Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    to jest bardzo fajne
    najlepsze jak na razie!!!
    plus dobry materac i git

    Skomentuj

    •    
         

      Silek ja chyba tez bym nie mogła tak pod namiot jechać ja i mój m. także musimy mieć łazienkę i wygodnie łóżko.
      w ogóle założe sobie chyba konto na allegro, bo na razie tylko m. ma i jak mnie to wkurza jak do niego maila napiszę, a on nic nie odpisuje. a skrzynkę ma non stop włączoną w pracy!

      Skomentuj


        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
        Iza tylko zwróć uwagę, bo te łóżka nie są chyba z materacami sprzedawane. ja bym się chyba jednak wybrała do sklepu i wszystko obmacała i pooglądała na żywo
        anik a co będziesz robiła z tym zapasem kurczaków?!
        Sikornik myslę, że zdołam unieść ten wózek chociaż Asia coraz cięższa...
        Podzielę i zamrożę, będzie mnóstwo obiadków, tylko muszę je najpierw oskubać ale mam za darmo
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          A ja jestem dziwna i kurczaka nie lubię Tak w ogóle to "cześć"

          Skomentuj


            cześć Ewylynka!
            a ja lubię kurczaki i nawet pierś rozmrażam na obiad
            no i dostałam maila, jak się aukcja skończyła.... myślę nad tym wózkiem, który ma Sikornik, ale trójkołowce mi się podobają. gdzie jest Olcia, jak ją potrzebuję, to jej nie ma. ona miała taki fioletowy wózek, ktoś pamięta jakiej firmy? szukam tu i szukam, a Asia marudzi i nie mogę dwóch rzeczy na raz robić. czwarty ząb już Asi rośnie

            Skomentuj


              Mi też niezbyt podobają się trójkołowce, ale sportówkę dla siebie mam już upatrzoną, bardzo podobają mi się firmy graco, są lekkie i fajnie się je prowadzi. No ale wy bardziej doświadczone więc pewnie zanim ja zaczne takowej używać to mi się odwidzi ze 100 razy hihi

              Skomentuj


                A tak a propo z ciekawości pytam co się dzieje z Diabelecke?? Jakoś przez ostatnich kilka dni jej nie ma a takie ciekawskie jajo jestem i lubię wszystko wiedzieć( zawsze wszystko podczytuję bo przeważnie i tak nie mam co robić)

                Skomentuj

                •    
                     

                  jakbym teraz miała wybierać wózek, to bym kupiła chyba osobno gondolę, a potem lepszą spacerówkę. ten wózek kupiłam, bo już wszystko było - spacerówka, gondola i fotelik i dodatkowo są duże gumowe koła - na zimę były w sam raz.

                  Skomentuj


                    Hej Ewylynka. W końcu nas odwiedziłaś. Też się zastanawiam co z Diabełkiem się dzieje A jak się czujesz? Ja to kurczaki bym mogła jeść 7 dni w tygodniu
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      Ja kupiłam używany(2w1) ale w idealnym stanie Wszyscy nie chcą wierzyć że to używany dlatego więcej pieniążków przeznaczę później na nową spacerówkę w końcu ona posłuży mi dłużej,co nie??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Magda mam pytanko... ile tej szałwii pić dziennie??? Uciekam skubać i później do Was zajrzę
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                          Hej Ewylynka. W końcu nas odwiedziłaś. Też się zastanawiam co z Diabełkiem się dzieje A jak się czujesz? Ja to kurczaki bym mogła jeść 7 dni w tygodniu
                          W sumie nawet dobrze, tylko ostatnio mam dziwne bóle brzucha i przechodzi dopiero jak zażyję dwie tabletki nospy forte I zauważyłam że mój brzuch chyba rośnie w nocy

                          Skomentuj


                            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                            Magda mam pytanko... ile tej szałwii pić dziennie??? Uciekam skubać i później do Was zajrzę
                            to chyba nie do mnie pytanko, bo ja nie miałam problemów z nadmiarem mleka. także nie pomogę, bo się nie orientuję.

                            Skomentuj


                              Ewylynka pamiętam jak jeszcze rok temu też chodziłam w ciąży i czekałam do września teoretycznie termin miałam wyznaczony na 06.10, ale miałam planowane cięcie, którego termin lekarz wyznaczył na 30.09, ale dzień wcześniej mnie pocięli

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                Ewylynka pamiętam jak jeszcze rok temu też chodziłam w ciąży i czekałam do września teoretycznie termin miałam wyznaczony na 06.10, ale miałam planowane cięcie, którego termin lekarz wyznaczył na 30.09, ale dzień wcześniej mnie pocięli
                                O kurcze to Ty też chodziłaś z brzuchem przez całe wakacje.I jak było?? hihi Ja to się strasznie boję o swoją wagę Poza tym mam propozycję żeby w sierpniu przejechać się nad morze na kilka dni i nie wiem co z tym fantem zrobić Tak bardzo chciałabym odpocząć eh...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X