcem i wszystko razem wymieszac)
                    -puree ziemniaczane (zwykly ziemniak z maslem i odrobinka mleka-wczoraj moja przyjaciolka powiedziala mi o tym sposobie i rzeczywiscie "zatkalo" nam wszystkim tylki)
                    Smekty maly tez nie chcial pic,na razie u nas jest ok ,zobaczymy co przyniosa nastepne dni.
                    Dzięki dotka.
                    Dałam mu banana po 15 i jak na razie jest spokój, właściwie to zrobił dzisiaj w ciągu godziny kupę 6 razy i na tym koniec. Mam nadzieję że na tym się skończy.

                    Skomentuj


                      Moje dziecie śpi, więc chwila spokoju. Ale brzydka pogoda u nas, pada i zimno
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A u nas się zrobiło duszno i znów się zachmurzyło

                        Skomentuj


                          Hej
                          My od 10 na działce ale wróciłyśmy po 15 gdyż deszcz padał.
                          Mam pytanie do Mam starszych dzieci bez pieluch.Jak nauczyłyście dzieci korzystać z nocnika?Amelka właśnie przed chwilą siedziała z 2 minutki na topku ,po czym wstała i zrobiła siusiu na podłogę zamiast do topka.
                          Powtarzam jej że na podłoge się nie robi , i pytam czy chcę siusiu ale mówi nie.Kurcze niewiem jak ją przekonać aby robiła do a nie poza
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Color to tak samo jak bym widziała mojego synka, siedzi na nocniczku nic nie zrobi a założę mu pampka i za chwilę nasikane

                            Skomentuj


                              Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                              dziewczęta mam pytanie bo zaczyna mnie to powoli wnerwiać

                              czy z moimi biodrami i miednicą jest wszystko oki?
                              bo jak np. dłużej siedze lub leżę to jest katastrofa jak wstaje rano z wyrka lub w nocy do Młodego to nie jestem w stanie sie ruszyć tak mnie biodra bolą - potworny ból
                              podobnie mam też niestety przy seksie w niektórych pozycjach jak za przeproszeniem musze sie rozkraczyć...

                              to normalne 3 miechy po porodzie czy powinnam sie martwić
                              sikornik
                              wszytsko z tobą oki tak jak 9 miesiecy ci sie szystko rozłaziło(tzn kosci,stawy itd) to teraz musi wrocic to do stanu sprzed ciąży,ja tak miałam ok. roku a teraz czuje sie jak 15-stka hahahaha

                              A WOGOLE TO CZESC WSTRETNE BABOLE!!!!!!!!!!!

                              Skomentuj


                                Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                                Color to tak samo jak bym widziała mojego synka, siedzi na nocniczku nic nie zrobi a założę mu pampka i za chwilę nasikane
                                moja to ucieka jak oparzona z nocnika, a ostatnio latała trochę bez pieluchy i zostawiła mi niespodziankę koło stołu
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X